Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega który gra na kopiach zapasowych ( nie gra przez internet ) chce sobie ściągnąć patcha do fify10. Jest taka możliwość aby przyszedł do mnie z dyskiem ( mam Live'a , bez przeróbki ) i odpalę oryginalną Fifę na jego dysku. Czy automatycznie zainstaluje się ten patch na jego HDD i gdy wróci do siebie, będzie miał tegoż update'a?

Odnośnik do komentarza

Zacznijmy od tego, że microsoft nie blokuje kont tylko całe konsole :) więc sporo ryzykujesz. jeśli już ci blokną to mozesz wysłac ją do microsoftu gdzie za "symboliczną" opłatą sciągna ci blokadę razem z przeróbką. nie wiem jak wyglada odblokowywanie konsoli w warunkach domowych bo gram na oryg. i sie nie przejmuje tym.

Edytowane przez marcin111555
Odnośnik do komentarza

Kolego rozczaruję cię ,gwarancji to ty nie masz od dnia w którym przerobiłeś konsolę .A w bajki sprzedawców nie wierz ze pomimo przeróbki gwara nadal jest.

 

Jak dostaniesz bana to na konsolę nie na konto i nie licz na to ze MS nawet za opłatą Ci tego bana NIE usunie .

 

Przykład z życia ,koleś kupił na allegro x360 premium po flashu 1.6 ,konsola padła po 3 miesiącach .Koleś zareklamował konsolę do MS ,po 2 tygodniach konsola wróciła .. nie naprawiona z pisemkiem ze MS walczy z piractwem i przerabianego sprzętu nie naprawia ( streszczając szybko)

 

To koleś uderz do goscia od którego kupił konsolę ,aby ponownie w grał orgy. klucz napędu ...no i tu kolejny zonk ,bo owego klucza nie dał osię w grać :D.

Więc koleś jedzie na zbanowanej konsolce offline :D :D :D

Odnośnik do komentarza

Czy dzielenie się grą xbla na różnych konsolach podpada pod jakiś paragraf Microsoftu? Znalazłem jakis artykuł z 2006 w necie, że można pójść z profilem na memorce do kolegi i odpalić swoją grę będąc podłączonym do netu na cudzej konsoli, ale z zastrzezeniem ze regulamin w koncu na pewno zostanie zmieniony i takie praktyki będą zakazane. jest się czego bać? Czy można spoko tak robić?

Odnośnik do komentarza

Zresztą nie mogą karać za coś, co można by odkryć i wykorzystać przypadkiem: idziesz do znajomego, ściągasz swój profil i logujesz na drugim padzie żeby sobie pograć w coopie, a tu zonk, jego demka arcade stają się fullami. I za to mieliby wyciągać konsekwencje?

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza

Kiedyś słyszałem że przekładając dysk z konsoli na którym jest zainstalowany NXE nie będzie działał na drugiej konsoli na którym jest zainstalowany NXE? Pytam ponieważ chciałbym kupić nową konsolę i nie wiem czy dysk z mojego poprzedniego X-a będzie z nim współpracował.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...