Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

To sprawdź czy to faktycznie wina sejwów. Odłącz dysk, podepnij pendrive i uruchom grę. Choć wtedy pewnie się zrobi update. A jak się zrobi, to przenieś sejwy na pendrive. Usuń z dysku wszystko co dotyczy gry. Odpal ją i jak zrobi się update to przerzuć sejwy z pendrive.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Czy jakośc kabla optycznego ma znaczenie, czy może jak w przypadku HDMI nie warto przepłacać ?

kup najtanszy jaki zdolasz, chociaz taki co ma firme a taki noname to podobne koszta wiec z tych najtanszych brac gdzie sie ktos pod tym podpisuje bo po co noname jak mozna firmowy za te same pieniadze, patrz tylko na dlugosc jaka Ci potrzebna...oraz ocen warunki pracy, jak ktos ma ten kabel dotykac, przenosic, zwijac, rozwijac, to wiadome kupic lepiej wykonany zeby sie szbko nie zniszczyl przez takie uzywane, ale jak podlaczysz i bedzie sobie lezal to kazdy bedzie dobry

 

Jeśli jest poprawnie wykonany to nie ma znaczenia, w końcu informację przesyła w nim światło. (czyli nie kupuj tych za 5 zeta, ale tych za 80 nie warto)

wszystkie sa wykonane tak ze maja dzialac, jak nie dziala to znaczy ze niesprawny, a niesprawny to w kazdej cenie moze sie przytrafic z tych z produkcji masowej...

za 7zl prolinka bralem ostatnio, gruby, wykonany bez zastrzezen... kiedys kupilem jakis 5m za 30zl jak byly poczatki, cienki jakby sam swiatlowod byl owiiety koszulka termokurczliwa, bardzo delikatny, dziala do dzis nic mu sie nie dzialo a byl zwijany i skrecal sie itd...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Przeszukiwałem forum i nie mogłem odnaleźć odpowiedniego tematu, dlatego spytam tutaj. Czy wiecie, skąd się biorą te konta z sumą 4000-8000 MS Points sprzedawane za "bezcen" na allegro czy ebay'u? Słyszałem wcześniej o kradzionych kontach GOLD(z dużą ilością punktów i nawet znajomymi;) ) do kupienia. Jednak te silvery wydają się być czyste (w sensie, że nieużywane wcześniej przez nikogo i z gwarancją na "niezablokowanie" przez 14 dni - gdyby były kradzione, to pewnie byłby ban od razu, jeszcze przed zakupem). Rozważam kupno takiego "czegoś", ale nie chcę płacić złodziejom za ich pracę. Jakby ktoś miał jakieś konkretne info, to dajcie znać. Oczywiście, nie chodzi mi o link do "sposobu na kradzież konta" itp.

Odnośnik do komentarza

To są konta zapełniane środkami z kradzionych kart kredytowych, podawał nawet ktoś oryginalne źródło skąd to biorą ludzie z allegro, mają z 50% marży. Także kupowanie tego to typowe paserstwo.

 

 

A Microsoft robi w tej sprawie tylko tyle co musi, bo to w końcu ludzie, a nie firma tracą kasę ;>

 

 

Juchy - chodziło mi tylko o to, żeby się właśnie nie rozwalił, kiedyś miałem jakiś kabelek który wyszedł mi bez wtyczki i od tamtej pory wolę dorzucić 5zł i kupić coś co ma jakąś 'renomę' wśród kupujących, bo w końcu zamiast zaoszczędzić musiałem kupić drugi.

Edytowane przez KopEr
Odnośnik do komentarza

Czy jakośc kabla optycznego ma znaczenie, czy może jak w przypadku HDMI nie warto przepłacać ?

kup najtanszy jaki zdolasz, chociaz taki co ma firme a taki noname to podobne koszta wiec z tych najtanszych brac gdzie sie ktos pod tym podpisuje bo po co noname jak mozna firmowy za te same pieniadze, patrz tylko na dlugosc jaka Ci potrzebna...oraz ocen warunki pracy, jak ktos ma ten kabel dotykac, przenosic, zwijac, rozwijac, to wiadome kupic lepiej wykonany zeby sie szbko nie zniszczyl przez takie uzywane, ale jak podlaczysz i bedzie sobie lezal to kazdy bedzie dobry

 

Jeśli jest poprawnie wykonany to nie ma znaczenia, w końcu informację przesyła w nim światło. (czyli nie kupuj tych za 5 zeta, ale tych za 80 nie warto)

wszystkie sa wykonane tak ze maja dzialac, jak nie dziala to znaczy ze niesprawny, a niesprawny to w kazdej cenie moze sie przytrafic z tych z produkcji masowej...

za 7zl prolinka bralem ostatnio, gruby, wykonany bez zastrzezen... kiedys kupilem jakis 5m za 30zl jak byly poczatki, cienki jakby sam swiatlowod byl owiiety koszulka termokurczliwa, bardzo delikatny, dziala do dzis nic mu sie nie dzialo a byl zwijany i skrecal sie itd...

 

 

Podziękował.

Odnośnik do komentarza
Gość krzychu_419

Kiedy świeci się dioda na routerze sygnalizująca podpięcie xboxa do sieci, kiedy xbox jest włączony? wyłączony ale podpięty do zasilania? całkowicie odcięty od zasilania? Bo po ostatnim (pipi)nięciu pioruna mam problemy z siecią, z komputerem sobie poradziłem, ale konsola dalej nie łączy się z XBL jakby tego było mało dioda na routerze ani mrugnie :(

Odnośnik do komentarza

Właśnie połamał mi się pedał w perkusji od Rock Banda rock_band_drum_kit-735533.gif

Mam dokładnie taką samą perkusje i pedał. Kupiłem używaną i sam bardzo dużo na niej grałem więc jakby nie patrzeć wytrzymał długo a zrobiony jest niezbyt ciekawie. Nie mam pojęcia gdzie mogę znaleźć jakiś pedał do takiej perkusji więc proszę o pomoc. Na allegro znalazłem tylko coś takiego Allegro Czy to się nadaje, ale jak ktoś zna coś lepszego to i tak wolę już jakiś droższy kupować i bardziej pewny. Mam nadzieję na szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Właśnie połamał mi się pedał w perkusji od Rock Banda rock_band_drum_kit-735533.gif

Mam dokładnie taką samą perkusje i pedał. Kupiłem używaną i sam bardzo dużo na niej grałem więc jakby nie patrzeć wytrzymał długo a zrobiony jest niezbyt ciekawie. Nie mam pojęcia gdzie mogę znaleźć jakiś pedał do takiej perkusji więc proszę o pomoc. Na allegro znalazłem tylko coś takiego Allegro Czy to się nadaje, ale jak ktoś zna coś lepszego to i tak wolę już jakiś droższy kupować i bardziej pewny. Mam nadzieję na szybką odpowiedź.

Miałem to samo. Najlepiej to iść z tą zlamaną stopką do jakiegoś blacharza, żeby wyciął Ci z jakiegos metalu kształt tej stopy i wkrętami to przykrecić do tego plastiku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...