Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

A jutro nasze piłkarzyki mają wolne. A co. należy im się za te piękne stanie w miejscu na murawie.

 

 

 

Cytat z dzisiejszej konferencji:Pytanie do Bakero: "Czy nie jest Panu wstyd, ze klub walczący o MP zdobył jesienią mniej punktów, niż stracił ?"

Odpowiedź Bakero: "Dlaczego wstyd? Pracuję. Wykonuję swoje obowiązki". w_szoku.gif

 

 

 

Tymczasem zbliżamy się do niechlubnego rekordu Lecha Poznań z sezonu 1972/73 - jeszcze 89 minut bez bramki, a piłkarze przejdą do historii.

 

itd itp.

 

 

A trenera chciałbym jakiegoś z jajami. Co nie bał by się odesłać do ME te rozhisteryzowane gwiazdki. Takiego trenera co po takim meczu nie bał by im się jutro za(pipi) taki trening coby się po nim zesrali na miętowo.

 

Oczywiście za taki stan rzeczy Bakero to nie jedyny winny. Razem z nim powinno wylecieć z kilku kopaczy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
E tam. Wejdź sobie na forum kibiców Barcelony to przeczytasz, że piłkarzom się nie chce i trzeba wywalić nieudolnego trenera, który nie umie sobie z tym poradzić.

 

 

mówisz o forum onetowym? czy jakimś wyimaginowanym? zresztą każdy może sobie wejść i napisać coś anonimowo. nie znam kibica FCB, który by chciał wywalić trenera...

samo porównanie jest z du.py i nie w temacie:P

 

A trenera chciałbym jakiegoś z jajami. Co nie bał by się odesłać do ME te rozhisteryzowane gwiazdki. Takiego trenera co po takim meczu nie bał by im się jutro za(pipi) taki trening coby się po nim zesrali na miętowo.

 

trudno będzie takiego znaleźć, ale za kasę jaką dostaje kopernik jest to możliwe.

Odnośnik do komentarza

(...) W Widzewie nadal gra ofensywna nie istnieje i gole są zdobywane od przypadku do przypadku na ogół przez piłkarzy, którzy mają raczej inne zadania na boisku. Za to poukładana i sensowna gra defensywna to już taki nasz mały znak rozpoznawczy. (...)

Dobra linia obrony i bramkarz to jedno, ale widzewska ofensywa to kuriozum wagi ciężkiej- atak oparty na: polskich drewniakach i anonimach, obrońcach (vide Ben Radhia ustawiony jako rozgrywający w meczu Legią), chcącym przedryblować cały świat Dżalamidze, no i Okachim z drugiej ligi maltańskiej.

Efekt? 3 punkty straty do ligowego podium :D

Odnośnik do komentarza
Widzew obnażył główną słabość Lecha, jaką jest ogromny kłopot ze stwarzaniem podbramkowych sytuacji - mówi Kazimierz Węgrzyn, ekspert Canal + i były piłkarz m.in. Widzewa.

 

Ufam Kaziowi Węgrzynowi.

 

No bez przesady. Jeśli ktoś się broni, to chyba druga strona atakuje. Ktoś musi COŚ robić na boisku, nawet w polskiej lidze. A nie wyobrażam sobie, żeby Lech faktycznie tak non stop szalenie atakował, skoro nie strzelił gola przez pięć kolejnych meczów. Pięć meczów. W takiej Premier League to są okolice rekordu (7). Nie wiem, jak w Polsce, ale też sobie nie przypominam takiej nędzy. No jakoś niezbyt wierzę, żeby ci kolejni rywale wychodzili na boisko z nastawieniem "musimy się bronić, bo będzie pogrom".

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Opinia kolesia który zawodowo się czymś zajmuje plus statystyka = wyrobione zdanie u Ogq. Najs. Mimo wszystko wolę pozostać przy bardziej empirycznym poznawaniu świata i samemu sobie wyrabiać opinię na podstawie tego co widzę.

 

A Kaziu Węgrzyn, choć sympatyczny, to jednak dla mnie wyrocznią raczej nigdy nie był i już raczej nie będzie. Za dużo się go już nasłuchałem podczas oglądania C+ żeby brać jego opinie w sposób tak bezkrytyczny jak Ty.

 

I jak już Tobie wspomniałem poprzednio, to że ktoś nie strzela goli nie znaczy że nie atakuje.

Odnośnik do komentarza

Panowie , ja rozumiem Was obu . W sumie to zależy po której stronie barykady jesteście! Stona kibic Lecha , Ogqozo neutralny kibic piłki i statystyk....napisze tak , czy naprawdę Korona była tak cudowna i wygrała zasłużenie z Legią ? No właśnie , dla mnie NIE , ale dla Kazia W. i neutralnych kibiców , to TAK , bo przecież Legia miała zero strzałów na bramkę.....!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...