Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maiden

A taki Górnik nie byłby dziś w stanie nawiązać do własnych. Nie mogę się doczekać przyszłorocznych derbów pierwszej ligi: Górnik-W. Kraków. Z drugiej strony fajnie, że te kluby mają do czego nawiązyć. Inne, ze względu na swą króciutką historię, mogą co najwyżej nawiązywać do Wronek. 

Edytowane przez Maiden
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Moze nie umiem czytać ze zrozumieniem, ale z tego wychodzi, że w grudniu było jakieś zainteresowanie nim (Menedżer, Legia whatever), a kontrakt miał podpisany przed 20 stycznia przed zgrupowaniem w Tunezji. No nijak mi nie wychodzi, że na pewno podpisał kontrakt w grudniu.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Ten typ ma w ogóle prawo do wykonywania zawodu po tym wszystkim co odwalił? 

16 września 2009 został skazany przez Sąd Rejonowy w Kielcach na 3 lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na 5 lat, grzywnę w wysokości 100 tysięcy zł oraz trzyletni zakaz pracy w sporcie za udział w procederze korupcyjnym w Koronie Kielce w sezonie 2003-2004. Obarczono go również kwotą 20 470 zł tytułem kosztów sądowych. Dodatkowo 29 października 2009 r. został skazany przez Wydział Dyscypliny PZPN na siedem lat bezwzględnej dyskwalifikacji (przy czym w karę tę wliczono okres zawieszenia licencji trenerskiej od 2008) oraz 20 tys. zł grzywny. Kara miała obowiązywać do 2016 roku. 5 lipca 2012, po upływie czterech lat zawieszenia, Komisja Kształcenia i Licencjonowania Trenerów PZPN udzieliła Wdowczykowi licencję UEFA Pro na okres 1 roku, zaś Trybunał Arbitrażowy przy PKOl przywrócił możliwość pracy w zawodzie trenera.

Odcierpial swoje i wrocil. Podoba mi sie jak go ludziki atakuja za korupcje a Czesia 711 nikt sie nie czepia.

Edytowane przez kubicz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...