Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, ale ja coś mówiłem że mi sie nim źle gra? Powiedziałem tylko, że w DR nie jest topem (bo IMO nie jest) ;) Jest dobry, ale jest troche postaci lepszych od niego. No chyba że dla ciebie ranga A-/B+ to nadal top tier. W sumie źle mi sie gra, ale tylko dlatego że musze sie ograniczać, bo niektóre rzeczy na sticku nie wychodzą jeszcze tak jak powinny wychodzić. Zresztą nieważne, to topic o T6 ;]

 

Odnośnik do komentarza
Gość mevek
Pewnie chodzi o przywilej mistrza w którym to trzeba z nim wygrać by odebrać mu tytuł, a skoro jest taki warunek to remis powoduje przyznanie punktu aktualnemu mistrzowi.

czyli rozumiem, ze jak gram "master"-em z przeciwnikiem, ktory ma "lord"-a, to przegram rownoczesne starcie mimo iz mamy ta sama ilosc energi ??

a co jesi obydwaj jestesmy "beginer"-ami i gramy po raz pierwszy i zdezymy sie tymi samymi ciosami jak to w przypadku filmu "Mashtera i Boskona" przy "Mirror Match"_Marshall-ow ??? musza byc jakies sensowne czynniki, kotre na to wplywaja. czy sa?

 

Odnośnik do komentarza

Nie, nie chodzi o to. Pisząc "mistrza" mam na myśli gracza, który wygrał poprzednią walkę. Czyli jeżeli zremisujesz z gościem, który ma ileś wygranych z rzędu (chociażby jedną) to on dostaje punkt. Gdzieś się już z czymś takich chyba spotkałem, bo od razu mi to przyszło do głowy i wydało się w miarę logicznym rozwiązaniem.

No, ale ta wersja z rangami też by mogła być.

 

 

Odnośnik do komentarza

A jak gramy dopiero pierwszą walke? ;p

 

W sumie to może na konsolach zrobią tak jak to było w poprzednich częściach, po prostu na automatach zawsze ktoś musi zejść po przegranej walce/wrzucić kolejny żeton ;p Inaczej wszyscy graliby sobie cztery rundy i w ostatniej robi double K.O., przez co właściciele salonów mniej by się nachapali ;]

Odnośnik do komentarza
Gość mevek
A jak gramy dopiero pierwszą walke? ;p

 

W sumie to może na konsolach zrobią tak jak to było w poprzednich częściach, po prostu na automatach zawsze ktoś musi zejść po przegranej walce/wrzucić kolejny żeton ;p Inaczej wszyscy graliby sobie cztery rundy i w ostatniej robi double K.O., przez co właściciele salonów mniej by się nachapali ;]

zadko gram na automatach zewzglendu na pada(ale niedlugo przeskok na AS), wiec nie bralem tej opcji pod uwage. mysle, ze masz racje...

dla automatow jest to najlepsze rozwiazanie, co nie znaczy, ze nie bedzie to zmienione w versji na next gen-y.

thx

Odnośnik do komentarza
Gość mevek
Na automatach też można zagrać ze sobą dopiero od pierwszej walki, więc rozwiązania będą pewnie te same. W przypadku kiedy gramy pierwsze walki może wyskakuje zwyczajny draw i tyle. To tak naprawdę bardzo mało istotne jak to będzie rozwiązane więc bym to ogólnie olał:P.

byc moze zalezy od ciosu wykonanego, jak np. silniejsza reka od slabej nogi, albo poprostu od grupy, z ktorej pochodzi dana postac, bo przeciez wiadomo, ze nie wszystkie maja tyle samo energi.

np. xiaou jesl mloda, ale ciosy ma slabsze,

znowoz henio jest stary, ale ciosy mocne.

na pewno trzeba to wziac pod uwage.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...