Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maiden

Odstawiłem, ale nie pomaga :(

 

  • 2 grudnia 2008 na polecenie prokuratury prowadzącej śledztwo zatrzymani zostali Robert Dominiak, były masażysta Lecha Poznań oraz Zbigniew Wójcik – były gracz tego klubu. Wójcikowi postawiono trzy zarzuty handlu meczami z czasów występów w Lechu z sezonu 2003/04[29]. Prawnik Lecha i członek Zarządu PZPN Jacek Masiota uważa, że ewentualna możliwość degradacji klubu za korupcję nie wchodzi w rachubę, gdyż „KKS Lech Poznań nie jest następcą prawnym stowarzyszenia WKP Lech Poznań i w związku z tym nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności prawnej z tytułu przewinień dyscyplinarnych popełnionych przez stowarzyszenie WKP Lech Poznań”[29][117][118].
    Kolejne zatrzymania związane z poznańską drużyną miały miejsce 2 lutego 2009. Zatrzymani zostali Piotr Reiss[119] oraz były członek zarządu tego klubu Przemysław E.[120] Zawodnik oświadczył, że podczas przesłuchania nie przyznał się do handlu meczami[121], a także zrezygnował z prawa do ochrony wizerunku, co pozwala m.in. na podawanie jego nazwiska w pełnym brzmieniu[122]. Przemysławowi E. postawiono cztery zarzuty korupcyjne[123]. Po ich zatrzymaniu, mec. Masiota ponownie złożył oświadczenie sugerujące brak możliwości prawnych ukarania KKS Lech Poznań nawet w przypadku udowodnienia zatrzymanym winy[124]. 3 lutego 2009 zatrzymany został kolejny długoletni gracz Lecha Poznań – Waldemar K., który podobnie, jak Reiss nie przyznał się do zarzutów stawianych przez prokuraturę[125]. 4 lutego tego samego roku celem złożenia zeznań dobrowolnie do wrocławskiej prokuratury udał się Czesław Michniewicz[126] ex-trener zespołu sezonu 2003/04, twórca ostatnich sukcesów Lechu: Pucharu i Superpucharu Polski. Fakt zdobycia trofeów w tym samym sezonie, którego dotyczą zatrzymania, według niektórych mediów, może być podstawą do ich odebrania klubowi[127]. 19 lutego 2009 w obliczu związanych z aferą korupcyjną licznych zatrzymań obecnych lub byłych graczy i działaczy Lecha, klub skierował do WD PZPN wniosek o wydanie potwierdzenia, że obecny Lech (KKS) nie jest prawnie odpowiedzialny za niezgodne z prawem dawne czyny Lecha[128].
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150620/PILKANOZNA/150629972

Czapla w Legii :obama:

Ja wiem że szydera, że takiego grajka z prowincji wyjmują, że kto to w ogóle jest, że trzecia liga, ale...

Zaprawdę powiadam wam, widziałem typa w większości meczy wiosennej rundy Ruchu Zdzieszowice i jeśli ten gość nie zrobi kariery przynajmniej na miarę Waldka Soboty, to nie wiem kto ma ją zrobić. Świetny zawodnik, mimo że trochę narowisty, jak go obrobia odpowiednio, może być ciekawie.

Wiem, że w sumie takie niusy nikogo, ale my tu na prowincji futbolowej srogo się tym jaramy

Odnośnik do komentarza

ja tam zawsze propsuje sciaganie grajkow do ekstraklasy z niszych lig ale az z tak niskiej? no nie wiem czy koles da rade, mogl robic wiatr w tym ruchu, mogl ciagnac cala druzyne ale na tym poziomie graja tez moi koledzy. jak sie umawiamy na pile to jakos wielce od nich nie odstaje. najlepszy co tam troche bramek strzelil kiedys w tej 3ciej lidze byl nawet na testach w pogoni i gdzies jeszcze i odpalili go po jednym dniu. jak wrocil to mowi ze ledwo pile widzial. miedzy taka trzecia liga a ekstraklapa to jednak przepasc jest.

Odnośnik do komentarza

ten czaplinski gra w 4 klasie rozgrywkowej z amatorami, to sa przeciez nawet regionalne rozgrywki. to troche tak jakby maslowskiego z legii wzieli teraz do barcelony. umowmy sie, jak poradzi sobie w tej legii to bedzie cud. koles ma 22 lata, w tym wieku juz chociaz otarl by sie minimalnie o powazne granie. jezeli 15 bramek w 32 meczach w amatorskich rozgrywkach to przepustka do legii to mysle ze druzyna ze stolycy dzielnie bedzie walczyla w drugiej osemce w przyszlym sezonie 

 

porownanie z lewym kosmiczne. lewy byl krolem strzelcow w tym zniczu, dwa lata pod rzad i przeszedl do kolejorza (z 1 ligi do eklasy a nie z 3), a krola strzelcow zdobyl dopiero w drugim sezonie. nie widac roznicy?

 

z reszta ten czaplinski w 32 meczach 18 zoltych i 2 czerwone XD

 

jedyne wytlumaczenie to to ze transfer jest do drugiego zespolu legii, jak nie to beka troche

Odnośnik do komentarza

Taka, że gośc który w wieku 22 lat (tak wiem u nas ciągle uważany za młodego perspektywicznego) strzelił 15 bramek w 4 lidze idzie do wicemistrza Polski, to wygląda to co najmniej dziwnie, nielogicznie i podejrzanie. Chyba, że Berg znowu na druzyny pokroju Niecieczy i Korony bedzie 3 sklad wystawial w lidze.

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Takie pytanko na szybko do skautów z forumka o gierkach: w jakim klubie twierdzili, ze Lewandowski jest slaby?

 

W Legii - co jej skauci mają wspólnego z geniuszami z forumka? Nie martw się, Ciebie zaliczam do awangardy forumkowych mędrców; ten Twój niekonwencjonalny sposób myślenia... ups, pardon, funkcjonowania - ta lekkość wypowiedzi. To musi imponować. 

 

Ad rem: kolo będzie najpewniej piątym napastnikiem, po Nikoliciu, Piechu, Araku i Torciku. Jest GIT! 

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...