Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wracając jeszcze do tych przerobionych konsol. Mam okazję bardzo tanio (od kumpla) odkupić X360 Elite Jasper, ale sęk taki, że konsola jest przerobiona. Z LIVE nie mam zamiaru korzystać, ale czy gry na takiej konsoli będą ściągały pacze i aktualizacje, czy dostane od razu jakiegoś bana?

Odnośnik do komentarza

Pacze zazwyczaj naprawiaja glownie gre multi lub jakies bugi ktore cos przeszkadzaja. A aktualiazcje "systemu" sa dostepne w necie - na torrentach badz xbox.com. Nie myl pacza z takimi co mozna spotkac na PC - tutaj pobierac naprawde mala ilosc danych jako patch, zawsze mnie zastanawia co taki plik zmienia? Chyba ze glowne rzeczy sa zapisanie w formie: "enemies=6, allowedweapons:knife, pistol" ze potem zmienia cos w tych ustawieniach takie male aktualizacje

Odnośnik do komentarza

Jak nie będziesz korzystał z Live, to jak mają się ściągać? xd

 

A nie jest tak jak np. na PS3, że nie musisz mieć nawet konta na PSN, wystarczy tylko skonfigurować połączenie sieciowe w konsoli i po odpaleniu gry ta automatycznie się zaktualizuje?

Wybaczcie te lamerskie pytania, ale z X'em nigdy do czynienia nie miałem.

Odnośnik do komentarza
A nie jest tak jak np. na PS3, że nie musisz mieć nawet konta na PSN, wystarczy tylko skonfigurować połączenie sieciowe w konsoli i po odpaleniu gry ta automatycznie się zaktualizuje?

Wybaczcie te lamerskie pytania, ale z X'em nigdy do czynienia nie miałem.

Chodzi mi o to ze aktualizacje wiele nie zmieniaja a jak sie pojawi to zmienia glownie cos na multi lub cos poprawia na single co sporo osob narzekalo ze nie mogla gra pojsc dalej. Nie sa obowiazkiem do grania bez Golda. Az takie gry nie sa zabuggowanie ;). Na PS3 patche troche zajmuja, na X sa to "groszowe sprawy"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...