Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej powinien być Jasper, ale w euro jak poprosisz to ci wypakują z pudełka i sam możesz sprawdzić. Jeśli zasilacz będzie 150W to na bank będzie Jasper. Sam ostatnio kupowałem X360 z PES 2010 i żeby się upewnić poprosiłem sprzedawce żeby mi rozpakował pudło. ;]

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza

Ha. A mi się przytrafiła dziwna sytuacja, z resztą na korzyść dla mnie.:

W Anglii został zakupiony Xbox 360 Elite Jasper z grą AW(160Ł) i przywiezione to zostało do Polski bez sprawdzania go. Okazało się, że był używany. Więc z powrotem do Anglii i wymieniamy.

Nie dość, że jako rekompensata wysępiona została gra FIFA South Africa to jeszcze do tego za 10Ł ''extra'' dają mi zamiast tego używanego nowego Xbox S 360, czyli wychodzi na to, że mam Slima za 170Ł, czyli to jest 780zł.(a w Polsce kosztuje on 1000zł).

Heh taka to historia.(chyba się opłacało).:D;)

Edytowane przez arek_51
Odnośnik do komentarza

Siema mam takie pytanie: otóż byłem przekonany że możliwość grania przez LIVE w demie dotyczy niewielu dem i ta mozliwosc jest bardzo ograniczona czasowo (np. do czasu premiery gry etc.)

 

 

Przed chwilą ściągnąłem demo GRID - no gierka nie jest najnowsza - a tam opcja XBOX LIVE i możliwość ścigania się po LIVE z innymi (wiadomo chyba jedna trasa ale chodzi o sam fakt) - no i miło się zaskoczyłem :)

 

 

 

 

 

Zna ktoś inne dema (tytuły proszę) obsługujące w jakiejś ograniczonej formie ale jednak - możliwość gry z innymi przez XBOX LIVE?

 

 

Odnośnik do komentarza

w takim wypadku to już lepiej sobie ściągnij demka z neta.

jak zakładasz nowe konto to masz miesiąc golda za free (na nowej konsoli są 3 takie konta do wykorzystania). później masz silver który jest za free, z jakiej racji miałby być płatny. z silvera dema sobie też ściągniesz. nowe dema tylko mają ograniczenia że silvery mogą je ściągnąć tydzień po premierze. stare od razu powinieneś móc pobrać. chyba że ostatnio coś się zmieniło w tych kwestiach to niech mnie ktoś poprawi ale wątpię.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...