Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

Eeeee, żeby nie było, ja tu żadnych fejkowych kont nie mam. Cały dzień mnie w chacie nie było, więc nie mogłem nic napisać.

Btw, Tekken BR jest bardzo fajny, ale z powiększeniem tego paska lekko przegięli. Ze 5-10 % powinien pójść w dół. Nie jest to jakiś duży minus, ale jak widzę, że jakiś Jack odpali 3 bezpieczne midy i zada nimi prawie dwa razy więcej niż juggiel najmocniejszej postaci, Heihachiego, to jest to wg mnie dość głupie :o.

Czekam, aż zamaksymalizują te juggle, chcę wiedzieć ile będe zadawał damage moimi postaciami ;d.

W ogóle zauważyłem, że w tej grze najlepiej mają spamerskie postacie, jak Roger, Steve, Lili i inne gUwna. Niby mishimy są najmocniejsze, ale te szczyle tyle tych ciosów zadają (jeszcze bez opóźnień) i one nawet nieźle kroją, że ja nie wiem w tej chwili jak z tym grać.

Bardzo dobrą postacią zrobił się Miguel, myślę, że będzie to najmocniejsza postać z nowych (mówię nowe z T6, nie tylko BR).

Odnośnik do komentarza
Dobra, olać typa co potrafi tylko nawrzucać przez neta, bo się boi pokazać na żywo, denerwują mnie tacy "w-gębie-mocni"...

 

A wracając do sprawy...K****RWAAA ja chce już tego Tekkena!!! Nie dość że gra brzmi i wygląda kozacko, to jeszcze gama nowych zagrań i możliwości przyprawia o gorączkę - a nowe postaci są naprawdę wypas (no może oprócz Boba, ale czy tylko mnie on wkurza? :))! Ja osobiście na stopro będę grał Zafiną, a to za sprawą jej unikatowego stylu walki(STANCES!) - animacja ruchów rzuciła mnie na kolana, w walce prezentuje się wybornie! No i co z tego że pewnie jakiś mid-tier ostatecznie z niej będzie? Hehe, w poprzednie części też nie grałem topami! :P

 

Nie miałem okazji przyjrzeć się wcześniej szeroko komentowanej postaci jaką jest Alisa, ale po zobaczeniu

stwierdzam że to postać co najmniej ciekawa i w walce skuteczna - silna, mobilna, z "Turbo-podcinką" ;), a "rzut z głową" za(pipi)iaszczy(szczególnie animacja wyrwania), no i strzela projectile'ami (item move?, to chyba jej ręce, btw?)!

 

Zazdroszczę Buforom, którzy mieli już okazje pograć chociaż te kilka godzin...Dobra idę dalej wysyłać listy z pogróżkami do NamCock. :D

 

Aha, customizacja w tej grze powala na kolana...

 

DAWAĆ MI TO JUŻ!

To jeszcze raz nasze walki na zaostrzenie apetytu :P

 

http://pl.youtube.com/watch?v=R0snUeptT-Q

http://pl.youtube.com/watch?v=jawIC-f0Oo4&...re=channel_page

A Tekken 6 BR ma jedna wade i to duza.Kociaki sa turniejowe ;/ Oby steve/lars/kaz/jin sie wku.rwil i urwal im te lby z maskami do t7 bo strasznie ich niecierpimy ^_^

Odnośnik do komentarza
Dobra, olać typa co potrafi tylko nawrzucać przez neta, bo się boi pokazać na żywo, denerwują mnie tacy "w-gębie-mocni"...

 

A wracając do sprawy...K****RWAAA ja chce już tego Tekkena!!! Nie dość że gra brzmi i wygląda kozacko, to jeszcze gama nowych zagrań i możliwości przyprawia o gorączkę - a nowe postaci są naprawdę wypas (no może oprócz Boba, ale czy tylko mnie on wkurza? :))! Ja osobiście na stopro będę grał Zafiną, a to za sprawą jej unikatowego stylu walki(STANCES!) - animacja ruchów rzuciła mnie na kolana, w walce prezentuje się wybornie! No i co z tego że pewnie jakiś mid-tier ostatecznie z niej będzie? Hehe, w poprzednie części też nie grałem topami! :P

 

Nie miałem okazji przyjrzeć się wcześniej szeroko komentowanej postaci jaką jest Alisa, ale po zobaczeniu

stwierdzam że to postać co najmniej ciekawa i w walce skuteczna - silna, mobilna, z "Turbo-podcinką" ;), a "rzut z głową" za(pipi)iaszczy(szczególnie animacja wyrwania), no i strzela projectile'ami (item move?, to chyba jej ręce, btw?)!

 

Zazdroszczę Buforom, którzy mieli już okazje pograć chociaż te kilka godzin...Dobra idę dalej wysyłać listy z pogróżkami do NamCock. :D

 

Aha, customizacja w tej grze powala na kolana...

 

DAWAĆ MI TO JUŻ!

To jeszcze raz nasze walki na zaostrzenie apetytu :P

 

http://pl.youtube.com/watch?v=R0snUeptT-Q

http://pl.youtube.com/watch?v=jawIC-f0Oo4&...re=channel_page

A Tekken 6 BR ma jedna wade i to duza.Kociaki sa turniejowe ;/ Oby steve/lars/kaz/jin sie wku.rwil i urwal im te lby z maskami do t7 bo strasznie ich niecierpimy ^_^

 

Ehh Devil musisz nam takiego smaka robić xD?. Btw. czy ktoś wie może ile w BR taunt Bryan'a daje klatek na + ? i ile ma f,b+2 ?

 

Odnośnik do komentarza
To ja już sam nie wiem jak to jest z tauntem, teraz widziałem jak gość wsadził taunt~b+4. Więc albo taunt ma +15 i b+4 ma 15 klatek lub taunt ma +16 przy 16 klatkowym kolanku. Np. 5:36
..

 

Wydaje mnie sie ze jest tak jak w DR,taunt=+16,b+4=16 i trzeba bylo spiac poslady zeby to zasadzic......z kolei w t6 b+4 mialo chyba 15 klatek bo widzialem jak ludzie sadzili to bez najmniejszego problemu.

Odnośnik do komentarza
Wydaje mnie sie ze jest tak jak w DR,taunt=+16,b+4=16

 

Właśnie, niech mi ktoś powie dokładnie o co z tym chodzi... taunt~b,f+2 jest dużo prostsze od taunt~b+4. Nie wiem, czy to b+4 trzeba wcisnąć przed trafieniem taunta czy jak...

 

Np. z taunt~f,b+2 sprawa wygląda tak, niby 13 klatek itd. ale przy tauncie wychodzi f,n,b+2 gdzie f to taunt cansel. Czyli samo f,n,b+2 ma 15 klatek przy tauncie. Gdyby jak każdy powtarza f,b+2 miało 13 klatek przy tauncie było by proste jak 1,4.

 

z kolei w t6 b+4 mialo chyba 15 klatek bo widzialem jak ludzie sadzili to bez najmniejszego problemu.

 

Z tego co czytałem to też był hard, tylko ludzie się na to strasznie napalili bo Bryan miał po tym prawie overkilla. Taunt~b+4, f,b+2 W! 4,3, b+3,1+2 B! f+2,1,3 :-*

Edytowane przez Bażant
Odnośnik do komentarza
f,b+2 - ANIMACJA trwa 13 klatek, a do tego trzeba doliczyć 2 klatki na wykonanie ciosu. 13+2+15. Taunt daje +15 więc wszystko się zgadza.

 

ojjj wcześnie rano, chyba coś pokopałeś. Animacja ma 13 klatek, ale w polu wykonuje się w 14 a przy tauncie najszybciej w 15.

 

W T6BR animacja f,b+2 ma 14 klatek, więc w polu działa jako 15+ .Doszedłem do wniosku że przy +16 taunt, będzie się wykonywało f,n,b+2 czyli w 16 klatek. 0 tolerancji... ohhhh fajny JF :P Powodzenia dziewczęta, to będzie dużo cięższe niż taunt~b+4 czy powszechnie doceniane CH D/F+2 ewgf Kaza... :-/

Edytowane przez Bażant
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...