Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co to za legenda o kajdankach Leia krazy wsrod mistrzow osiedlowych. Juz slyszalem o tym od paru znajomych. Bzdura na maxa :D Ktos moze domysla sie skad mogly takie wiesci isc (bo ja naprawde nie raz to juz slyszlalem)? Tez mowili ze im to wyszlo pare razy i nie wiedzieli jak, H@H@H@. I ze konczy sie bezporednimi KnockOutem czy cos :D

Edytowane przez szyper
Odnośnik do komentarza

W prastarym konciku bijatyk było umieszczone zdjęcie leia zapinającego w kajdanki(fotomontaż) kali wtedy podał jakiś sposób żeby żekomo odblokować ten cios:P a trzebabyło wygrać chyba 1000 walk na survivalu z czego 10 ostatnich na perfecta wtedy miałeś walczyć z bruce'm (w tekkenie 3 go nie było) po wygranej miał sie odblokowywać ten cios

 

Ludzie próbowali to zrobić:P

 

Jaka Legenda o kajdankach? Przecież to zwykły cios, tylko, że nie ma go na liście kombosów (tzn. jest tajny ukryty). Pamietam jak kiedyś zrobiłem to na Xjaou (nie wiem jak to się pisze xD) to tak śmiesznie wywijała nóżkami xD

 

A jak to wygląda w Tekken 6?

 

ktoś se jaja robi( nie można być takim matołem:P)

 

Może jeszcze ją wytargałeś za warkoczyki??A tajny/ukryty to po tym poście wnosze że jest twój iloraz inteligencji

Edytowane przez VeluriaN
Odnośnik do komentarza

Dobra nieważne, a teraz chłopaki mówcie co sądzicie o T BR

 

Hei - ewgf, ewgf, ewgf, d+1 B! CD+4,4,1 wall CD+4,4,4 WS+4 wyśmienite, takie akcje powinny zabierać pół pacha :P

 

Roger - na pierwszy rzut oka przejebany nowy Low z FC ogonem i nowy rzut z dziwnym odgłosem :P No i zapomniał bym o takim 3 ogonowym Lowie za malo zabiera ale ma niesamowity zasięg :P

 

.

.

.

.

.

 

Nowa Tier Lista, pachnie jeszcze ryżem :

 

S Hei, Kaz, Lars

A DJ, King, Roger, AK, Anna, Law, Bryan, Leo, Miguel

B Lili, Jin, Feng, Nina, Alisa, Raven, Steve, Jack, Ganryu

C Asuka, Paul, Lei, Marduk, Bob, Lee, Wang, Hwo

D Zaf, Julia, Eddy, Yoshi, Ling, Drag

E Kuma, Bruce, Baek

 

A tu jakieś 2 dziwne :P

 

Opinion1

 

A+ = Steve, Hei, Kaz

A- = Lars, Jin, Ganryu, Roger

B+ = dj, Anna, Lili, law, King, Bryan

B- = jack6, Raven, bruce, marduk, leo, asuka, julia, Hwo, lee, AK, eddy, christie, bob, paul

C+ = yoshi, miguel, nina, ling, Wang, alisa, lei

C- = Baek, feng, drag, zaf

D = bears

 

Opinion 2

 

S = steve, kaz, lars, king

A = ganryu, ak, jin, paul, roger, law, anna, hei, eddy, bryan, paul

B = jack, Lili, alisa, leo, miguel, Marduk, bruce, nina, DJ, lee, yoshi, feng, asuka, christie

C = Julia, Bob, zaf, Hwo, raven, baek, wang, Lei, drag, ling, bears

 

~~

 

another person's opinion of why lars shouldn't be in top top tier:

 

- no hopkick

- no df2 launcher

- no adv after lows

- no adv after moves on block

 

Ale to jeden z ciekawszych komentarzy "...the person who wrote that is either unreliable stupid or hitting the crack pipe"

Edytowane przez Bażant
Odnośnik do komentarza
TGS 2008

To stary wywiad ale po prostu nie mogłem. Lars Alexanderson jest pół szwedem pół Japończykiem (1:45) :rotfl: :lol3: :lol: Już teraz wiem czyja jest ta plansza z owieczkami i jodłowaniem :lol:

 

Wczesny jesteś, już o tym pisałem kilka stron wcześniej. Zresztą samo imię mówi wiele o jego pochodzeniu :P

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza

Ja tam nie narzekam, Lars wygląda bardzo ciekawe, tak samo przyzwyczaiłem się do wyglądu Alisy. Wiecie Panowie gra musi się też sprzedawać, Namco doskonale wie że będą grubą kasą za odgrzewane kluchy. Muszą przecież wymyślić jakieś postacie. Oczywiście bez przesady. Czekam na brata Yoska, żeńską wersję Bryana, no i jakaś laskę mishima. No cóż może się to nam nie podoba ale będziemy musieli to przyjąć na klatę.

 

NO I NAJWAŻNIEJSZE, KOCHAJMY BIAŁE KOBIETY BO SŁOWIANKI SĄ NAJŁADNIEJSZE :wub:

Edytowane przez Bażant
Odnośnik do komentarza

czy w tekkenie, uderzanie leżącej postaci, zawsze musi wyglądać tak żałośnie i tandetnie ? czy nieda się zrobić gry, żeby system kolizji niezbyt udanych ciosów wyglądał wmiare przyzwoicie. Mnie się zawsze tekken kojarzył z maszowanie po padzie ale mimo tych wad o których pisałem i tak grało się w niego namiętnie. Zobaczymy jak wyjdzie czy dalej ta gra będzie potrafił mnie przykuć do pada, bo narazie to mam wątpliwości po tych filmikach

Odnośnik do komentarza
no i jakaś laskę mishima

Może się okaże, ze Kazuya miał jakąs na boku i jego córka przyjdzie mu skopać dupe za to ze zostawił jej matke. Ale serio ciekawy jestem jakby wygladała kobieta mishima

 

Miała by EWGF z łokcia idącego na mid :P No i nie miała jednego cycka bo Kaz postępując jak tatuś też ją zrzucił z urwiska :P

 

 

Ciekawe to kolanko.

 

Pewnie jak Sway zobaczył to kolanko to powiedział tak "pewnie na high, za mało dmg, powinno jugglować i być bezpieczne" standardowo. Ale jak zobaczył b+1,2 to pewnie mu siusiak będzie mu stał do premiery.

Edytowane przez Bażant
Odnośnik do komentarza

chyba sie nie zrozumielismy - nie chodzi mi o cios tylko o refleks nina - jakiego trzeba miec manuala zeby na kilkunasto- klatkowa kontre zdążyć odpowiedzieć inna kontra (nie wspominając juz, ze nin dokładnie wiedział co wsadzić i to nie był przypadek). Cambion kolego - zapodaj taką akcje, kontre podczas walki na najwyższych obrotach i zastanów sie raz jeszcze czy tutaj nie ma niczego specjalnego - chyba ze rzeczywiscie masz nadludzki refleks - wtedy respekt dla ciebie :D

Odnośnik do komentarza

widze ze duzo osob sie wypowiada jako by byli prosami a niewiele wygrali u nas w polsce vide krakers ten top WyGRAL OFICJALNE MISTrzosTWA W TEKKENA W JAKIMS za(pipi)u i mysli ze jest kims waznym w swiatku Polskiego tekkena a wyobraz sobie ze cie pojechalem jak swinie 2x na turnieju i twojego lamerskiego lee i udawanie takiego pro ci nie sluzy ,frame data na palke to nie wszstko. a karmelu moj drogi nie wzypowiadaj sie publicznie bo szkoda na ciebie klawatury

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...