Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Kupuję x360 arcade we wrześniu . Z tego co wyczytałem ( Juchy rulez ) to przy zakupie muszę zwrócić uwagę na :

 

- zasilacz 173 W

- cichszy wentylator ma czarną naklejkę

- rok produkcji od maja 2008

- napęd liteon ( nie planuję przeróbki )

- hdmi

 

Czy spełniając te warunki nabędę najlepszą w tej chwili wersję jeśli chodzi o arcade ? Ewentualnie czy coś przeoczyłem .

 

PS : Muszę zmienić awatar hehehe .

Odnośnik do komentarza
Witam . Kupuję x360 arcade we wrześniu . Z tego co wyczytałem ( Juchy rulez ) to przy zakupie muszę zwrócić uwagę na :

 

- zasilacz 173 W

- cichszy wentylator ma czarną naklejkę

- rok produkcji od maja 2008

- napęd liteon ( nie planuję przeróbki )

- hdmi

 

Czy spełniając te warunki nabędę najlepszą w tej chwili wersję jeśli chodzi o arcade ? Ewentualnie czy coś przeoczyłem .

 

PS : Muszę zmienić awatar hehehe .

 

Powinny być niedługo wyprzedaże premiumów, bardziej się opłaca niż Arcade.

Odnośnik do komentarza

Ale do piłki nożnej mi dodatki niepotrzebne ( sam sobie wyedytuję ligę angielską ) , w wyścigach dodatkowe tory , fury olewam , a do przygodówek jak już coś wyjdzie to ja gry nie będę już miał ( wymiana gier )

 

Instalacja gier na dysk to by był jakiś argument ale czy przeważy ???

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Ja własnie przymierzam się do X360 i telewizora. Przeglądam fora, skąpce, ceneo i metlik w głowie zasiał mi jeszcze mój kumpel. Upatrzyłem sobie Sharpa 32x20E (albo bardziej prawdopodobne 37x20) albo Samsunga A551. Oba telewizorki jak na swoją cenę ponoć sprawują siębardzo dobrze z konsolami. Ale do czego zmierzam. Wg mojego kumpla Full HD do xboxa nie jest mi potrzebny. Planuje może w przyszłości ps3 jeszcze więc, wolę mieć TV, który obsługuje Full HD. Więc pytam się userów tego forum jak to w końcu jest? Prosiłbym o krótkie lecz treściwe odpowiedz:

 

- warto inwestować w Full HD dla Xboxa 360 (mozna chyba ustawić w dashboardzie rozdziałke wyświetlana)? ponoć na HD Ready gry xboxowe wyglądają ładniej niż na Full HD???

 

- jak z tym kablem HDMI? Co forum inna opinia - tylko oryginał?, droższy kabel lepszy, wystarczą kable za 30 zeta, a nawet, że w przypadku HDMI kable praktycznie bez znaczenia

 

- jak z dźwiękiem 5.1 do głośników Logitecha? Potrzebny specjalny oryginalny kabel HDMI z którego wychodzi optyk i wtedy podłączamy? Są jakieś tańsze substytuty tego kabla - inne możliwości uzyskania dźwięku 5.1

 

Pozdrawiam i proszę o treściwe odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Current list of PC games with achievements (July 17, 2008)

Click on each game to see the achievement list.

The number in parentheses is the recommended "Windows Experience Index" to play, followed by the required WEI; click on that to see the recommended system requirements to play.

 

Current:

+Gears of War* (5.0 / 3.7)

+Halo 2 (5.0 / 3.0) [Vista only]

+Hour of Victory* (?.?)

+Juiced 2: Hot Import Nights* (?.?) [Warning: Ach's VERY glitchy]

+Kane & Lynch: Dead Men* (?.?)

+Lost Planet: Colonies(?.?)

+Shadowrun (5.0 / 4.0) [Vista only]

+The Club* (5.0 / 3.0)

+Universe at War: Earth Assault (5.0 / 3.0)

+Viva Pinata* (3.5 / 2.8)

 

Future:

Rise of the Argonauts (confirmed on 4-18-08, no release date)

Fallout 3 (10/07/2008)

+FlatOut: Ultimate Carnage (TBA 2008)

Warhammer 40,000: Dawn of War II (confirmed on 07-21)

Battlestations: Pacific (confirmed on 07-21)

 

 

http://www.xbox360achievements.org/forum/s...ead.php?t=31059

 

 

Lista jest uaktualniana, podobno Crysis Warhead ma miec osiagniecia ;)

 

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Games..._Windows_titles

Czytaj ze zrozumieniem, mu nie chodziło o gry które posiadają a gry w których możliwy jest cross platform multiplayer.

Odnośnik do komentarza
Z gier ktore maja mniej niz 1000 gs to jest Condemned: Criminal Origins (970), Lord of the Rings: Battle For Middle Earth II (705), Quake 2 ma 9 aczivow ale za 0 wink.gif zas gry Arcade do 250 max

Jaki arcade ma 250 punktów? Jakoś żadnego nie kojarzę.

http://www.achieve360points.com/game/puzzlequest/

http://www.achieve360points.com/game/pinballfx/

http://www.achieve360points.com/game/rocketmenaxisofevil/

 

i pare innych

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...