Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda zrobił bym se moku na wypasie typu df 2 kaza; elek; takellll marduka; 1,2,1 julki b 1 steva i wuchte innych dobrych rzeczy

ale to już by była zupełnie inna gra dla mnie

Ej, ale to by było fajne, tzn. powinni dać taki bonusowy tryb w którym customizowało by się postać (nawet niech by to był model mokujina) dając jej pod każdą komendę wybrany cios od różnych postaci. Na turniejach obok singli i SBO byłyby zawody takich pimped postaciwub.gifwub.gifwub.gif

Zabieram się za pisanie petycji do namco.

 

Chociaż nie, bo miałbym dylemat czy wybrać b+1 stiwa czy fęga closedeyes.gif

Odnośnik do komentarza
Tekken z dnia na dzień mnei zaskakuje, dziś na Di zrobiłem Henrykiem TP na karę, pierwszy siadł a on drugiego zablokował. Hmmm... Di ty nOOb-farcie

 

 

to grubo pojechaliście tegoż dnia. Widziałem co nieco w kwestii 'naturalnych ciosów', ale czegoś takiego jeszcze nie uraczyłem :sweat: NAJS!

 

 

ostatnie tierlisty BR'a to skandal, a niby z racjonalnego źródła. Nie za bardzo mi sie chce wierzyć w Kaza low-tier'a, słabszego od DJ'a na dodatek

Edytowane przez KRYSTA-GG-
Odnośnik do komentarza

Możesz wrzucić tu tę listę?

 

to grubo pojechaliście tegoż dnia. Widziałem co nieco w kwestii 'naturalnych ciosów', ale czegoś takiego jeszcze nie uraczyłem :sweat: NAJS!

Bo nie jesteś z Areny ;) Tak to byś jeszcze zobaczył drugi cios z TP trafiający za plecy, ale i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
statnie tierlisty BR'a to skandal, a niby z racjonalnego źródła. Nie za bardzo mi sie chce wierzyć w Kaza low-tier'a, słabszego od DJ'a na dodatek

 

S - steve

A - lars, lili, lee, law

B - asuka, ak, eddy, ganryu, ling, julia, jin, dj, hwo, feng, bryan, bruce, hei, baek, marduk, roger

C - anna, alisa, kaz, king, bears, christie, jack, drag, nina, paul, bob, lei, leo, wang

D - zaf, mig, yoshi, raven

 

 

S - steve

A - Lars, Lili, Lee, Law

B - Kaz, Eddy, ganryu, ak, jin, hwo, bryan, Bruce, Hei, Marduk, Roger

C - Baek, Christie, Asuka, Ling, DJ, Julia, Anna, alisa, king

D - Jack, nina, paul, bob, Lei, Leo, wang, miguel

E - zaf, yoshi, raven, Drag, Bears

 

O te Ci chodzi ?? No cóż... w jednym i drugim moje 2 postacie są w B klasie. Z tego co widać, czołówka się nie zmienia :P

 

Moja opinia jest taka:

Hei >> all

Ganryu >> all nOObs, tylko wielka szkoda że mu znerfowali df2 :-(

 

"couple of corrections ...

DJ's ws2 is now 15 fr.

bf21 is -12." <---- nienawidzę DJa i bardzo dobrze mu tak :-P Prawdziwe mishimy to tylko Kaz i Hei :-P

 

Edytowane przez Bażant
Odnośnik do komentarza
S - steve

A - lars, lili, lee, law

B - asuka, ak, eddy, ganryu, ling, julia, jin, dj, hwo, feng, bryan, bruce, hei, baek, marduk, roger

C - anna, alisa, kaz, king, bears, christie, jack, drag, nina, paul, bob, lei, leo, wang

D - zaf, mig, yoshi, raven

 

 

S - steve

A - Lars, Lili, Lee, Law

B - Kaz, Eddy, ganryu, ak, jin, hwo, bryan, Bruce, Hei, Marduk, Roger

C - Baek, Christie, Asuka, Ling, DJ, Julia, Anna, alisa, king

D - Jack, nina, paul, bob, Lei, Leo, wang, miguel

E - zaf, yoshi, raven, Drag, Bears

 

Wżyciu nie widziałem gorszych tier list :wtf: . Co za bezsens. Pewnie z Filipin i Fiji. :nerd:

Odnośnik do komentarza
statnie tierlisty BR'a to skandal, a niby z racjonalnego źródła. Nie za bardzo mi sie chce wierzyć w Kaza low-tier'a, słabszego od DJ'a na dodatek

 

S - steve

A - lars, lili, lee, law

 

 

S - steve

A - Lars, Lili, Lee, Law

 

 

Oby tak było ^^ Tylko El Stefanno mi nie pasuje jako toptier.

Edytowane przez Krakers
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...