Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

kto, z was zamówił już TEKKEN-a przez GameStop?

pytam ponieważ termin zamówienia zbliża się wielkimi krokami, a ja wciąż mam Status - Cancelled (podswietlony na zielono).

ktoś wie, co to oznacza?

 

Najprawdopodobniej znaczy to, że zamówienie zostało anulowane ;)

rozumiem... ale na wypadek chce sie upewnic jaki status maja inni zamawiajacy.

Odnośnik do komentarza

KIOIN's cmv

 

 

Death combo Stefana wymiata :D.

 

Nieładnie tak misia od tylca :P

 

 

Hi mam pytanie jak to będzie z TEKKEN 6 NTSC a Tekken 6 PAL,dokładnie chodzi mi o to czy będzie można grać online PALvs NTSC?

 

Gra jest region free, więc pewnie nie będzie też podziału na regiony w online.

Edytowane przez Komandos
Odnośnik do komentarza

Do premiery coraz bliżej, może chętny ktoś żeby pograć w DR ?

Tak sobie myślę, że może niech się wpiszą, osoby, które będą grać w T6,

możemy się już pododawać na PSN, bo jak już będzie po premierze, to pewnie wszyscy będą nawijać o czymś innym.

Wiem, że jest taka lista w innym topicu, ale jest pewnie mocno nieaktualna

dlatego wpisze siebie tutaj:

 

PSN id: CrazyHavocPL

łacze aster 4-8 mega, uplad 500~

Odnośnik do komentarza

Słaby flejm ziomuś. Czasem trochę pożyj normalnie, odwiedź ze znajomymi pobliski pub - tylko nie zamawiaj piwa bo może mieć to kolosalne skutki.

A jak chcesz o czymś ze mną porozmawiać to najpierw zorientuj się w temacie, poczytaj, sprawdź na własnej skórze.

Fajnie było na wyjeździe? Ok. Szkoda że tylko mnie to interesowało xD niestety ale tym też mi nie zaimponowałeś. Następnym razem postaraj się bardziej.

Koniec Spamu.

 

Nowa zajaffka anglojęzycznej Tekkenowej budki z HotDogami jakoś do mnie nie przemawia.

http://nsports.pl/index.php?site=news_comments&newsID=9134

Odnośnik do komentarza

Słaby flejm ziomuś. Czasem trochę pożyj normalnie, odwiedź ze znajomymi pobliski pub - tylko nie zamawiaj piwa bo może mieć to kolosalne skutki.

A jak chcesz o czymś ze mną porozmawiać to najpierw zorientuj się w temacie, poczytaj, sprawdź na własnej skórze.

Fajnie było na wyjeździe? Ok. Szkoda że tylko mnie to interesowało xD niestety ale tym też mi nie zaimponowałeś. Następnym razem postaraj się bardziej.

Koniec Spamu.

 

 

nie musze sie napinac wyjazdem,zeby takie cos jak ty zjechac...faktem jest,ze wiele osob sie nie interesowalo,bo to zwyczajny kosmos.

swoimi tematami wiekszosc spraw wytlumaczylem,nie ma sensu dla takich swiatowcow jak ty zadawac pytan w stylu czy przu minami senju jest seven eleeven,tak??

gdybym napisal posta z europy to ludzie by sie wypowiadali,a tak faktem jest ,ze tylko ja z tego forum tam bylem...nawet nie musze cie przekonywac,ze 100%tego mi zazdrosci,tylko nie ma sensu tego pisac,to sie wie.

ale czekaj bo zgubie watek,chcesz mi cos powiedziec??tzn??ze moje tematy sa niepopularne??przepraszam...ja wiem jak to jest kiedy sie tam wszyscy twoi koledzy z teamu wypowiedza,ktos cos doda i masz temat.super ale czego to dowodzi,nabijesz sobie postow,bo zalogowales sie dopiero w 08 i masz kompleksy??wiesz zparafrazowalbym peje w stylu:kiedy ja gralem...ale to oczywiscie cie nieruszy,bo wszyscy z poza "eldeze"to ku66y,bo nie maja automatu.

popatrz na to tak,skoro ty sie powiedzmy tak cieszyles z jednego automatu nieaktualnej czesci gry,obrazajac mnie i innych garczy,to czemu ja nie moglem sobie zalozyc malo "flejmowego" tematu,ktory notabene byl konstruktywny,czego nie mozna powiedziec o twojej "tworczosci".

zreszta jak cie zjade na jakims turnieju to pogadamy...

 

 

p.s.rzeczy niepopularne nie sa gorsze,taka zlota mysl ode mnie dla ciebie.

Edytowane przez <spike>
Odnośnik do komentarza

Ok powiem krótko skończcie (pipi)ić ...

 

 

<spike> Większości z nas na prawdę nie obchodzi ze pojechałeś pierwszy raz w życiu za granice ( wyjazdu zarobkowego do Irlandii nie liczę ) ...

 

co to ma byc,nastepy...ja wcale swoim postem nie chcialem tego zaznaczyc,a wspomnialem o tym w kontekscie wypowiedzi keii'a.

 

a co do wypowiadania sie na tematy na ,ktore nie mozesz-nie proboj.

ja uwazam,ze wiekszosc lubdzi chociaz z ciekawosci chciala wiedziec,ze ktos z forum byl w joyboxie.

 

zreszta co to ma byc,jakas praca zarobkowa w irlandii,z kad to wziales??

i kultury uczyc cie juz nie bede vide poczatek twojej wypowiedzi,ale sorry ty jestes rasta.

Odnośnik do komentarza

ja uwazam,ze wiekszosc lubdzi chociaz z ciekawosci chciala wiedziec,ze ktos z forum byl w joyboxie.

 

Nie masz zielonego pojęcia, jak bardzo mamy to gdzieś...

 

 

 

Mam pytanie:

 

Upgraded Assistant
Upgrade Alisa to the highest possible level.

 

Rozumiem, że chodzi tutaj o Scenario Campaign - czy w tym trybie można wybrać inną postać do pomocy niż Alisę w trybie dla 1 gracza?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...