Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki dziwny problem. Gdy chce sluchac muzyki na xboxie, probowalem juz na mp4 i z pendrive'a, to jak wybiore losowe odtwarzanie to losują mi sie piosenki tylko od A do D. Tak jakby czytało tylko tam zalozmy 100 pierwszych piosenek a dalej juz nie chwyta. Z tego co zuwazylem jak wybiore najpeirw piosenke na "S"(zalozmy) i co dopiero wtedy odpale losowosc to bedzie sie losowalo mniej wiecej od S do Z. I tak to u mnie dziala, nie jest to za fajne : /

Mial ktos taki problem? Wiem ze jakbym z kompa odtwarzal dzieki windows media player to wszystko byloby dobrze, ale nie mam konsoli podlaczonej do sieci wiec jest to chyba niemożliwe

Odnośnik do komentarza

Pytań o kabelki chyba nigdy za wiele, takteż:

 

Udało mi się namówić lubą na kupno Xboxa (promocja w Media przelała czarę) no chciałbym ją podłączyć do monitora i głośników 2.1 i tu jest moje pytanie:

- czy da się zrobić tak jak w przypadku PS3, czyli najprościej mówiąc- obraz idzie po kablu HDMI-DVI a dźwięk z kabla AV czinczami- to jest podłączam do głośników dwie z trzech kolorowych końcówek... Będzie git, czy dla Billa Gatesa byłoby to zbyt proste i jest jakoś inaczej??

Odnośnik do komentarza

Pytań o kabelki chyba nigdy za wiele, takteż:

 

Udało mi się namówić lubą na kupno Xboxa (promocja w Media przelała czarę) no chciałbym ją podłączyć do monitora i głośników 2.1 i tu jest moje pytanie:

- czy da się zrobić tak jak w przypadku PS3, czyli najprościej mówiąc- obraz idzie po kablu HDMI-DVI a dźwięk z kabla AV czinczami- to jest podłączam do głośników dwie z trzech kolorowych końcówek... Będzie git, czy dla Billa Gatesa byłoby to zbyt proste i jest jakoś inaczej??

Będzie git tylko jest jedno ale ;

HDMI i AV równocześnie nie podłączysz , bo jest zwyczajnie za mało miejsca i kolidują , więc możesz:

1) rozbroić obudowe kabla AV ;

2) zaopatrzyć się w takie cuś http://xbox360media.ign.com/xbox360/image/article/783/783848/xbox-360-elite-opening-20070426005624307-000.jpg (dostępne w Elite-ach) .

Powodzenia.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

W Szczecinie w MM to wszytko wykupione jak ostatnio bylem, zostaly tylko jakies ELITE pojedyncze w zaporowych cenach. Tak jak przewidywalem, dotychczasowe konsole przerabialne sa wiec je od reki wykupili z racji ze nowe nieprzerabiane i w naszych warunkach wiadome jest co to oznacza dla popytu danej wersji...

 

Jesli premiera jest wyznaczona na 16 lipca i CI co je dostali sa zwiazani umowa to nie wystawia konsoli wczesniej, to to samo co z grami...

jesli ma byc 16 to bedzie tego dnia dostepna dopiero...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

1. Czy dema po jakiś czasie od premiery na XBOX Live Marketplace są usuwane czy cały czas dostępne i możliwe do ściągniecia na swojego Xboxa?

 

2. Czy przez usluge  Live można grać w starsze gry z 360tki (np. PES 6 albo Fifa w stylu 2007) czy ich "serwery" są po jakimś czasie zamykane jak to ma nieraz miejsce przy grach na PC?

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...