Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

i chyba o to jest w kraju najwiekszy bol dupy, nie tyle ze legia zagra w lm, tylko ze taka legia zagra w lm, nie mam pojecia co musi sie dziac w glowach tych wszystkich dobrych pilkarzy i trenerow jacy przez ostatnie 20 lat przewineli sie przez legie i inne druzyny (zwlaszcza wisle), ktore ocieraly sie o lm, a teraz ta zbieranina bez trenera przejdzie do historii, futbol taki piekny, taki niesprawiedliwy

Odnośnik do komentarza

Leśnodorski jeszcze chamsko w wywiadzie udzielonym Iwańczykowi powiedział, że ligę teraz Legia odpuszcza bo jest dzielenie punktów na pół a oni i tak to nadrobią gdy odpadną z pucharów :angry2:

Niech oni już wrócą do dawnego systemu rozgrywek bo już nie chce się patrzeć na ten kabareton gdzie w dolnej połowie tabeli jest Legia, Wisła Kraków i Lech. Ta liga nie może być AŻ TAK wyrównana.

Odnośnik do komentarza

Leśnodorski jeszcze chamsko w wywiadzie udzielonym Iwańczykowi powiedział, że ligę teraz Legia odpuszcza bo jest dzielenie punktów na pół a oni i tak to nadrobią gdy odpadną z pucharów :angry2:

a sadzisz ze Legia teraz powaznie traktuje lige? popatrz na ich sklad w tym meczu. osobiscie sie nie dziwie ze wszystkie sily stawiaja na to zeby dostac sie do CL

Odnośnik do komentarza

Chodzi mi o to, ze obecny format rozgrywek promuje tego typu postawy faworytow co obniza tylko range tych spotkan. To te 30 spotkan podczas sezonu zasadniczego maja jakies znaczenie czy tylko emocjonujemy sie ostatnimi 7?

To jest chory uklad, ktory nie przysporzy nam wiecej zaintereswania z innych krajow a i pilkarze zagraniczni sprowadzani z lepszych klubow widza, ze nie trzeba z siebie dawac 100% by prasa i trener byli zadowoleni.

Odnośnik do komentarza

Coraz bardziej  dochodzę do wniosku ,że moje piękne miasto nie nadaje się na wychowywanie piłkarzy. Nie wiem  może Ząbki może gdzieś dalej założyć tą akademie. Mam już dosyć robienia z kalek  nie wiadomo jakich wirtuozów piłki  po dwa razy kopną piłkę do przodu.  Najbardziej utytułowanym  piłkarzem Legii  jest Rzeźniczak facet który nie powinien grac w tym klubie od roku. Jeżeli piłkarzyki  grają przeciwko trenerowi to mam nadzieje ,że Leśny ukróci im eldorado.

Odnośnik do komentarza

Nadzieja legijnej akademii dominik furman zaczal grac dopiero w... Wisle Plock.

Rafal Wolski wtapia sie w otoczenie Lechii Gdansk nie prezentujac nic oszalamiajacego.

Michal Zyro leczy kontuzje do przyszlego sezonu i nie wiadomo czy poziom angielskiej Championship bedzie jego szczytowym osiagnieciem w karierze.

 

Ciut slabo.

 

A Fabiański? Rybus? 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobrze że klub wróci (OBY) do ludzi, którym na nim zależy. Pytanie czy TS będzie w stanie udźwignąć organizacje sekcji piłkarskiej, znajdzie odpowiednią liczbę mniejszych sponsorów (bo żadnego dużego nie wierzę) i jak duży udział w tym wszystkim ma Misiek ze swoją świtą. Trzeba czekać do wieczora na oficjalne potwierdzenie przejęcia spółki piłkarskiej przez towarzystwo.

Odnośnik do komentarza

 

Nadzieja legijnej akademii dominik furman zaczal grac dopiero w... Wisle Plock.

Rafal Wolski wtapia sie w otoczenie Lechii Gdansk nie prezentujac nic oszalamiajacego.

Michal Zyro leczy kontuzje do przyszlego sezonu i nie wiadomo czy poziom angielskiej Championship bedzie jego szczytowym osiagnieciem w karierze.

Ciut slabo.

 

 

 

A Fabiański? Rybus?

Rybus to wychowanek Pelikana Lowicz. Do Legii przyszedl w 2007 roku.

 

Martwie sie czy aby wszystkie stanowiska w Legii zostaly przydzielone wlasciwym. Daleki jestem od hejtowania rodem z forum legionisci.com, ale przy zalozeniu, ze ten klub ma byc wizytowka pilkarskiej Polski i dalej sie rozwijac tj. ciulanie punktow do rankingu krajowego i klubowego uefa przy jednoczesnym regularnym zajeciu miejsca na podium, powstaje ultra powazny problem - braku ludzi do wykonania tego zadania bo nie wierze by po awansie do LM nagle wlasciciele zadowalali sie rok w rok 1/16 le. Klub isc do przodu, a kto nie nadazy za tempem zmian wyleci z powaznej pilki calkowicie.

Odnośnik do komentarza

Co robi Reźniczak w Legii? Kroi kasę :D

 

W LM bedzie lanie za laniem, juz sie doczekać nie mogę :)

 

 

Ale gośc wypalil z tym Fabiańskim szok :)

Ty lepiej oglądaj jak Kedziora się kopie po czole z Formelą w Niecieczy :))))

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...