Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ofsajd

W Krakowie połowa ludzi nie wejdzie na stadion... przecież my się ze sprzętem nie rozstajemy :D Co do miejsc z biletu to na meczu z wami byłem swoje odwiedzić z nudów, ale okazało się że ktoś mnie podsiadł :(

Wiedzieliście że Polska jest potrzebna Europie jak tlen? :D

Odnośnik do komentarza

Szkoda :(

Powinni wy(pipi) te wszystkie Polonie W. i inne wynalazki z bunkrami zamiast stadionów i budżetami mniejszymi niż koszty dojazdu z Lubina do Lublina.

 

Pie.rdolisz, nie ma czym zastąpić takiego klubu, bo poza kilkoma 'bogatszymi' w ekstraklasie, takie kluby w PL nie istnieją ;]

A Górnik jest spoko klub z tradycjami, życzę mi jak najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Czyli co wolisz żeby w lidze grała Arka która nie reprezentuje sportowo NICZEGO, niż szósty w tabeli Górnik który coś grał? Skoro rzucasz tezę że to przez znajomości to ja odpowiem tak: może nikt nie został zdegradowany za brak licencji bo Cracovia jakimś cudem utrzymała się w sposób sportowy, a nie tradycyjnie dzięki zielonym stolikom.

Odnośnik do komentarza

Czyli co wolisz żeby w lidze grała Arka która nie reprezentuje sportowo NICZEGO, niż szósty w tabeli Górnik który coś grał? Skoro rzucasz tezę że to przez znajomości to ja odpowiem tak: może nikt nie został zdegradowany za brak licencji bo Cracovia jakimś cudem utrzymała się w sposób sportowy, a nie tradycyjnie dzięki zielonym stolikom.

No ale jak się w ogóle znalazła w Ekstraklasie?Powinna spaść,a nie grać w barażach kosztem zdegradowanego ŁKS w 2009.

Odnośnik do komentarza

Tej, ale możesz nawet zdobyć mistrza polski, wuj mnie to. Grasz w bunkrze, nie płacisz piłkarzom, nie płacisz podatków, to (pipi)j z ligi. Bo równie dobrze zaraz Lech czy Wisła może przestać płacić, i zaoszczędzoną kasę wydać na coś innego niż opłaty. Nie ma (pipi)nia się, nie stać Cię na ekstraklasę, to spadaj w dół.

Odnośnik do komentarza

No ale nie gramy i? Beskitu, mam teraz wyjeżdżać z tym, że gdyby nie resorty to połowa ligi by piszczała z biedy i nigdy by nie zdobyła swoich mistrzostw? Nie stać Cię, nie dostajesz licencji. Co w tym złego? A że poziomem sportowym ktoś zasługuje na ekstraklasę [hehe, na taką ekstraklasę to faktycznie]? Za piękne oczy licencji się nie dostaje. [choć jak widać jednak się dostaje ;/]

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Ciekaw jestem czy pisałbyś to samo gdyby na miejscu Arki była np. Lechia. Jeżeli już mieliby kogoś zdegradować za brak licencji to ok, ale wtedy powinna awansować jedna drużyna więcej z niższej klasy rozgrywkowej, a nie utrzymywać się drużyna która w trakcie całego sezonu pokazała że NIE reprezentuje poziomu(niskiego bo niskiego) E-klasy. Nie wykorzystała swojej szansy dostaje ją następny w kolejce do awansu, ktoś kto pokazał że gra powyżej poziomu I-ligi.

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Adrian Sikora ma grać w Podbeskidziu BB, podobnie jak jakiś Ondrzej Szourek - czeski stoper, który razem z Ziliną awansował do LM.

 

ktoś się tu mocno zbroi ;)

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

Średnia/całkowita frekwencja na meczach ekstraklasy sezonu 2010/2011

 

77435.jpg

 

1. Lech Poznań - 20,430 (14 meczów, łącznie 286,028)

2. Legia Warszawa - 18,386 (14 meczów, łącznie 257417)

3. Wisła Kraków - 15,233 (15 meczów, łącznie 228500)

4. Górnik Zabrze - 9,315 (15 meczów, łącznie 139726)

5. Cracovia Kraków - 8.919 (15 meczów, łącznie 133.791)

6. Korona Kielce - 8.744 (15 meczów, łącznie 131.161)

7. Widzew Łódź - 8.546 (14 meczów, łącznie 119.651)

8. Śląsk Wrocław - 8.155 (14 meczów, łącznie 114170)

9. Lechia Gdańsk - 7.368 (15 meczów, łącznie 110534)

10. KGHM Zagłębie Lubin - 7.001 (14 meczów, łącznie 98.012)

11. Ruch Chorzów - 6.381 (15 meczów, łącznie 95.711)

12. Arka Gdynia - 5.941 (15 meczów, łącznie 89.110)

13. Jagiellonia Białystok - 5.551 (15 meczów, łącznie 83265)

14. Polonia Warszawa - 4.620 (15 meczów, łącznie 69.302)

15. Polonia Bytom - 3.673 (15 meczów, łącznie 55.100)

16. PGE GKS Bełchatów - 3.133 (15 meczów, łącznie 47.000)

 

 

Obliczenia moje + sportowefakty.pl

Nie uwzględniono meczów bez udziału publiczności.

 

Pozdro dla Maidena, fana statystyk połowy sezonu.

Odnośnik do komentarza

Wolę by kluby utrzymywały się sportowo. I żeby przy ustalaniu licencji każde kluby były oceniane tak samo. Nie spełniasz warunków, to dowodzenia. A nie jakieś wyjątki, sranie w banie.

Jestem Ciekaw co teraz z ŁKSem i PBB. Czy zostana potraktowane tak samo jak Górnik, czy jednak nie ma dla nich miejsca.

A czemu niby w Bielsku licencji miałoby nie być mellow.gif że niby estadio złe?? wolne żarty:

 

2czbkte.jpg

 

Bójcie się chamy, do ligi wchodzimy?

Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej serio, w tle tzw. 'Trybuna Honorowa', najładniejszy fragment stadionu thumbsup.gif Gwoli śmiechu warto dodać, że wg.wszelkich znaków na niebie i ziemi z licencją problemów nie będzie, bo, na papierze wszystko, co wg wymogów na stadionie ma być (poza miejscówką dla gości, bo tego, na obecnym stadionie nijak nie da się zrobić), jest whistling.gif

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...