Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym się nie jarał tak, ceny zaporowe jak na polskie realia, brak obsługi HD i przewijania/nagrywania na żywo

dostępne pakiety: KLIK (entertainment pack będzie traktowany osobno i każdy będzie musiał go wykupić żeby mieć inne pakiety, goldy jak wykupią na 3 mies. to płacą tylko za 2)

ceny: KLIK - bez komentarza, ceny mówią same za siebie

 

Wg mnie jeśli chcesz oglądać NBA i największe ligi piłkarskie to kup już Cyfre+ która też jest droga jak cholera ale 2x tańsza od Sky a oferta lepsza. Mi się nie uśmiecha płacić 200 zł miesięcznie za sport... Co innego gdybym zarabiał 2000 funciaków.

 

EDIT: Multiroom - 5 funciaków miesięcznie dla kogoś bez abona sky player.

Edytowane przez marcin111555
Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

ja je,bie zawiesili mi konto na livie, dostalem maila: Bio Nałóg nie usprawiedliwia - nałóg zobowiazuje! They killed my entire family murdered and tortured raped and pillaged. I was only five and I was the only survivor witness . And had their parents bleed to death on the floor

Wkleilem tekst piosenki rapowej i to bylo jakis tydzien temu, juz dawno to bio zmienilem a tu dzis blokada

Jak zalogowalem sie na xbox com i zobaczylem Your account has been suspended from Xbox LIVE. myslalem, ze zejde na zawal

Ile czasu taki ban trwa?

Odnośnik do komentarza

Mam kilka pytań, laikowatych

 

-odnosnie wersji aracade - nowe wersje mają bodajze wbudowaną pamięć 256 mb (czego w poprzednich wersjach nie bylo?), więc nie trzeba kupować memorki. Na ile saveów starczy taka pamięć?

-slyszalem że niektóre gry wymagają zainstalowaniem czegoś na dysku, czy wszystkie gry pódją na arcade? Zamierzam kupic konsole głównie dla nadchodzącej Mafii 2 i zastanawiam się czy wziąść ELITE ( w pakiecie z Lego batman i pure 1099zl), lecz nie wiem po co tak naprawde jest ten dysk oprocz tego ze mozna sobie jakies tam demka pobrac czy zgrac gre na dysk w celu szybszego wgrywania się.

-ponoc wersje konsoli wersje z 2009 roku już mają lepsze chłodzenie:) / zamierzam przerobic konsole, wiem, przerobka tych nowych to koszt 3ch stowek, ale skoro ma mieć dłuższą żywotnosc to wolałbym tyle dołożyć do tej przeróbki, to jak, faktycznie te nowe wersje są mniej awaryjne?

Odnośnik do komentarza

tak czytalem na innym forum ze trzeba wymienic dvd room i to moze nawet tyle kosztowac od kiedy sa te napedy liteon, chyba ze to glupoty jakies bo tez nie wierze

"przeróbka ma ci żywotność przedłużyć?"

Zle zrozumiales. Nie ze przerobka ma wydluzyc zywotnosc, chodzi o to ze przerobka starego podobno bardziej wadliwego xboxa kosztuje taniej niz xboxow wyprodukowanych po bodajze kwietniu 2008 z tym napedem liteon, gdzie przerobka kosztuje niby az tak drogo, ale nowszy xbox bedzie dluzej żył bo coś tam z chłodzeniem poprawili.. hm?

Edytowane przez Nitrom
Odnośnik do komentarza

tak czytalem na innym forum ze trzeba wymienic dvd room i to moze nawet tyle kosztowac od kiedy sa te napedy liteon, chyba ze to glupoty jakies bo tez nie wierze

bzdury

a najprawdopodobniej to Ty w gole nie patrzysz na daty pisania odpowiednich wiadomosci i to co bylo np. 1,5 roku temu uznajesz ze jest nadal, a to wszystko wiadomosci nieaktualne od dawna....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...