Skocz do zawartości

Którą postacia najcześciej zagrywasz w Tekkena 5?


Brainiac

Którą postacia najczęsciej grasz?  

579 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Któr? postacia najcz?sciej grasz?

    • Asuka
      45
    • Lei
      18
    • Marduk
      14
    • Ling
      32
    • King
      39
    • Ganryu
      3
    • Julia
      5
    • Jack5
      11
    • Devil Jin
      26
    • Heihachi
      14
    • Hworang
      53
    • Nina
      17
    • Feng Wei
      27
    • Law
      35
    • Jin
      31
    • Bruce
      10
    • Yoshimitsu
      14
    • Kazuya
      46
    • Baek
      8
    • Bryan
      58
    • Raven
      13
    • Lee
      10
    • Paul
      23
    • Christie
      17
    • Eddy
      4
    • Roger Jr.
      2
    • Steve
      20
    • Kuma/Panda
      1
    • Wang
      11
    • Anna
      7
    • Mokujin :)
      11


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

No widzisz jak Ty źle wnioskujesz;]?

 

Jest temat "Którą postacią najczęściej zagrywasz w Tekkena 5?", więc sobie je wymieniamy;].

 

Nasz przesympatyczny kolega spike dał do wiadomości, że po takim czasie można nawet i mokujinem grać na poważnie.

Logika nam podpowiada, że myślą przeskoczył już do DR'a jako że nie można grać na poważnie w bijatykę, w którą nie ma już żadnego tura, o czym każdy wie;].

 

Więc zgodnie z logiką odpowiedziałem, że nie można grać w DR'kę na poważnie mokujinem bo jest zbanowany.

 

Mam nadzieję, że już wszystko jasne;].

 

Odnośnik do komentarza

Bo może się wylosować Jinpachi. Głupie to według mnie jest, powinno być tak, że jeśli komuś wylosuje sie Jinpachi to po prostu traci runde. Nie powinno sie odbierać ludziom możliwości grania mokujinem, w końcu to najlepszy sposób na lans.

 

Di, ja gram sobie czasem w Tekkena 5 ;] Przecież to świetna gra jest (bez ironii). Wiele postaci tam podoba mi sie bardziej, no i gra nie wygląda ogólnie tak tandetnie i plastikowo jak DR.

Odnośnik do komentarza

No cóż, najwyraźniej dedukcja nie jest Twoją najmocniejszą stroną skoro dla Ciebie to nie jest takie oczywiste;]. Zresztą, gdyby spajkowi nie chodziło o DR'a to by się nie zgadzał z moją kwestią, był na niejednym turnieju i jest wysokie prawdopodobieństwo że pamięta iż na turach T5 mokujin nie był banowany;].

 

Ale z jednym się zgodzę. Domysły, hipotezy, teorie, nie są niezawodne;]. Ale cóż, w dzisiejszych czasach, jest niezawodne? Technika, ludzie, instytucje wymiaru sprawiedliwości, nawet najbliżsi przyjaciele i rodzina. Potrafią nas zawieść? No potrafią. Mimo tego polegamy na nich.

 

 

No, ale Ty to wszystko wiesz, jedynie lubisz się czasami do czegoś podoczepiać: P.

Edytowane przez CheeseOfTheDay
Odnośnik do komentarza

kurde przyznac musze,ze myslalem o t5,turnieje tego tekkena byly juz tak dawno...kompletnie zapomnialem,ja np zaczalem grac w dr zaraz po tym jak wyszedl.

w gwoli scislosci chodzilo mi o piatke;d

 

p.s. co nie zmienia faktu,ze wedlug mnie mocy superman'a by zabraklo,zeby grac jeszcze w"gola" wersje.

Edytowane przez <spike>
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Gość kufir

1. Bryan

2. Steve

3. Bruce

4. Jin

5. Marduk

 

 

Śledząc od początku ten temat muszę powiedzieć iż;

Gram od jakiegoś czasu ze znajomymi w T5 i po pierwsze nie zgadzam się że postać jaką jest Raven jest mało klimatyczna i nie pasuje do serii.

Jeśli już zrzucamy winę na kiczowatych Japończyków to wyrzućmy z gry Mokujina, Rogera czy Kuma/Panda lub śmieszne postaci w stylu dziewczynki na rowerku.

 

Generalnie w grze są postacie z każdej sztuki walki od boksu, poprzez Kick Boxing oraz jego tajlandzkie odmiany, az po koreańskie sztuki walki czy różne odmiany karate, wreslingu, aikido itp itd. Raven prezentuje szkołę brazylijską i nieźle mu to wychodzi. Kto interesuje się sztukami walki, bądź sam coś trenuje na pewno podziela moje zdanie.

 

 

Co do kiczowatości Tekkena. Jeśli przymknie się oko na wspomniane postacie pokroju Pandy oraz na stroiki niektórych postaci np. Steve z piłą łańcuchową jest OK. Wiadomo że japońce lubują się w takim gównie i nic na to nie poradzimy.

 

 

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Tak patrzę na tą listę i widzę,że najczęściej ludzie zagrywają się na śmierć Bryanem.

W DR nie jest jakiś osłabiony wręcz przeciwnie wyłączając trudniejsze gwaranty po tauncie.

Ale na turach i zlotach jakoś nie widać tej postaci poza Pitrexem,który coś tam próbuje nim naciskać.

Wychodzi na to ,że to ulubiona postać cichociemnych ,którzy grają nim tylko w domu.

W każdym razie Knee wiedział co dobre.Ta postać to czysta ,uniwersalna i brutalna moc.

Byle tak było w TK6 BR(you tube'a nie mogę oglądać bo mam żwir z Iplusem także nie wiem czy dalej jest tak mocny).

Powoli się do niego znów przekonuję(za niepamiętnych czasów początków TK5 był to mój main- po Hwoarangu-niezliczonych mirrorów z TBT(Hwo na Hwo),a potem z Peterem Olimp(Bryan na Bryan) nie zliczę-szkoda,że przez zupełnie niepotrzebne nieporozumienie straciłem już z nimi kontakt od ponad pół roku :/ ...

Jednak każdy z nich radził sobie troszkę lepiej tymi postaciami więc je odstawiłem.

Grałem nimi dopóki nie zobaczyłem co prezentuje Steve(w(pipi) od Zembatego na sparach na pierwszym King Of Iron Fiscie w Gdańsku).

Filmiki z MDJ,Hanem,Ninem tylko mnie w tym utwierdziły.

Wiem wiem wzruszyła was moja historia :D

Ale sie rozpisałem-prawie jakbym spał w pufie przez ostatnie 2 lata.

Edytowane przez Punisher
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.