Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dasha, chodzi mi o aktualizację gry (przy pierwszym rozruchu).

Człowieku ,ale jak ma ci wyskoczyć aktualizacja do gry jak jej nie ma ?

 

jak bedzie jakaś łatka do danej gry to na pewno ci wyskoczy taka informacja i poprosi o akceptacje aktualizacji . Tego się nie da zepsuć ,włączyć czy wyłączyć to masz zapisane w systemie konsoli .Z poziomu pada nie masz dostęu do takich opcji .

Więc już przestań panikować i relaksuj się przy grze.

Odnośnik do komentarza

aktualizacje jak sa to tylko w tedy jak sa jakies zmiany w grze, dodatki DLC badz poprawki do rozgrywki seiciowej

 

do tego, aktualizacja jest potrzebna tylko po to by grac w dana gre ONLINE lub w dodatki DLC (przy dodatkach DLC wyskakuje ze jak chcesz je uruchomic zrob aktualizacje gry), i aktualizacja sciaga sie tylko raz do katalogu CACHE, mozna ja dograc tez recznie jak ma sie mozliwosc podpiecia dysku do PCta i przegladania danych...

 

jak Ci nie wyskoczyla aktualziacja do danej gry to oznacza ze jej NIE MA bo akurat nic nie potrzeba w niej poprawiac-dodawac, i to zadne cuda, to normalne...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam.....

Razem z kolegą wczoraj kupiliśmy Xbox 360 S w Sklepie dal Idiotów.Po podłączeniu konsoli zauważyliśmy że na padzie(tak samo na konsoli)ze nie świecą się wszystkie diody.Chodzi mi o te co powinny się świecić na zielono(jest ich 4),a świećą się jedynie po jednej tak jak na konsoli jak i na padzie.Stąd nasze pytanie czy jest coś nie tak i jak temu zaradzić?Z góry dzięki za odpowiedz:)

Odnośnik do komentarza

i do tego zakładając ze uda ci się założyć konto poprzez konsolę. Ostatnio znajomemu musiałem poprzez strone www zakładać bo an konsoli wywalało błąd na sam koniec. A tak przy okazji to jak usunąć konto z dysku? przez przypadek założyłem sobie drugie konto i nie umiem go wywalić

Błąd wywala jeśli ma się ustawienia regionalne na Polskę ustawione podczas zakładania. A jak się założy przez stronę, to nie ma Golda na miesiąc.

 

Jeszcze co do tego 3x30 dni, to tak jak już zostało to powiedziane, to jest miesiąc Golda na trzech nowych kontach. Można więc grać online za free przez 3 miesiące, ale co miesiąc trzeba by zakładać nowe konto, a co za tym idzie grać od zera na nowym profilu. Niektórym to nie przeszkadza, ale jest to warte rozważenia tylko jeśli naprawdę oszczędzenie na abonamencie za dwa miesiące ma duże znaczenie.

Odnośnik do komentarza

cześć

 

 

Zastanawiam się nad kupnem xo, fundusz mam niewielki ,dlatego brałbym używkę najchętniej ARCADE - nei zalezy mi na grze w sieci, gdyz raczek nie znajde na to czasu.

Ile teraz kosztuje mniej wiecej konsolka=pad+kable? na co zwroci uwage?

Przegladałema llegro i tyle tego jest, ze się pogubiłem :/

pozdr.

Odnośnik do komentarza

witam.

 

mam podobne pyt.

 

kiedys mialem juz x0, ale spredalem, potem przyszlo ps3 i tak po jakis 2ch latach, mam zamiar dokupic jeszcze X.

 

teraz pyt bo juz wyszedlem z obiegu i nie czaje ...

 

czy jak kupie x slim 4gb bo pasuje mi cena i to ze jest nowy, to czy ten dysk to ogrania ? czy jest mozliwosc zmiany dysku albo podlaczenia zewnetrznego ?

 

czy to znaczy, ze gry nie musza sie zapisywac na dysku, czy moze jednak wywalic troche wiecej i kupic 250gb ??

 

z gory dzieki. pozdr.

Odnośnik do komentarza

To ile on ma to wystarczy na zapisywanie i jakieś pierdółki. Korzystanie z pełnej oferty Marketplace i/lub instalacja gier na dysku już sugeruje zakup lepszej wersji.

Jeszcze są kombinacje z rozmontowaniem starego dysku i podłączeniem go do nowej konsoli, ale jeśli takowego nie posiadasz to chyba nie ma się co bawić.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

pytań ciąg dalszy ??

1.rozumiem że do wejścia w sieć najlepiej poczekać aż ogram wszystkie tytuły w singlu?? (troszkę ich mam :) ) czy walić od razu ??

2. czy jak zainstaluje grę na twardzielu automatycznie czyta mi z niego (chodzi mi o to że jak wyłącze i włączę konsolkę z tytułem w środku to będzie ją automatycznie czytał z twardziela czy trzeba odpalać z menu??)

 

to tak na dobry początek potem popytam się dalej :)

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...