Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam porownanie do ktorego link byl wczesniej i nie nie rozumiem jakim cudem gra z dysku laduje sie dluzej niz z plyty DVD, to jest dla mnie cos abstrakcyjnego. Kolejny raz pokazuje ze wersja na PS3 zostala potraktowana po macoszemu :(

 

10 sekundowe loadingi walk? No to ja podziekuje, wiecej czasu spedze ogladajac napis loading niz grajac. Wole wersje na PSP, tam wszystko bedzie sie ladowalo w ulamkach sekund :o

Odnośnik do komentarza

Trzcina, z tym loadingiem nie jest tak źle jak się wydaje, bo oni liczyli ten czas od momentu pojawienia sie ekranu z "get ready..." do momentu jego zniknięcia. A oglądając filmiki na youtube można zauważyć że w wersji arcade też to przejście nie trwa jakoś szybko bo około 2 razy wolniej niż w DR na ps3.

np na początku tego filmiku widać że to przejście, nawet niepełne, trwa już 8 sekund

http://www.youtube.com/watch?v=Bm6Gr1YVgYU

 

Na X'e są to dodatkowe 2 sekundy, a nawet trochę mniej w zależności od planszy, na ładowanie levela już po pojawieniu się postaci.

Edytowane przez CheeseOfTheDay
Odnośnik do komentarza

No to jest wlasnie cos czego ja nie rozumiem.

 

Namco lubuje sie w ladowaniu character modeli na ekran loadingow, bez zadnego SENSOWNEGO powodu (oprocz: bo to ladnie wyglada) ktore wydluzaja loadingi dwukrotnie. Dokladnie to samo bylo w SC4. Po co do jasnej cholery pokazuja mi model mojej postaci przed walka? Przeciez mnie to kompletnie nie interesuje jak to wyglada poza walka..

 

Nie rozumialem tego jeszcze za czasow PS2 i SC2, ale ok niech im bedzie. Sadzilem ze nie bedzie to robic roznicy na konsolach nowej generacji z HDD, ale jak widac loadingi dalej sa jak po zboju. Glupie to straszliwie.

 

No chyba ze loading bez i z tym bylby identyczny, ale wtedy mogli to przynajmniej zrealizowac w jakis inny sposob, bo w tym momencie chyba kazdy ma wrazenie ze mamy do czynienia z dwoma loadingami, jeden do pojawienia sie character modeli, a drugi do samej walki..

 

Ehh, marudze ale szczerze mowiac zly jestem na strone techniczna nowego tekkena, odkad pamietam Tekkeny wyznaczaly nowy standard na konsolach, nowa jakosc itd, a tutaj jest po prostu strasznie slabo, szczegolnie jak sie widzialo w akcji U2 ;p

 

Oczywisice nie to jest najwazniejsze, ale badz nie badz bijatyki to byly zawsze jedne z NAJLEPIEJ wygladajacych gier i szkoda ze to sie zmienilo na gorsze.

Odnośnik do komentarza

Trzcina ; o - po wybraniu postaci, gra laduje modele+arene, jak ma juz zaladowane modele - to je pokazuje (umilajac pozostaly czas na zaladowanie reszty), przeciez nikt tego nie laduje od razu. NIe wiem, dlaczego Wy tak 'nie wierzycie' w kolesi, ktorzy na programowaniu i projektowaniu znaja sie mocno - sa mega profesjonalistami, myslicie, ze w Namco to jakies Kononowicze siedza : P

Odnośnik do komentarza

Trzcina ; o - po wybraniu postaci, gra laduje modele+arene, jak ma juz zaladowane modele - to je pokazuje (umilajac pozostaly czas na zaladowanie reszty), przeciez nikt tego nie laduje od razu. NIe wiem, dlaczego Wy tak 'nie wierzycie' w kolesi, ktorzy na programowaniu i projektowaniu znaja sie mocno - sa mega profesjonalistami, myslicie, ze w Namco to jakies Kononowicze siedza : P

 

No ja taka mialem zawsze nadzieje, problem tylko w tym ze wyglada do dziadowsko :P

 

Po prostu zle sie czuje z tym ze tekken z TEJ bijatyki stal sie tylko kolejna zwykla nawalanka... Chyba bym wolal zeby pojawil sie na jednej tylko platformie (niekoniecznie tej ktora ja mam) ale zeby wszystko bylo jak dawniej ;p

 

No nic, tak czy siak w to zainwestuje jezeli online bedzie dzialal sensownie.

Odnośnik do komentarza

 

Nie musisz łykać wszystkich technicznych niuansów, żeby się dobrze pobawić

 

tzn buttonmashowac kazdy moze czy cos innego? :>

 

Akurat w tej częsci można buttomashowac bardziej niż w którejkolwiek innej. Weź taką Zafinę, Leo czy Boba - zawsze coś wyjdzie :thumbsup:

 

Poza tym, jeśli chodzi o juggle to tolerancja błędu jest sporo większa i nie trzeba się aż tak martwić by wszystko klepać perfekcyjnie.

Edytowane przez Nevan
Odnośnik do komentarza

Tolerancja bledu :o Juz widze te zkiksowane elektryki :o Ciekawe kiedy sklep PSX Extreme bedzie mial gierke w magazynie, bo juz sie doczekac nie potrafie... Cos czuje, ze na uczelni bede musial wziasc dziekanke ^^ w sumie z drugiej strony jest "duzo wolnego" przez zaduszki :P Od kiedy gram w Tekkena to najbardziej oplacalo sie mashowac w czesci 1,2 i 3-ciej, bo malo ciosow bylo i przypadkiem cos weszlo. Mam nadzieje, ze balans postaci zostanie zachowany jak mniej wiecej w DR... Gra sprawia najwiecej frajdy w szukaniu wlasnie paroklatkowych przewag ^^ - najlepiej po/przy browarze ^^ Nie orientuje sie ktos czy 1,3 Mbit/s do grania z graczami w Polsce wystarcza ? (bedzie wystarczalo) ? (Chodzi mi o porownanie stabilnosci - granie z Polakami na slabszych laczach i granie z obcokrajowcami na "mocniejszych" laczac).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...