Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

thx, w sumie później grało mi się normalnie, mam nadzieję że TPSA nie będzie dawać ciała ... bo dziwnie się pogorszyli po zmianie na Orange

 

czytam sobię o NATach, portach, zewnętrznych, wewnętrznych adresach IP i już mi łowa puchnie...

 

odblokowywaliście porty? na routerach dla xbl?

Edytowane przez typfon
Odnośnik do komentarza

Co się stanie z Save'ami zapisanymi w Chmurze po wygaśnięciu Gold'a? Po jakimś czasie MS je kasuje czy "na zawsze" tam zostają do czasu aż znowu wykupię Golda?

 

E: Dzięki Ci dobry człowieku ;]

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

2. What happens to the game saves stored in Cloud Storage after Gold Live expired:

I have only subscribed to the $1/month Gold Live deals lately. Once the Gold Live expires, "all" your "Cloud Storage" game saves are still accessible. I use "all" because you are really accessing the game saves stored in the hidden 512MB file locally on the hard drive. So, if you remove the X360 hard drive, all the game saves in "Cloud Storage" will disappear. If you have synced your game games in Cloud Storage on multiple consoles before Gold Live expires, you can still move (not copy) the game saves in "Cloud Storage" to any other storage. All it does is erase the copy of game saves in the 512MB file. Better than nothing because PS3 Cloud Storage will not allow you do retrieve any game saves in Cloud Storage once PS+ expires.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Czy tylko ja uważam, że nowe zabezpieczenia na lajwie to już lekkie przegięcie? Rozumiem, że wszyscy tylko czekają aż im się noga powinie, ale w przeciągu miesiąca czy dwóch już ze 3 razy musiałem jakimiś sms'ami czy kodami wysyłanymi na e-maila potwierdzać, że ja to ja. Jak są debile co mają hasła 123456 i ten sam e-mail przypisany do 30 usług sieciowych, to ich problem :/

Odnośnik do komentarza

No to mało widziałeś ;)

 

 

Damian, najprowdopodobniej masz zrobiony spoof napędu. Ściągnij i wgraj update 13599 http://digiex.net/downloads/download-center-2-0/xbox-360-content/dashboard-updates/8982-xbox-360-dashboard-update-2-0-13599-0-avatars-download-final.html

 

Po tym zabiegu pirackie gry nie beda ci działać (to tak na marginesie)

Odnośnik do komentarza

thx, w sumie później grało mi się normalnie, mam nadzieję że TPSA nie będzie dawać ciała ... bo dziwnie się pogorszyli po zmianie na Orange

 

czytam sobię o NATach, portach, zewnętrznych, wewnętrznych adresach IP i już mi łowa puchnie...

 

odblokowywaliście porty? na routerach dla xbl?

 

Ja odblokowywalem. Mialem podobna sytuacje do Twojej - pewnego dnia NAT zrobil sie z zielonego na pomaranczowy. Pootwieralem porty 53, 80, 88, 1863, 3074 w routerze i wszystko jest ok, NAT jest otwarty.

 

 

Zdaje sobie sprawe, ze odpowiadam na ponad dwutygodniowy post, ale moze komus sie przyda.

Odnośnik do komentarza

Trzeba mieć tupet żeby się tu pytać jak naprawić usterkę spowodowaną flashem napędu...

Niekoniecznie - może @Damian nieświadomy tego już kupił takiego klocka. Z tego co pamiętam niedawno sprzedawał Slimkę 4GB i po 2 tygodniach pisał że ma znowu ciśnienie :)

Odnośnik do komentarza

thx, w sumie później grało mi się normalnie, mam nadzieję że TPSA nie będzie dawać ciała ... bo dziwnie się pogorszyli po zmianie na Orange

 

czytam sobię o NATach, portach, zewnętrznych, wewnętrznych adresach IP i już mi łowa puchnie...

 

odblokowywaliście porty? na routerach dla xbl?

 

Ja odblokowywalem. Mialem podobna sytuacje do Twojej - pewnego dnia NAT zrobil sie z zielonego na pomaranczowy. Pootwieralem porty 53, 80, 88, 1863, 3074 w routerze i wszystko jest ok, NAT jest otwarty.

 

 

Zdaje sobie sprawe, ze odpowiadam na ponad dwutygodniowy post, ale moze komus sie przyda.

 

u mnie sprawa wygląda inaczej, bo w sumie UPnP działa i wymusza otwarcie portów, ale chyba router się sypie, bo jak by nie reagował zawsze na pięć testów jeden wywali że nat jest moderowany, więc tragedii nie ma

co najsmiesniejsze ręczne odblokowanie portu nic nie daję (przynajmniej wg stron na których się sprawdza) - zdam relację jak kupię nowy router (ale mi sie nie pali więc trochę to potrwa)

Odnośnik do komentarza

mam problem z tym NATEM internet oczywiście z neostrady . Mam

liveboxa połączonego kablem do Pc

i z liveboxa internet udostępniony wifi na laptopa następnie z lapka połączenie kablem ethernet do xboxa za pomocą mostka na laptopie

Już mnie krew zalewa udostępniałem te porty w routerze i nie wiem co dalej bo ciągle nat ograniczony . Jakie IP mam wpisać przy tym udostępnianiu laptopa do którego podłączony jest Xboox czy ip PC który jest tak jakby głównym kompem ? Nie mogę też znaleźć tej opcji UPNP w moim routerze

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...