Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, ale polskie rankingi tylko będą pogłębiać słabą pozycję Mishim. Wymyślili se.. znowu postacie aka skos+guzik = śmierć. Pocieszające jest jednak to, że w BR naprawdę każda postać wymiata. Heniu niszczy strasznie (tyle ze nie wybija na skos+guzik), a taki Devil Jin nadal zabiera pól pacha jugglem, tyle, że hardowym. Kaza jest po prostu teraz w każdej sytuacji trochę wolniejszy, a masakryczne w 6.0 d/b+4 zabiera mniej punktów i ma gorsze właściwości. Tyle przynajmniej o tej grze chyba wiem :P

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem tej ofensywy... Skoro jesteś w 100% pewny że wiesz o co mi chodzi i jesteś w 1000% pewny że się mylę, to dlaczego nie możesz tego powiedzieć w bardziej cywilizowany sposób? :)

Ja za to powiem Ci że nie zrozumiałeś mego postu do końca. Śmieję się że Steve jest "jednak" na samym szczycie Pseudo Tier Listy, gdyż na poprzednich Pseudo Tier Listach był mniej więcej na ich środku (B).

Odnośnik do komentarza

Świetne walki.

 

Nie mogę się doczekać turniejów w T6 w Polsce i krzyków NACISNĄŁEM DWIE ŁAPY!!! grających przeciwko Heńkowi i będących pod ścianą (ostatnia runda filmu). Paweł, trenuj Heńka :) Może będziesz wkurzał ludzi tak jak Ganem.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza
Dobra zamknąć się, na Joyboxie wypuścili sporo nowych walk z Japonii. W szczególności polecam walki Hwo i Bryana, chłopaki grają po prostu ultra za(pipi)iście. Na porządku dziennym taunt~fb2

 

a ja tam pobiegne 13 maja;p

gdzies wyczytalem ,ze joybox jest w shinjiku,tam chyba tylko w bijatyki graja,chlopaki

Odnośnik do komentarza

Lista listą, ale *wstepnie* BR wydaje sie mi bardziej zbalansowana niz DR, wiec tier lista moze byc bardzo rozmyta, z malymi roznicami miedzy kolejna postacia. Oczywiscie to moze byc rowniez bzdura, oceni sie jak sie pogra. Szkoda, ze japonska data premiery to tez pazdziernik, byc moze bedzie jak w przypadku SF IV - czyli jakos 12 pazdziernik jap, 20sty USA, 27dmy europa.

 

Hehe Di lol :P Scoop ma fajna odpowiedz na to "NACISNALEM DWIE LAPY" =p.

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...