Skocz do zawartości

Którą postacia najcześciej zagrywasz w Tekkena 5?


Brainiac

Którą postacia najczęsciej grasz?  

579 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Któr? postacia najcz?sciej grasz?

    • Asuka
      45
    • Lei
      18
    • Marduk
      14
    • Ling
      32
    • King
      39
    • Ganryu
      3
    • Julia
      5
    • Jack5
      11
    • Devil Jin
      26
    • Heihachi
      14
    • Hworang
      53
    • Nina
      17
    • Feng Wei
      27
    • Law
      35
    • Jin
      31
    • Bruce
      10
    • Yoshimitsu
      14
    • Kazuya
      46
    • Baek
      8
    • Bryan
      58
    • Raven
      13
    • Lee
      10
    • Paul
      23
    • Christie
      17
    • Eddy
      4
    • Roger Jr.
      2
    • Steve
      20
    • Kuma/Panda
      1
    • Wang
      11
    • Anna
      7
    • Mokujin :)
      11


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Lei Wulong - teraz tak nim gram że znam prawie wszystkie comba i Jinpachiego rozwaliłem w czas poniżej 1 minuty, dokłądnie: 47 sek. No to był mój najlepszy wynik Lei Wulongiem a teraz rekord to 32 sekundy :P

 

 

 

Wow Nieźle, dlaczego nie jeździsz na turnieje i zloty??? Stary gdybym miał takiego skilla żeby w tak krótkim czasie rozwalić tego rzeźnika... nieźle nieźle. A udało ci się Perfect"em?? i znasz CAŁE 10 Hit CoMbO???????!!!!! nie wiem czy nawet Sam Qudans potrafi takie bajery robić... Keii nie martw sie zgadamy się kiedyś to pojedziemy do niego zagrać to nauczy nas Prawda powiedz że tak... XD

Odnośnik do komentarza
Uaktualniając:

 

1. Bryan

2. Steve

3. Bruce

4. King

5. Hworang

6. Jin

7. Marduk

8. Asuka

 

 

kto by pomyślał tyloma postaciami grać?? jak ty to robisz że potrafisz taką Hordą grać?? aż 8 postaci i wszystko pamiętasz?? z Command List??? WOW ja też chce Keii zaczniemy razem i może do tekken 78 nauczymy się grać... rzucam wszystko i będę jeździł uczyć sie 10 Hit Combo 8-ma postaciami. teraz moje życie zmieni się na lepsze!!! nawet nie wiecie jaki jestem szczęśliwy!!! XD

 

Edytowane przez Cisu
Odnośnik do komentarza
Lei Wulong - teraz tak nim gram że znam prawie wszystkie comba i Jinpachiego rozwaliłem w czas poniżej 1 minuty, dokłądnie: 47 sek. No to był mój najlepszy wynik Lei Wulongiem a teraz rekord to 32 sekundy :P

 

 

 

Wow Nieźle, dlaczego nie jeździsz na turnieje i zloty??? Stary gdybym miał takiego skilla żeby w tak krótkim czasie rozwalić tego rzeźnika... nieźle nieźle. A udało ci się Perfect"em?? i znasz CAŁE 10 Hit CoMbO???????!!!!! nie wiem czy nawet Sam Qudans potrafi takie bajery robić... Keii nie martw sie zgadamy się kiedyś to pojedziemy do niego zagrać to nauczy nas Prawda powiedz że tak... XD

 

No OcZyWiStA uczymy siem zioooooooooooooom.tszepa bo jak na turnieju siem pojafimy to nizła żeźnia bedzie.

Odnośnik do komentarza
Uaktualniając:

 

1. Bryan

2. Steve

3. Bruce

4. King

5. Hworang

6. Jin

7. Marduk

8. Asuka

 

 

kto by pomyślał tyloma postaciami grać?? jak ty to robisz że potrafisz taką Hordą grać?? aż 8 postaci i wszystko pamiętasz?? z Command List??? WOW ja też chce Keii zaczniemy razem i może do tekken 78 nauczymy się grać... rzucam wszystko i będę jeździł uczyć sie 10 Hit Combo 8-ma postaciami. teraz moje życie zmieni się na lepsze!!! nawet nie wiecie jaki jestem szczęśliwy!!! XD

 

Combo 4-5 uderzeń + odpowiednia technika i mnóstwo uników starczają na przeciętnego gracza.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...