Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na początku gdy kupiłem xboxa, kilka razy przy fifie 10 mi się zwieszała konsola, ze 2 razy po zakończeniu jakiegoś dema, i w dashu z raz ale tez po graniu w jakies demko. I jeszcze w jakiejś grze jednej. Ale od tamtej pory, z rok ani jednej zwiechy. Myślę że to od bugów w poszczególnych gierkach zależy.

Odnośnik do komentarza

Siemka :]

Czy wiecie może dlaczego nie mogę zaktualizować kodeków do oglądania filmów na X360 Slim? Kiedy wyskakuje mi błąd 51-C00DF236 wybieram aktualizację i przy 98% wyskakuje mi info że nie można pobrać aktualizacji O_o Czy wie ktoś może jak temu zaradzić? Z góry dziękuje za pomoc ;]

Pozdrawiam Wszystkich!

Odnośnik do komentarza

Za te 500zl to ciezko mu bedzie znalezc w uzywkach (za 600 szybciej), przy niskich kwotach trzeba uwazac zeby sie nie naciac na oszustow czyli pisze ze Jasper a okazuje sie ze to nie Jasper, cfaniakow nie brakuje, wylamuja we wtyczkach plastiki, podmieniaja obudowy, dodaja zasilacze 150W i szukaja jeleni....

jak juz szukac to wsrod uzywek z gwara MS czyli nie przerabianych z dowodem zakupu i nei nastawiac sie ze 500zl i ani zlotowki wiecej, dac wiecej jak bedzie trzeba a kupic pewna konsole...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Nic nie słyszałem, ale jeśli nawet to raczej mało opłacalny biznes gdy do sprzedaży weszło Ultimate Collection ze wszystkimi dodatkami o rynkowej wartości ok. 150 zł nie licząc samej gry.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Polecam Slima z dyskiem 250. Kosztuje spokojnie koło 1000 zł i ma w zestawie wszystko co może się przydać. Szczerze mówiąc, dla byłego posiadacza PS3 to jedyna słuszna opcja, bo trudno mi sobie wyobrazić, żeby ktoś po PS3 chciał zrezygnować z dysku. Poza tym ma już wbudowane WiFi i jest cichszy niż starszy model.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...