Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

czyli dalej to co kazdy kibic legii moze pisac by ich bronic na tu i teraz - nadzieja, ze najslabsza forma druzyna walczaca o lm od lat i tak bedzie lepsza od najslabszej wylosowanej w dziejach druzyny na drodze do LM

 

w sumie jak pisalem - tak czy siak to bedzie legendarny start sezonu na stulecie - albo najwieksza beka w dziejach pilki klubowej albo najslabszy trenejro od lat da historyczny awans polskiej druzynie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja pier.dolę, są (pipi)owi w lidze, ale jak awansują do LM, to dla mnie OK, bo każdy kibic śmieciowego klubu jak Ruch Chorzów będzie z zawiści wylewał żółć z wątroby, bo nawet jak miasto da pożyczkę, że wszystkich mieszkańców wyje.bią z mieszkań i zarzucą węglem na sprzedaż, to szczytem możliwości będzie oje.banie Stali Stalowa Wola, zrozum to Ficek.

 

 

A jak odpadną, to są słabi i będą musieli grać w Lidze Europy, gdzie wszyscy grają :(

Odnośnik do komentarza

Ja pier.dolę, są (pipi)owi w lidze, ale jak awansują do LM, to dla mnie OK, bo każdy kibic śmieciowego klubu jak Ruch Chorzów będzie z zawiści wylewał żółć z wątroby, bo nawet jak miasto da pożyczkę, że wszystkich mieszkańców wyje.bią z mieszkań i zarzucą węglem na sprzedaż, to szczytem możliwości będzie oje.banie Stali Stalowa Wola, zrozum to Ficek.

 

 

A jak odpadną, to są słabi i będą musieli grać w Lidze Europy, gdzie wszyscy grają :(

 Ta wszyscy   powiedz to naszym pucharowiczom ( wyłączając Legie) bo coś  im sie zabłądziło  w drodze do Ligi Europy

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja pier.dolę, są (pipi)owi w lidze, ale jak awansują do LM, to dla mnie OK, bo każdy kibic śmieciowego klubu jak Ruch Chorzów będzie z zawiści wylewał żółć z wątroby, bo nawet jak miasto da pożyczkę, że wszystkich mieszkańców wyje.bią z mieszkań i zarzucą węglem na sprzedaż, to szczytem możliwości będzie oje.banie Stali Stalowa Wola, zrozum to Ficek.

 

 

A jak odpadną, to są słabi i będą musieli grać w Lidze Europy, gdzie wszyscy grają :(

 

 

Czy jest tu jakis moderator? Ruch mozna nazywac smieciowym klubem???? A za Legła bany dajecie?????

Edytowane przez obrazus
Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś ma czelność 14 krotnego mistrza Polski nazywać smieciowym klubem zrobmy liste obraźliwych nazw i nie używajmy normalnych.

 

ps. 1 miejsce w klasyfikacji Mistrzostw Polski - śmieciowy klub a co tam, może jeszcze się dowiemy ze wojskiem straszyl jak ktoś nie chciał w nim grac.

Edytowane przez obrazus
Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś ma czelność 14 krotnego mistrza Polski nazywać smieciowym klubem zrobmy liste obraźliwych nazw i nie używajmy normalnych.

 

ps. 1 miejsce w klasyfikacji Mistrzostw Polski - śmieciowy klub a co tam, może jeszcze się dowiemy ze wojskiem straszyl jak ktoś nie chciał w nim grac.

 

Górnik spadł  i nie będę  mówił ,że coś się nie zmieniło  bo frekwencje mieli solidną. Też sporą stratą  dla Ekstraklasy będzie jak spadnie Ruch Chorzów czy Wisła Kraków. Ale Historią nie można sobie wycierać mordy .Co robią w Ruchu aby stanąć na nogi? A co zrobił  Ciupał przez 20 lat działa klubu aby  po jego odejściu klub mógł funkcjonować ? Stworzył podstawy? Akademie czy coś? Jak tak dalej pójdzie to w lidze zostaną takie Dolcany, Termaliki czy  inne Grocliny czyli zabawki bogaczy.

 

Swoją ktoś mi wytłumaczy burdel  jaki sie dzieje w Wiśle Kraków? Bo chyba  Ciupał nie był na tyle głupi aby sprzedać Wisłę gołodupcowi? 

Odnośnik do komentarza

Ja pierdziele, co tam się dzieje. Ponoć to córka Ciupała  stała  za tą sprzedażą . Im więcej czytam  o tym na forum Wisły tym bardziej  boli mnie moje legijne serce. Ekstraklasa bez derbów Krakowa  i meczów z Wisła? Prawie dwadzieścia lat Pana Ciupała przekreślone przez jego awanturniczą  politykę dziś i  już. Myślę że gdyby był trochę spokojniejszy to LM dawno by zawitała na Reymonta.Plus wybudowanie akademii itd, klub miałby zdrowsze finanse  Mam nadzieje, że Wisła przetrwa i  nie trafi w ręce pseudokiboli.

Odnośnik do komentarza

Meresiński człowiek interesu da radę

 

 

 

Moim pierwszym biznesem była hurtownia kawy w Częstochowie. Sprowadzaliśmy ją z Włoch i próbowaliśmy dystrybuować do różnych kawiarni. Po jakimś czasie sprzedałem firmę i przeprowadziłem się do Warszawy. W stolicy otworzyłem drugą, która zajmowała się uprawą pieczarek. Ten rok to był fajny czas. Mieliśmy kilka innowacyjnych pomysłów. Konkurencji zależało na jakości, my dbaliśmy o to, by produkt rósł większy i było go więcej.

 

 

 

W swoim życiu prowadziłem klika biznesów, często równolegle. Wytłumaczę to tak: działałem w pewnej strukturze, ale osoby, które ze mną współpracowały, nie były do końca uczciwe. Byłem pod niektóre rzeczy podpięty, na niektóre kwestie nie miałem wpływu lub po prostu nie byłem pewnych rzeczy świadomy
Odnośnik do komentarza

Citko kończy wspolprace z Wisla, ale obiecuje znalezienie godnego inwestora :teehee:

 

 

Informuję, że z dniem 18 sierpnia 2016 roku zaprzestałem współpracy z klubem Wisła Kraków i wbrew zapowiedziom nie będę odpowiadał za projekt sportowy w sezonie 2016/17. Jest to moja samodzielna decyzja, którą podjąłem na podstawie obserwacji tego, co się dzieje w klubie i w jego bezpośrednim otoczeniu.

Jest mi bardzo przykro, że zostałem wielokrotnie wprowadzony w błąd przez pana Jakuba Meresińskiego i nie chcę być łączony z jego działalnością. Zapewniam, że nie miałem wiedzy na temat przeszłości nowego właściciela Wisły Kraków i żałuję, że tak zasłużony klub trafił w niepowołane ręce. Poczuwam się do odpowiedzialności, że nie zweryfikowałem życiorysu osoby, którą niejako uwiarygodniłem własnym nazwiskiem. Powstałe szkody postaram się jak najszybciej naprawić, poprzez znalezienie godnego inwestora, który odkupi klub i przywróci mu świetność. Jestem nawet przekonany, że takiego znalazłem, ale pan Jakub Meresiński nie zgodził się sprzedać swoich udziałów.

Z zamiarem powyższej decyzji nosiłem się od dawna, a zwłoka wynika z faktu, że szukałem rozwiązania sytuacji – takiego, które byłoby korzystne dla przyszłości zasłużonego klubu i zapewniło mu przetrwanie w naprawdę trudnym momencie. Zdarzenia, których jednak byłem świadkiem sprawiają, że nie mogę dłużej firmować działalności pana Meresińskiego i być dla niego parasolem ochronnym.

Marek Citko

Odnośnik do komentarza

Wow  no to burdel na resorach, zobaczymy czy Wisła wytrzyma do końca sezonu. Czytałem ,że na komisji ligi  na pytanie o finansowanie klubu padła odpowiedz jakoś to będzie. Coś mi się wydaje ,że niedługo  to Kibice Białej Gwiazdy będą musieli  odbudować klub. Ciekawe czy Citko chciał naprawić swój bląd czy to tylko mydlenie oczu. Szkoda Wisły , szkoda

Odnośnik do komentarza

A czego szkoda? Polonii i Widzewa juz nie ma w Ekstraklasie i kazdy sie juz przyzywczail. W Krakowie tylko Cracovia

 

Mówię to jako zatwardziały Legionista  szkoda , że nie mam już derbów  Warszawy . Kocham ten klimat gdy z pozoru zwykły mecz nabiera dla jednego miasta odświętny klimat. Punkty schodzą na bok  liczy sie tu i teraz , kto będzie "rządził" w mieście przez  pół roku. Pamętam moje pierwsze derby  Legii z Polonią tej gęstej atmosfery  nic nie przebije. Brakuje mi tego Nie chciałbym aby najstarsze derby  Polski zniknęły. I sorki nie porównuj Widzewa a tym bardziej Polonii  do Wisły nie ten rozmiar kapelusza. Powiedz szczerze ,że nie będzie brakowało Tobie Świętej Wojny.

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza

Tak sie zastanawiam czy isc do knajpy i wydac te 3zl na herbate przy meczu termalica-lech czy moze sobie dac spokoj i obczaic relacje z meczu na sportowefakty... ciekawi mnie ten mecz z kilku powodow:

a)Dariusz Formella - 20 latek, ktory masowo strzelal bramki dla I ligowej wowczas Arki Gdynia to pilkarz autentycznie tak dobry czy to moze pilkarz, ktory w miedzyczasie sie posypie i przepadnie w odmetach naszej sredniej Ekstraklasy. Osobiscie stawiam na to, ze to utalentowany chlopak ktory ma papiery na granie w zachodnim klubie, ale to od niego w glownej mierze bedzie zalezalo czy zrobi kolejny krok do przodu w swojej niedlugiej karierze czy tez spocznie na laurach a gra w Lechu mu styknie.

b)Lech Poznan- czyli drugi najwiekszy na ta chwile klub pilkarski w Polsce, ktory wedlug zapewnien wlodarzy klubu ma byc w top50 klubowego rankingu UEFA do roku 2020. Dosc odwazne deklarafja, zwazywszy na to ze Legia posiadajaca strate ponad 10 pkt do miejsca 50tego na ta pozycje pracowala 5 sezonow a Lech raptem 2 razy w ostatnich 6 sezonach awansowal do grupy LE. Brakuje regualarnosci a i pilkarze Lecha slabo sobie radza z gra na kilku frontach.

Gdzie znajduje sie pozycja sportowa Lecha na mapie pilkarskiej Europy? Ten sklad - przy zalozeniu ze bedzie rozstawienie w 4 rundzie eliminacji Le w przyszlym sezonie pozwala na hmmmm... uczestnictwo w grupie ligi europy. Sorry, ale nie mam takiej mocy sprawczej jak slowa Rutkowskiego, ze wezma tego napastnika bo on sie sprawdzi (ostatni z napastnikow grajcych w Lechu ktory sie sprawdzil byl Teodorczyk) stawiajmy jeszcze bardziej na mlodziez bo to przyszlosc (co osiagnal Kownacki w roku 2016? Ile ciezaru gry bierze na siebie? Linetty przypomina chlopca, ktorym sie latwo dyryguje bez wielkiego parcia na duza kariere) budujemy spkokojnie klub, nie mozemy sie zadluzac (haaalo, ile kasy oferowaliscie za Noice? Czy wam naprawde zalezy na sprowadzeniu perspektywicznego gracza? W zarzadzaniu tak duzego klubi trzeba miec wizje ale i tez determinacje w osiaganie celu).

Krytykuje Lecha w dobrej wierze bo grajac jesienia z jakims klubem z Grecji czy Wloch nie moga sie zdarzac mecze bez pelnej determinacji i skupienia. Wlodarze Lecha musza przyjac do wiadomosci to, ze buduja projekt, ktory moze uchylic drzwi takim klubom jak Jagiellonia Michala Probierza(bardzo kibicujemy temu czlowiekowi bo on wyprzedza cale srodowisko pilkarskie o dobra dekade) czy Wisla Krakow, ktora wierze ze powroci przynajmniej na podium.

Polska pilka klubowa powinna coraz pewniej i szybciej stawiac kroki w budowaniu marki o nazwie Ekstraklasa. Stad nie powinni wyplywac najwieksze talenty po jednym udanym sezonie bo kasa powinna tu byc i raczej bedzie. Wielkiej 6tki raczej nie doscigniemy, ale te 15 miejsce lub wyzej jest w naszym zasiegu. Potem moze byc jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...