Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

ponoc tez szybkosc i wytrzymalosc ma dobre. Gadalem z jednym Niemcem interesujacym sie pilka i zapytalem o niego- znal go, stwierdzil, ze w Bundeslidze byl generalnie przecietnym zawodnikiem. Nie byl zadnym wyrozniajacym sie graczem, ale tez nie jakims slabeuszem. Tyle, ze wielu naszych grajkow ligowych jak jedzie do Niemiec, to nawet w drugiej bundeslidze ma za(pipi)isty problem z zalapaniem sie do skladu, o pierwszej nawet nie mowiac, takze na nasza lige powinien byc wzmocnieniem. Zobaczymy, co pokaze, naprawde ciekawy jestem.

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisałem w innym temacie, szczerze boję się, że całe moje wyczekiwanie, tęsknotę za naszą rodzimą ligą zabije szlagier o 18, Ruch z Zagłębiem. Mimo wszystko, biorąc pod uwagę co się dzieje w Wiśle i Śląsku, spotkanie o 20.30 może być całkiem ciekawe. Pawłowski jako nowy trener Wisły, przeciwko staremu klubowi, z którym pomimo dramatycznego zjazdu (serio, w ostatnim czasie upadek Śląska z takim hukiem jest dla mnie niewytłumaczalny, nie ma drużyny grającej nudniej, brzydziej...) osiągnął spory sukces. Nowi piłkarze do obejrzenia, większość z nich pewnie od początku. Działo się w przerwie zimowej, do pościgowej grupy za Piastem trzeba zaliczyć kilka zespołów, w teorii zapowiada się bardzo, bardzo ciekawie. 

Edytowane przez Kaliszke
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

"Ale lubicie im tę szpileczkę wbić? - Pozdrawiam Piotra Rutkowskiego! Czasami to jest taka praca, jak np. w kontrwywiadzie, dokonujesz pewnego rodzaju intryg, które mają na celu osiągnięcie efektu psychologicznego. To normalne, że to robimy. Ciekawostka? To, że do Legii trafił Krystian Bielik czy Kasper Hamalainen stało się za sprawą rozmów z Karolem Linettym. Brzydko mówiąc też mogliśmy go mieć, ale nie zrobiliśmy tego ze względu na moralność, etykę itd., bo wiązałoby to się z problemami, którzy mieli też inni, którzy stamtąd do nas przyszli. Wiedzieliśmy, że to będzie poważny piłkarz i warto go obserwować, ale w ostatniej chwili odstąpiliśmy, żeby oszczędzić tego jemu i jego rodzinie. Można np. zrobić inaczej - ale nie mówię, że tak robimy: negocjować z piłkarzem kontrakt, ale nie do końca go chcieć, po to, żeby rywal zapłacił więcej."
 

Boguś :D

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No prosze, Cracovia 3, Legia 4 a Lech 5 bramek (no i Lechia, ale z niepelnosprawnym samobojczym Podbeskidziem), Piast slabiutko, moze byc 4 horse race do samego konca.

 

I okazuje się, że w sumie jednym z najciekawszych  meczów był ten, na który najbardziej psioczyłem Ruch - Zagłębie. Pomimo braku goli do końca nie było wiadomo, co się zdarzy. A skończyło się 0-0... 

 

Gra ktoś może w Ustaw Ligę? 

Odnośnik do komentarza

Od ręki jej wyrobisz na miejscu. Tylko zrób to dziś. Jutro będzie meksyk. 

 

nie wyrobilem jej, bo bez niej nie moglem tego zrobic, ale bilet udalo sie kupic, wiec jest ok

 

co do samego meczu to totalna dominacja legii, nie wiem nawet czy jaga oddala jakis celny strzal przez te 90min. fajnie, ze przez wiekszosc meczu grali mega pressingiem - widac wplyw czerczesowa

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy jeszcze można po rozpoczęciu rundy prywatną ligę założyć? 

Co do ocen weszło - oni nie kryją się z tym, że mocno subiektywnie podchodzą do niektórych kwestii, ale 3 i minus meczu dla Iwańskiego, po czwórce dla Lipskiego i Mazka?!

Z Nikolicem to wiadomo, specyfika naszej ligi jest taka że pojawił się kozak zdolny do strzelania kosmicznej ilości goli i wybieranie go jesli chce się coś ugrać jest naturalne :) 

Na pierwszą kolejkę wybrałem Szmatuła - Jovic, Mraz, Cotra, Wójcicki - Cetnarski, R.Murawski, Vacek, Dąbrowski- Nikolic ©, Zwoliński 

rez. Polacek, Golański, Lipski, Drzazga... 

Trochę punktów uzbierałem gdyby nie fail na obronie, Jovic nie zagrał, nie zauważyłem że pauzuje, a Golański przeziębiony, także automatyczne 0 przy jednym z zawodników :( 

Odnośnik do komentarza

Można lige założyć bez problemu, u mnie obie drużyny ponad 80 pktów także średnio jak na tą kolejkę (ktoś wziął Peszke, Mile, Wawrzyniaka i Linettego na © i wykręcił 128 Oo, nie wiem czy na trzeźwo to wybierał).

 

gdyby Podbeskidzie nie sfrajerzyło tak po koniec pierwszej połowy, nie uzbierałby pewnie nawet połowy tego.

Normalne to jest, że jak od razu po zamknięciu kolejki porobiłem transfery (przeskok na 3-5-2, wrzuciłem Linettego, Jovic out), to do doliczyło mi punkty Karola? Mam 101 w generalce, a miałem koło 80 też 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...