Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

pada wymieniali na nowego :(

 

 

zrobi ktoś testa sad.gif czy też tak ma?

 

(- wejść do systemu, na dysk, i wyświetlić tą listę gdzie sa gry, dema, profile, itd.

- teraz bedąc w tej zakładce odwieram dvd i wkładam gierkę, powinno nas przerzucić na zakładke wcześniej

- znów wejśc do zawartości hdd, i czy teraz dane sa podwujnie?)

 

tylko z samym hdd bo jak mam podpięty pen i hdd to problemu nie ma sad.gif

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

a hdd się naprawia :(??

 

zresztą nie ważne, szkoda że obudowy nie dali nowej tylko jakąś pocharataną :(

teraz boje się im x0 odesłac bo też mi odeślą jakiegoś szrota :(

 

Pewnie mają na składzie takie HDD jak Twój, że ktoś wysłał im HDD myśląc, że jest zepsuty, a był sprawny albo ludzie wysyłają zepsutą konsolę razem z HDD (a nie powinni).

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Do X360 możesz podłączyć dwie pamięci USB naraz, które będą robić za dodatkową pamięć, na każdej z nich będziesz mógł korzystać maksymalnie z 16 Gb, jeżeli podłączysz pamięć np. 30 Gb to też będziesz na niej korzystał z maksymalnie 16 Gb. I tak, można z tego odpalać gry, dema itp.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

gdzie w nowym dashu ( ten z IE ) znajduja sie wyprzedaze ? np ta od THQ ? slabo tez rozwiazli to ze jak chce sie zobaczyc deal of the week to trzeba odpalic aplikacje sales & specials

 

Coś chyba pomieszałeś, na 100% nie trzeba wchodzić do tej aplikacji bo mało kto o niej wie :P Jeżeli dobrze pamiętam, to wchodzisz normalnie w zakładkę tak gdzie się gry kupuje i masz tam promocje.

 

I nie chodzi to wolniej wtedy niż z HDD? To fajno bo mi miejsca brakuje. A później mogę bez problemu przekopiować zawartość pena na HDD - np. jakąś pełną wersje arcade?

 

Kopiować może jak chcesz i co chcesz. Co do prędkości, to zalezy co kupisz, bo jak jakiś szajs za 20 zł, to nie licz na nic. Ja kupiłem oryginalny klucz USB 16 Gb Sandisc brandowany przez Microsoft do X360 za 54 zł i gry się wolniej instalują (co jest normalne), ale odczyt jest trochę szybszy niż z HDD.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedzi Don Sterydo. To jak jużwiem o penach to może jak to jest z dyskiem zewnętrznym? Też podłącza się go przez USB czy jakoś inaczej? Jakiś konkretny model - tylko microsoftu? Jakieś ograniczenia pojemności? Miejsca brakuje a nie chce mi się bawić w wymianę dysku więc dysk zewnętrzny dodatkowy byłby rozwiązaniem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Też przez USB. Model dysku jest obojętny, ale też na jednym wejściu USB będziesz mógł korzystać maksymalnie z 16 Gb, tak jak w przypadku klucza USB dlatego nie opłaca się podłączać zewnętrznego HDD. Lepiej 1-2 klucze USB.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...