Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

widze ze duzo osob sie wypowiada jako by byli prosami a niewiele wygrali u nas w polsce vide krakers ten top WyGRAL OFICJALNE MISTrzosTWA W TEKKENA W JAKIMS za(pipi)u i mysli ze jest kims waznym w swiatku Polskiego tekkena a wyobraz sobie ze cie pojechalem jak swinie 2x na turnieju i twojego lamerskiego lee i udawanie takiego pro ci nie sluzy ,frame data na palke to nie wszstko. a karmelu moj drogi nie wzypowiadaj sie publicznie bo szkoda na ciebie klawatury

 

A ja myślałem, że Karmel to kretyn...

Edytowane przez Krakers
Odnośnik do komentarza
widze ze duzo osob sie wypowiada jako by byli prosami a niewiele wygrali u nas w polsce vide krakers ten top WyGRAL OFICJALNE MISTrzosTWA W TEKKENA W JAKIMS za(pipi)u i mysli ze jest kims waznym w swiatku Polskiego tekkena a wyobraz sobie ze cie pojechalem jak swinie 2x na turnieju i twojego lamerskiego lee i udawanie takiego pro ci nie sluzy ,frame data na palke to nie wszstko. a karmelu moj drogi nie wzypowiadaj sie publicznie bo szkoda na ciebie klawatury

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Albo to ktoś z Poznania se jaja robi, albo kolejny kolo który nie wie co i jak :wtf: . Z resztą to forum ostatnio zostało zasypane podobnymi osobnikami. Widze dwa rozwiązania, albo ograniczyć rejestrację nowych użytkowników, albo ustawić mnie na admina :ban: - jak już mówiłem byłby spokój i porządek i nikt nikogo by nie obrażał :] :bow: .

 

PS. Chwila, to pewnie Pączek pod nowym loginem, on lubi takie gierki :peace:

Edytowane przez Cambion
Odnośnik do komentarza

Na 90% nie Pączur

 

a. Paczek nie miał by nicka "ozzy123"

b. Nigdy nie czepiał się Krakersa

c. Zastąpił grę w tekkena jaraniem się grafiką w nowym tomb riderza, GTA4 itd.

 

Ten Ozzy to pewnie jakiś dresik, nie ma co marnować nerwów. KTO TU WPUSZCZA TYCH NOOBÓW. NIECH ZADAJĄ PYTANIA I SIĘ CZEGOŚ NAUCZĄ ZAMIAST SIAĆ ZGROZĘ

 

P.S. A teraz pozwólcie że się spakuję, zostałem zaproszony jako honorowy polewacz wódy na pewnym bardzo oficjalnym wszech znanym Warszawskim melanżu :P

Edytowane przez Bażant
Odnośnik do komentarza
widze ze duzo osob sie wypowiada jako by byli prosami a niewiele wygrali u nas w polsce vide krakers ten top WyGRAL OFICJALNE MISTrzosTWA W TEKKENA W JAKIMS za(pipi)u i mysli ze jest kims waznym w swiatku Polskiego tekkena a wyobraz sobie ze cie pojechalem jak swinie 2x na turnieju i twojego lamerskiego lee i udawanie takiego pro ci nie sluzy ,frame data na palke to nie wszstko. a karmelu moj drogi nie wzypowiadaj sie publicznie bo szkoda na ciebie klawatury

 

Kim w ogóle jesteś? Skąd się wziąłeś?

 

Tak się składa, że też należę do tego 'światka' i Ciebie kompletnie nie kojarzę. Krakersa natomiast tak i wiem co potrafi.

Odnośnik do komentarza

Dobra, olać typa co potrafi tylko nawrzucać przez neta, bo się boi pokazać na żywo, denerwują mnie tacy "w-gębie-mocni"...

 

A wracając do sprawy...K****RWAAA ja chce już tego Tekkena!!! Nie dość że gra brzmi i wygląda kozacko, to jeszcze gama nowych zagrań i możliwości przyprawia o gorączkę - a nowe postaci są naprawdę wypas (no może oprócz Boba, ale czy tylko mnie on wkurza? :))! Ja osobiście na stopro będę grał Zafiną, a to za sprawą jej unikatowego stylu walki(STANCES!) - animacja ruchów rzuciła mnie na kolana, w walce prezentuje się wybornie! No i co z tego że pewnie jakiś mid-tier ostatecznie z niej będzie? Hehe, w poprzednie części też nie grałem topami! :P

 

Nie miałem okazji przyjrzeć się wcześniej szeroko komentowanej postaci jaką jest Alisa, ale po zobaczeniu

stwierdzam że to postać co najmniej ciekawa i w walce skuteczna - silna, mobilna, z "Turbo-podcinką" ;), a "rzut z głową" za(pipi)iaszczy(szczególnie animacja wyrwania), no i strzela projectile'ami (item move?, to chyba jej ręce, btw?)!

 

Zazdroszczę Buforom, którzy mieli już okazje pograć chociaż te kilka godzin...Dobra idę dalej wysyłać listy z pogróżkami do NamCock. :D

 

Aha, customizacja w tej grze powala na kolana...

 

DAWAĆ MI TO JUŻ!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Dobra, olać typa co potrafi tylko nawrzucać przez neta, bo się boi pokazać na żywo, denerwują mnie tacy "w-gębie-mocni"...

 

A wracając do sprawy...K****RWAAA ja chce już tego Tekkena!!! Nie dość że gra brzmi i wygląda kozacko, to jeszcze gama nowych zagrań i możliwości przyprawia o gorączkę - a nowe postaci są naprawdę wypas (no może oprócz Boba, ale czy tylko mnie on wkurza? :))! Ja osobiście na stopro będę grał Zafiną, a to za sprawą jej unikatowego stylu walki(STANCES!) - animacja ruchów rzuciła mnie na kolana, w walce prezentuje się wybornie! No i co z tego że pewnie jakiś mid-tier ostatecznie z niej będzie? Hehe, w poprzednie części też nie grałem topami! :P

 

Nie miałem okazji przyjrzeć się wcześniej szeroko komentowanej postaci jaką jest Alisa, ale po zobaczeniu

stwierdzam że to postać co najmniej ciekawa i w walce skuteczna - silna, mobilna, z "Turbo-podcinką" ;), a "rzut z głową" za(pipi)iaszczy(szczególnie animacja wyrwania), no i strzela projectile'ami (item move?, to chyba jej ręce, btw?)!

 

Zazdroszczę Buforom, którzy mieli już okazje pograć chociaż te kilka godzin...Dobra idę dalej wysyłać listy z pogróżkami do NamCock. :D

 

Aha, customizacja w tej grze powala na kolana...

 

DAWAĆ MI TO JUŻ!

 

Zastanawiam się co ci dolega? Ja po 3 piwach chcę zagrać w Tekkena z ścieżką dźwiękową jakiegoś zespołu dico-polo. :) Lepiej podziel się z nami co bierzesz? Może maszjakieś wizje Tekkena 7 gdzie będą walczyć w łyżwach na lodowisku? :):):)

 

Odnośnik do komentarza
Pawle, mógłbyś więcej napisać nt. nowego Heńka? Jak wygląda nowe kolanko w klatkach? TP ma karę tylko na WS 4? Jak się robi takiego stompa (lewa noga) i co daje?

 

Kolanko - albo ws+3 albo f+3. Bezpieczny mid, na CH daje niewyrywalnego stuna i juggla. Na trafieniu daje knockdowna i jak ktoś nie zrolluje to podbiegnięte d+1 da bounda. Może z 20 latek. Ale widziałem jak często karają tym wiffa.

 

Nowy stomp - d+3. bezpieczny mid, który dobija lezących. Ten twój stomp :P

 

Ogólnie niezły fest co nie :P Hei dostał jeszcze jakieś dziwne combo, chyba b+2,1 nie znam dokładnie notacji. Widziałem takiego juggla el, el, b+2,1, df+1,2 B! CD+4,4,1

 

Co do df+1,2 to wydaje mi się że można dołożyć 2 na hit confirmation. Daje falling stuna na ścianie.

 

Zauważyłem też że często robią zwykłą 4, zmieniona animacja :P tak jakby dawała +

Edytowane przez Bażant
Odnośnik do komentarza

Fajnie, fajnie. Szkoda tylko, że i tak pewnie znowu przyjdzie mi grać Pandzią z powodu ułomnego manuala ;) Choć HS, TP, silniejsze juggle... łaj not, taki miś mi pasuje.

 

No ale pożyjemy, zobaczymy. Najważniejsze, że ten nowy Tekken mi się bardzo podoba i jeśli nie będzie dużej sceny w SF4, to pewnie tylko do niego się ograniczę, jeśli chodzi o bijatyki.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...