Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

Komandos przeczytaj jeszcze raz i jeszcze raz. Tam jest napisane "[premiera 25/10/2009]". Ale z tego co przeczytalem to Gekon slynie z drobnych przekretow. Jakos sie z tym nie spotkalem, ale to pewnie dlatego ze nigdy nie zamawialem u nich przez internet.

 

 

 

Na PS3 nie będzie można wyłaczyć Motion Blur bo go poprostu nie będzie.

 

Będzie za to na xboxie. Plus wyższa rozdziałka.

 

Faworyzowanie xboxa? Nie dosc ze wypuscili na ta konsole gre to ma jeszcze wiecej funkcji.:(

Edytowane przez XFrizenX
Odnośnik do komentarza
Komandos przeczytaj jeszcze raz i jeszcze raz. Tam jest napisane "[premiera 25/10/2009]". Ale z tego co przeczytalem to Gekon slynie z drobnych przekretow. Jakos sie z tym nie spotkalem, ale to pewnie dlatego ze nigdy nie zamawialem u nich przez internet.

 

Nie załamuj mnie, pisać sobie mogą co chcą, oficjalna premiera jest 27.10, a sprzedają wcześniej żeby mieć większy zysk, proste. Ja grę na PS3 zamówię w jakimś uczciwym sklepie z normalną datą premiery , a na xboxie pewnie będę grać dużo wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, ze Twoim zdaniem kupywanie w pelni legalnych gier 2 dni przed premiera jest mniej uczciwe od sciagania gry ~tydzien przed?

 

Copy%20of%20polski_czytanie_ze_zrozumieniem_resize.jpg

 

Powodzenia :thumbsup:

 

Nie o to chodzi czy uczciwe czy nie, jak sklep jest niepewny to nie będę od nich kupował żeby sobie pograć dzień czy dwa przed premierą, bo może się okazać, że grę dostanę tydzień po premierze ;) A takie obrazki fajne to możesz mamie pokazywać :lol:

Edytowane przez Komandos
Odnośnik do komentarza

Ja czasem odnoszę wrażenie, że Komandos nawet swoich postów nie czyta, bo ładne kwiatki wychodzą :wink:

 

 

 

A wracając do tematu:

Jeśli konkretne pytania dotyczące gry, możecie do jutra włącznie zadać je ekipie SD Tekken, która na część pytań odpowie w swoim pierwszym podcaście. Szczegóły: http://www.tekkenzaibatsu.com/forums/showthread.php?threadid=113707

Odnośnik do komentarza

...nigdy nie zamawialem u nich przez internet.

 

Czytaj moje posty ;) Nikt tutaj nie chce zamawiac u nich przez internet...

Moze u Ciebie wygladalo to w ten sposob, u mnie to dzialalo w druga strone. W tamtym wieku to mi mama pokazywala takie obrazki.

 

Napisałeś, że nie zamawiałeś, a nie, że nie chcesz zamawiać, poza tym ktoś wcześniej do mnie pisał czy się opłaca u nich zamawiać i tak mi się skojarzyło. Z czytaniem ze rozumieniem jeszcze nie mam problemów, więc schowaj chłopcze tą swoją cool tabliczkę w kieszeń i nie prowokuj więcej ;)

 

 

Ja czasem odnoszę wrażenie, że Komandos nawet swoich postów nie czyta, bo ładne kwiatki wychodzą :wink:

 

Podaj jakiś przykład.

Odnośnik do komentarza

No ale wg nich premiera jest 25.10 :teehee:

 

Piszą tylko, że gra będzie dostępna od 25.10. Premiera jest 27.10. Na ebay też znalazłem jeden sklep, który wysyłka kilka dni wcześniej.

 

Komandos przeczytaj jeszcze raz i jeszcze raz. Tam jest napisane "[premiera 25/10/2009]".

 

Nie załamuj mnie, pisać sobie mogą co chcą, oficjalna premiera jest 27.10

 

 

 

Nie wspominając o słynnej "rodzynowej aferze turniejowej" z innego forum :whistling:

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

Nie prowokuje tylko odkad pamietam na forum podstawowa umiejetnoscia zaraz po pisaniu na klawiaturze, bylo czytanie ze zrozumieniem i odnoszenie sie tego co napisala druga osoba. Zeby cos negowac trzeba to rozumiec i miec sensowne argumenty, a Ty piszesz cos co jest zupelnie nie na temat. Ktos tu chce zamawiac w Gekonie przez internet? Czy w tym temacie rozmawiamy o moich stosunkach z moja mama?

Odnośnik do komentarza

Nie prowokuje tylko odkad pamietam na forum podstawowa umiejetnoscia zaraz po pisaniu na klawiaturze, bylo czytanie ze zrozumieniem i odnoszenie sie tego co napisala druga osoba. Zeby cos negowac trzeba to rozumiec i miec sensowne argumenty, a Ty piszesz cos co jest zupelnie nie na temat. Ktos tu chce zamawiac w Gekonie przez internet? Czy w tym temacie rozmawiamy o moich stosunkach z moja mama?

 

Dobra spoko koniec tematu, mam ciekawsze rzeczy do roboty, niż kłócenie się na forum o jakieś pierdoły. O Gekonie nie pisałem bezpośrednio do ciebie tylko ogólnie, a myślę, że wiele osób zamawia gry przez internet. Di, na stronie Gekona jest w rogu małymi literami napisane- 'premiera 25/10/2009' (co jest nieprawdą), niżej- 'dostępna od 25.10.' Po prostu nie zauważyłem małego napisu na początku. Nie wiem jakie w tym 'kwiatki' widzisz.

 

Wracając do tematu, wywiad o wersji na psp- http://www.gametrailers.com/video/tgs-09-tekken-6/57326

Odnośnik do komentarza

Komandos przeczytaj jeszcze raz i jeszcze raz. Tam jest napisane "[premiera 25/10/2009]". Ale z tego co przeczytalem to Gekon slynie z drobnych przekretow. Jakos sie z tym nie spotkalem, ale to pewnie dlatego ze nigdy nie zamawialem u nich przez internet.

 

 

 

Na PS3 nie będzie można wyłaczyć Motion Blur bo go poprostu nie będzie.

 

Będzie za to na xboxie. Plus wyższa rozdziałka.

 

Faworyzowanie xboxa? Nie dosc ze wypuscili na ta konsole gre to ma jeszcze wiecej funkcji.:(

 

Tekken 6 wychodzi 27 października w USA i Japonii, u nas będzie 30.

Odnośnik do komentarza

Nevan, nie :)

 

Na PS3 sa 2 tryby:

 

576p +motion blur

576p + 2xMSAA

 

na X360 jest:

 

576p +motion blur

720p

 

Osobiscie bede gral na 576p+MSAA, nie wiem w ogole po co motion blur przy 60 fpsach.

 

Na screenach co ciekawe najladniej prezentuje sie tryb 576p+2xMSAA, jednakze sa to roznice tak male, ze jakby zmieniac podpisy na obrazkach i zrobic test, to pewnie byloby 50/50% odpowiedzi; )

 

Najlepiej byloby 720p + AA , eh : o. Nic i tak bedzie git gitara, jeszcze 18-20 dni =]

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza

Di, na stronie Gekona jest w rogu małymi literami napisane- 'premiera 25/10/2009' (co jest nieprawdą), niżej- 'dostępna od 25.10.' Po prostu nie zauważyłem małego napisu na początku. Nie wiem jakie w tym 'kwiatki' widzisz.

Jakie kwiatki? Św. Franciszka...

 

Jak Frizen napisał, że podali datę premiery 25.10, to napisałeś, że nie. Gdy on Ci odpisał, że taka data premiery rzeczywiście tam widnieje, to zamiast przyznać, że tego nie zauważyłeś, odpisałeś "Nie załamuj mnie, pisać sobie mogą co chcą", czyli jednak do błędu się nie przyznałeś. No ale na Tobie zdroworozsądkowe (oraz logiczne) argumenty nie wystarczają (nie tylko tutaj, ale i we wspomnianym przeze mnie temacie), więc dyskusję uważam za zamkniętą :)

 

 

Ontopic:

Finały Tekken Crash 2, jeśli nie widzieliście: http://nsports.pl/index.php?site=news_comments&newsID=9050

Odnośnik do komentarza

Nowe, juz tym razem oficjalonie potwierdzone infa:

 

- bedzie system replayow w T6 (rewelka)

- bedzie system ghostow - bedzie mozna swojego ghosta wrzucic na online. tak samo bedzie mozna sobie zagrac z czyims ghostem w trybie offline

- w zimie pierwszy DLC (dla mnie rewelka, tym bardziej, ze sam T6:BR jest napakowany stuffem), w koncu dla jednej z ulubionych gier bedzie ciagle cos nowego. oby bylo tego od groma przez wiele lat ; )

- wszystkie statystyki z Survival, Time Attack itd beda globalnie online :).

Odnośnik do komentarza

Nowe, juz tym razem oficjalonie potwierdzone infa:

 

- bedzie system replayow w T6 (rewelka)

- bedzie system ghostow - bedzie mozna swojego ghosta wrzucic na online. tak samo bedzie mozna sobie zagrac z czyims ghostem w trybie offline

- w zimie pierwszy DLC (dla mnie rewelka, tym bardziej, ze sam T6:BR jest napakowany stuffem), w koncu dla jednej z ulubionych gier bedzie ciagle cos nowego. oby bylo tego od groma przez wiele lat ; )

- wszystkie statystyki z Survival, Time Attack itd beda globalnie online :).

 

Wiadomo może co będzie zawierał ten DLC?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...