Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

IMO warto zaoszczedzic. Moze sie przydac jak akurat bedzie brakowalo 200msp do jakies fajnej gry w przyszlosci :)

 

Ale jezeli chodzi o indie games to czytalem wiele pochlebnych opinii o I MAED A GAM3 W1TH Z0MB1ES 1N IT!!!1, tylko 80msp, troche podobna do geometry wars.

 

Jakbyscie znalezli jakies inne fajne indie games to piszcie ;)

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko.

Pożyczyłem dwie gry COD3 (wersja niemiecka) i Bioschok (wersja ang) i teraz skończyłem je ale chciałbym jeszcze do nich wrócić kiedyś, czy jak kupie inne to będę musiał na nowo Achivy zdobywać czy na tych starych pojadę? szczególnie chodzi mi o COD3 bo mam zamiar wersje angielską kupić.

 

Odnośnik do komentarza

Dwie małe rzeczy o których nie każdy musi wiedzieć, a są przydatne w użytkowaniu konsoli:

- warto trzymać na dysku choć jedną piosenkę; jej włączenie i zatrzymanie spowoduje natychmiastowe wyciszenie muzyki w grze, co przydaje się gdy podkład zaczyna irytować, albo chcemy np. posłuchać radia podczas grania. To znacznie szybsze wyjście niż grzebanie w menu audio gry.

- z zepsutego headseta można odciąć kabel i zostawić sobie sam wtyk do pada; kiedy gramy sami na multi z hamburgerami i nie rozmawiamy w grupie podłączamy go i cieszymy się ciszą, bez używania działającego headseta z kablem i słuchawką.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza

Hej, macie pomysł, dlaczego nie mogę dodać ani dostać się do grupy ? Wyskakuje coś w stylu że nie można sie połączyć z grupą xbox live party. Może mam coś z siecią ? Albo coś zapomniałem ustawić w PC/konsoli (przysłali mi nową z gwarancji a PC po formacie)?

 

Internet przez kompa z XP SP2 i najnowszymi aktualizacjami (poza SP3).

Edytowane przez garam
Odnośnik do komentarza

Udało mi się podpiąć konsolę. Teraz chciałbym "dołączyć do usługi xbox live", ale wyskakuje mi komunikat (zaraz po hasłach) "logowanie do usługi (...) niedostępne". To chwilowo, czy to jest związane z tym, że trzeba pokombinować z tym zagranicznym kontem?

 

Zalogowałbym się przez stronę xbox.com, ale czy jak tam wpiszę gamertag, to przy podłączeniu konsoli zaliczy mi moje aczivy?

Edytowane przez Cold
Odnośnik do komentarza

Zmieniłem ustawienia regionalne na Stany Zjednoczone i przeszło :D

 

Może tak być, czy później mogę mieć jakieś problemy z polskimi grami, typu nie wyświetlanie polskich, tylko angielskie napisy. Wiem, że w polskim Mass Efect po przestawieniu regionu, nie ma polskich napisów.

Edytowane przez Cold
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...