Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

Po zainstalowaniu na PS3 loadingi sa 2-3 sek, widzialem na filmiku jakiegos wlocha, grali na PS3 i loading na x360 i ps3 po instalacji jest taki sam, wiec generalnie obie konsole nie maja tego problemu, bo oczywiste, ze kazdy kto bedzie w to gral dluzej, bedzie mial na dysku.

Podobnie w SFIV, bez instalki jest wolno, po instalce instant loading.

 

OBY NIE BYŁO PRĄDU U TBT NEVAN. :D.

Odnośnik do komentarza

Po zainstalowaniu na PS3 loadingi sa 2-3 sek, widzialem na filmiku jakiegos wlocha, grali na PS3 i loading na x360 i ps3 po instalacji jest taki sam, wiec generalnie obie konsole nie maja tego problemu, bo oczywiste, ze kazdy kto bedzie w to gral dluzej, bedzie mial na dysku.

Podobnie w SFIV, bez instalki jest wolno, po instalce instant loading.

 

OBY NIE BYŁO PRĄDU U TBT NEVAN. :D.

 

Był prąd, Tomasz sumiennie opłaca wszystkie rachunki.

 

Kilka spostrzeżeń na gorąco - gra prezentuje się cudownie w każdym calu, na pewno wygląda lepiej niż na automacie - przyczepiłbym się może tylko do zbytnio świecącej koszuli Steve'a który na niektórych planszach wygląda w niej jak duch. Romach aren, bogactwo detali, odwzorowanie postaci (i wielkość modeli - zajmują naprawdę dużo miejsca)... po prostu prawdziwi fighterzy na prawdziwych arenach. Sidestep wizualnie wydaje się nieco krótszy, jednak w moim odczuciu więcej omija niż w DR. W dalszym ciągu zdarzają się bzdury w stylu blokowanie plecami albo wybijanie za plecy. Co dalej... rundy potrafią być bardzo, bardzo długie. Juggle, nawet najmocniejsze (przynajmniej te, które dawało się odpalić na padzie od xboxa, ale zawierające już w miarę złożone akcje) kroją maksymalnie do 65% paska, natomiast na arenach bez ścian bardzo często do końca rundy zostaje nam mniej niż 10 sekund:-).

 

Nie wiem, czy było to poruszane, ale pograłem chwilę w practice i damage na stojącej postaci przy każdym ciosie bez CH jest ustawiony na 120%. A paski energii, na które tak wszyscy narzekamy wcale nie są aż tak nisko i nie przeszkadzają w grze. Zupełnie się też nie zauważa napisów na dole ekranu, tak że jest ok.

 

Tych parę godzin utwierdziło mnie w przekonaniu, że jak najbardziej jest na co czekać. Warto będzie zastanowić się nad kupnem jakiegoś bardziej dopasionego tvka, dla tej gry po prostu warto.

Edytowane przez Nevan
Odnośnik do komentarza

Być może to tylko moje odczucie, ale feeling w grze to coś pomiędzy DR-em i Tagiem, a dokładniej - taka "cięższa" DR-ka. Postaci wydają się masywniejsze.

 

Bugi są cały czas, ale to chyba było do przewidzenia ;) W tej części wyjątkowo trzeba będzie uważać na zasięg, bo wiele postaci dostało dobre, dalekosiężne midy.

 

No i bardzo podobają mi się zmiany u mojej postaci :smile:

 

 

BTW: Widzieliście tych biegających Arabów na arenie Anger of the Earth? Z MTC i Cambionem mieliśmy niezły ubaw :laugh:

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

Być może to tylko moje odczucie, ale feeling w grze to coś pomiędzy DR-em i Tagiem, a dokładniej - taka "cięższa" DR-ka. Postaci wydają się masywniejsze.

 

Bugi są cały czas, ale to chyba było do przewidzenia ;) W tej części wyjątkowo trzeba będzie uważać na zasięg, bo wiele postaci dostało dobre, dalekosiężne midy.

 

No i bardzo podobają mi się zmiany u mojej postaci :smile:

 

 

BTW: Widzieliście tych biegających Arabów na arenie Anger of the Earth? Z MTC i Cambionem mieliśmy niezły ubaw :laugh:

 

przyjrzyj się grupie azjatyckich aktorów na Noh Theatre, też jest miło:-)

Odnośnik do komentarza

Nawiasem, ciekawe jak bedzie wygladal system sciagania replayow online. Z tego co wyglada, to kazdy replay offlineonline mozna uploadnac na serwery namco i inne osoby moga sobie sciagac. Czyli np. jest nocka u nas tekkenowa i po nocce lepsze gry wrzucamy na profil i mozna sobie sciagac. Rewelacja. Byc moze (oby, mam nadzieje) bedzie mozna sobie filtrowac replaye wg. postaci typu "pokaz najwyzej oceniane replaye Lili vs Steve", bylaby rewelacja ogladac w genialnej jakosci (a nie na filmiku) gry turniejowe, roznych dobrych graczy + miec mozliwosc sortowania wg. kryteriow.

 

Lub poprostu bedzie proste jak cep "sciagnij replay z wielkiego worka replayow".

 

juz niebawem; p.

 

A tak wyglada nowy stroj Lili w praniu:

 

hot ;p

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza

No ja też dołoże moje 3 grosze. ^_^

GRA JEST ZAJEBISTA!!! :good2:

Wkurza mnie tylko muzyka i to że chyba niektóre plansze mogą być wybrane jedynie poprzez losowanie. Paski energii faktycznie są troche nisko bo np. taka Panda przy niektórych ciosach sięga głową nawet powyżej nich. :huh:

Grałem głownie Marduczkiem no i moge powiedzieć że oprócz tego że praktycznie nie ma już Cornered Beast'a <_< to jeszcze zabrali mu głęboki Side step czyli SS~3+4 :angry: , ale za to tackl ma chyba teraz troszeczkę większy zasięg no i gdy nie sięga uderza na special mida 8) . No i oczywiście t+4 to nowy topowy mid, rewelka :wub: . Zrobić iSW po B! Kingiem to masakra (przynajmniej na razie), przy kilku próbach nie udało mi się ani razu <_< .

Tak jak napisał Di, gra wydaje się być czymś pomiędzy TTT a T5, a tępo rozgrywki jest jakby ciut wolniejsze niż w DR.

Ogólnie gra ma ode mnie jako fanboya 11/10. :good:

 

PS. TP Pandziora są prze(pipi)ane, z zasięgiem na pół planszy karzą każdego wiffa... :down:

Edytowane przez Cambion
Odnośnik do komentarza

1st - NO WIĘC TAK, GRA POD PEWNYMI WZGLĘDAMI JEST BARDZO UPROSZCZONA, A PRZY INNYCH UTRUDNIONA N.P. f+4 nie trzeba nic canselować, nic a nic, biegnie się na pałę wali f+4 i już. Tak samo jak punche Lawa, ludzie na miękko na padzie x360 da się wsadzić df+2, 4,u+3, ffn2, ffn2, b+2,2 B! itd... może chodzi o to że law ma teraz punche na 1/3 planszy :P

 

2nd - pomimo ze sa ssy bardzo ciężko ich używać, masakryczny traking ;-/ ale zobaczymy jak potem będzie.

 

3rh - panda, fantastyczny zasięg ale da się na to ograć

 

4th - marduk - uhhh słabo słabo, king - uhhh nie tak prosto jak na filmikach

 

5th - ahhah bob, o jezU jaka miodna postać sama trzyma się w rękach.

 

 

Pozdawiam wszystkich. Krótka recenzja tego co grałem. Bbbbbbbbbbbędzie więcej jak sami zagracie i ocenicie :-)

 

 

 

p.s. fakt muza czasem hmmmm ;-/ ale nie czekaliśmy na grę 2 lata tylko na tekkena :-) wiec jebać to

 

 

hehehe utrudniona... wsadźcie df+2, 4,u+3, 4,3dss2 B! itd poważnie z dss2 wsadzenie to straszne jest ;-/ jak normalnie mi wychodzi df2 uf4,u3 43dss3 albo d/f2, df1, 434dss3+4 to wsadzenei tego to koszmar ;/

Edytowane przez MTC
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy wolniejsza (być może), ale z tym blurem grać się nie da, bo oczy bolą :/

 

 

A co do muzyki, to - podobnie jak w SC4 - grając nie zwraca się na niemal nią uwagi. Na dodatek technicznie jest chyba gorsza niż w Caliburze.

 

 

@Pychu

Na tym padzie idzie coś ugrać, ale tylko prostymi postaciami :wink:

 

 

 

Jeśli chodzi o Practice Mode, to wciąż daleko mu do tego z Calibura, choć trzeba pochwalić team developerski, że zrobili krok do przodu w porównaniu do kilku(nastu) poprzednich lat :ninja:

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

aaa i co do bryana :

 

taunt~f2,1,4 - banał

 

taunt~1+2,2 - ultra banał

 

taunt~3+4 po uj ja to ciągle robie skoro 3+4 ma teraz 20 klatek

 

qcf1+2 - wypas bomba

 

d+1+2 - świetne ;P

 

QCB + 3 tooooooooooo na coooooo czekałem

 

 

 

Jeśli chodzi o DJ to tak :

 

ws2 - pffff hahah

 

cd4 - łoooohahaha

 

 

 

 

W TEJ GRZE WIFY SĄ POTWORNE, WALNIĘCIE CZEGOŚ NA PAŁĘ W POWIETRZE = ŁUBUDU I PORANNE SRANIE PO KFC...

Edytowane przez MTC
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...