Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość DonSterydo

Dziwne pytanie zadajesz :P Jak masz od jakiegoś znajomego i masz pewność, że nic nie grzebał, to możesz brać. Jak od kogoś obcego, to bym olał. Ludzie grzebią w konsolach i sprzedają niby sprawne, a później jest maniana.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

A skąd to możesz wiedzieć, że nie była przerabiana i że jej nie rozkręcał? Na oko? :) Tak jak w dziale PS3 ludzie się pytają jak płytę po YLODzie wygrzać w piekarniku żeby opchnąć na allegro jakiemuś "frajerowi", tak i z X360 ludzie robią to samo. Moim zdaniem jak używkę, to tylko z pewnego źródła.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja Ciebie nie straszę tylko mówię Ci co jest na allegro na porządku dziennym. A jeżeli jesteś pewny, że konsola jest ok, to się opłaca bo za nówkę z dyskiem i tyloma grami to byś musiał dać z 1200-1300 zł.

Odnośnik do komentarza

Wiecie moze co zrobic, zeby konsola nie zmieniala co jakis czas swojego ip? Bo, zeby miec otwarty NAT musze pootwierac kilka portow w routerze, a przy kazdej zmianie ip przez Xboxa musze robic to jeszcze raz.

 

 

@Sig

 

Spytaj sie goscia jaka to jest wersja konsoli Falcon (starsza technologia, w internetach czesciej padaja - u mnie chodzi jak zloto) czy Jasper (czyli nowsza technologia, praktycznie bezawaryjne).

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Mam jeszcze jedno pytanie . Jak wygląda sprawa z grami ściągniętymi z live .

 

One są przypisane do profilu ? tzn. mogę w nie grać tylko na jednym profilu na którym zostały ściągnięte czy na wszystkich jakie są na konsoli ?

 

Ewentualnie czy można je jakoś przenieść na oddzielny profil ??

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dodatkowo jak ściągniesz grę na innej konsoli i ściągniesz tam też swój profil, to na tym profilu, na tej innej konsoli też będziesz mógł grać w tę grę (na innych na tej konsoli nie).

 

Gry są przypisywane jednocześnie do konsoli i do profilu. Dlatego na drugiej konsoli możesz grać w te gry tylko ze swojego profilu, a na konsoli, na której te gry zakupiłeś na wszystkich profilach.

 

Jak konsola Ci padnie, to możesz licencję przez xbox.com przepisać na nową konsolę (chyba raz na rok taki manewr można zrobić, ale tego nie jestem pewny w 100%).

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam zakupiłem głośniki Genius 6000 -5.1 ktore nie mają wejscia optycznego i podlączyłem je do karty muzycznej creative sound blaster pro do laptopa przez usb, i moje pytanie jest takie jak moge te glosniki podlaczyc do xboxa 360 zeby uzyska dzwięk 5.1 dodam jeszcze ze mam tv lcd z wejsciem optycznym zakupilem kabel optyczny podlaczylem tym kablem karte muzyczną z tv ale to nic nie dało , zastanawiam sie czy wystarczy mi adapter audio xbox 360 hdmi ? wtedy podlączyłbym z konsoli ten adapter z wyjsciem optycznym do karty muzycznej i to by wystarczylo ? prosze o pomoc

Edytowane przez nie versal
Odnośnik do komentarza

Czy odtwarzacz X'a ma jakieś ograniczenia odnośnie odbierania strumieniowego? Chodzi mi o odtwarzanie materiałów przez media server. Sprawdzałem na tych samych kablach i po wifi i ciągle to samo. Laptop max wysyła 1,5MB/s do X'a i po kablu i przez wifi gdzie np. do PS3 wysyła 2,4MB/s przez wifi a po kablu do 8MB/s. Trochę to wkurza bo często zarywają mi filmy. Programem udostępniającym jest PS3 Media Server.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...