Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

W Poznaniu rewelacja rolleyes.gif Podbeskidzie bez kilku podstawowych piłkarzy z przewagą przez prawie cały mecz, z wyjątkiem może 10minut w pierwszej i 20 w drugiej połówce, sytuacji nie za dużo (więcej klarownych miał Lech), ale gra ładna, do tego kilka gwizdków wątpliwych na niekorzyść TSP- jakbym lubił teorie spiskowe to powiedziałbym, że w PZPNie ktoś uznał, że ze względu na europejskie puchary, kasę itp czas najwyższy uwalić Bielsko... Już myślałem, że Lech wymęczy zwycięstwo, a tu niespodzianka- dynamika Malinowskiego i instynkt Cieślińskiego dały radę. W 'twierdzy Bielsko' będzie się działo rolleyes.gif

 

Gra Lecha naprawdę tragiczna, myślałem, że grać nudniejszą piłkę niż za Zielińskiego to prawie niemożliwe ale Bakero udowadnia, że jak najbardziej rolleyes.gif, swoją drogą, może jakiś ogarnięty kibic z Poznania mi powie czy Jacek Kiełb zrezygnował z gry w piłkę?? bo chyba jest zdrowy a Pan Jose Maria woli wystawiać na skrzydła a) piłkarzy zupełnie nie czujących tej pozycji- Stilić, Ślusarski, b)drewna- Wilk, Mikołajczyk.

Odnośnik do komentarza

Ślusarski jest niezły jako typowy środkowy napastnik,co dziś udowodnił ładną główką, tym bardziej nie potrafię zrozumieć częstego ustawiania go przy linii bocznej (akurat nie dziś). Nawet laik widzi, że on czy Stilić (co dziś było widać) jako skrzydłowi to pomysł sensowny mniej więcej tak jak przybijanie gwoździ gołą dłonią rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza

To że Ślusarz jest napastnikiem a nie skrzydłowym to wie nawet moja siostra. No ale jak przed sezonem zamiast wzmocnień na skrzydła wraca Mikołajczak ((pipi) mać:/) i ze ślusarzem tam pyka to te mecze wyglądają tak jak wyglądają... Stilic to tylko i wyłącznie of pomocnik. Nie napastnik nie skrzydłowy. No ale mając bakera za trenera ten sezon wygląda tak jak wygląda. Ogólnie to w(pipi)iony jestem i niech tego (pipi)anego hazardzistę wy(pipi)ią na jego hiszpański ryj :/

 

PS: Meczu mało widziałem więc się nie wypowiadam ;)

Odnośnik do komentarza

Chodzi chyba o to, że nie widział bo był z nami w Kotle ;) Łapki do wymiany, co? :P

 

 

Nie no, jak się przegrywa z Podbeskidziem 1-1 u siebie, to ja już nie wiem. Jedyna nadzieja w tym, że w końcu się ogarną i zaczną coś grać, bo jest naprawdę padaczka. Jak nie mają napastników, to niech wezmą kolesia który 2x pod rząd trafił w poprzeczkę w konkursie w przerwie meczu XD

Odnośnik do komentarza

Łapy i gardło są w takim samym stanie jak po każdym meczu :P

 

 

No mam nadzieje, że dni Kopernika są policzone w naszym klubie i zatrudnia jakiegoś fachowca a nie pseudo-trenera :/ Potencjał i umiejętności w piłkarzach mamy wielki. No ale za dobrego trenejro trzeba dobrze zapłacić a naszym władzom się to nie uśmiecha i kółko się zamyka :/

Odnośnik do komentarza

Wkurwia. Nie to że Śląsk musi mniej zapłacić(bo pod Śląsk można podstawić inną ekipę) tylko kara za serpentyny to jest już jakaś kpina... Niedługo jak będzie doping za głośno to się kary posypią. Sędziowie się nie słyszeli czy vipom będzie to przeszkadzało :(

Edytowane przez lukas1988
Odnośnik do komentarza

Taki lekki strzał kulą w płot, bo warny są jak punkty karne, a nie jak mandaty ;)

 

Właśnie gówno a nie regulamin ;/ Niech rzucających wyłapią i poręczają im zakazy stadionowe :verymad:

 

 

To by cały Kocioł dostał zakaz, bo wszyscy rzucali serpentynami XD Weź lepiej już nic nie wymyślaj, bo jeszcze ktoś przeczyta i to wprowadzi w życie.

Odnośnik do komentarza

Taki lekki strzał kulą w płot, bo warny są jak punkty karne, a nie jak mandaty ;)

 

Właśnie gówno a nie regulamin ;/ Niech rzucających wyłapią i poręczają im zakazy stadionowe :verymad:

 

 

To by cały Kocioł dostał zakaz, bo wszyscy rzucali serpentynami XD Weź lepiej już nic nie wymyślaj, bo jeszcze ktoś przeczyta i to wprowadzi w życie.

Wiem. i wtedy ruch kibicowski by umarł. Klub za klubem by eliminowali. Im o to chodzi mam takie wrażenie czasami.

Odnośnik do komentarza

Przynajmniej bym sobie mógł na boku dorobić :whistling:

 

Wracając do tematu,

Wobec Ruchu Chorzów WD zastosował karę finansową w wysokości 150 tys. zł za nieregulowanie zobowiązań finansowych wobec wierzycieli oraz niewykonywanie orzeczeń Piłkarskiego Sądu Polubownego. Jest to druga sankcja dyscyplinarna za to samo przewinienie. Poprzednia kara została wymierzona w wysokości 100 tys. zł.

 

Widać że panom z zielonego stoliczka brakuje hajsu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...