Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie. Patch ma jakiś wyjść, nawet założyli temat na zaibatsu w którym zbierają upierdliwe bugi itp a później wysyłają to namko które niby jest bardzo zainteresowane tym co sądzi community na temat nowej gry i są gotowi poprawić wymienione niedoróbki.

 

Z rzeczy, które są na tej liście jest między innymi niedopracowanie kwestii braku kustomizacji na 2p w VS. Brak command record. Bugi w command liście z dublującymi się atakami oraz złymi motionami przy niektórych atakach. Brak możliwości levelowania do wyższych rang na ghost mode, brak możliwości zmiany hud'a, brak opcji wyłączenia auto save'a, brak możliwości wyboru wszystkich stage'ow. Jest jeszcze parę mniej ważnych.

 

Nic o online nie ma. Nie dziwię się bo też bym tego nie wymieniał. Priorytetem są te rzeczy, które da się załatwić a które są błędem, niedopatrzeniem bądź brakiem logicznego myślenia w danym temacie. Podejście w stylu "poprawcie online żeby można było grać" było by strasznie niepoważnym podejściem do namko no bo jeżeli nie potrafili tego zrobić przez ten cały czas to i nie zrobią tego w przeciągu miesiąca.

Odnośnik do komentarza

No właśnie też tak bym chciał. Chociaż, niejeden by tak nie chciał, bo jakby nie patrzeć dziwny ten online wyszedł namko. Jednym chodzi dobrze (lepiej jak sc4 czy DRO), i mówią o tym, i to widać. Innym chodzi bardzo źle, u mnie np gorzej jak w sc4 (który swoją drogą też nie chodził dobrze i często trzeba było grać na "przypuszczenia") i nawet z takim snejem który mieszka najbliżej mnie muszę wypuszczać drugiego ewgf?a zanim jeszcze pierwszy trafi żeby zdążyć tym drugim w razie gdyby pierwszy wybił, jednym słowem parodia.

Odnośnik do komentarza

Straszna kupa z tym online,u mnie w SC4 grało się bardzo przyjemnie a w tekkena to można tylko pomarzyć o normalnej grze.te dupki z namco mogły by zrobić z tym coś nawet niekoniecznie teraz,ale po prostu zacząć pracować nad onlinem.niech wezmą przykład z capcomu,który w SF4 dał chyba najlepszy online w bijatykach.

 

Strasznie się zawiodłem na tym tekkenie bo liczyłem bardzo na tryb online a tu taki babol wyszedł.Gra nadal jest kozacka w singlu,ale namco powinno wejść w XXI wiek i popracować nad trybem online.

Odnośnik do komentarza

CheeseOfTheDay - mi sie z Toba gralo calkiem znosnie. Moze nie tak jak z Komandosem czy AC ale takiej tragedii nie bylo. A moze jest rozna jakosci polaczenia z obu stron?

 

No właśnie o to chodzi że jest. Co prawda jakość mojego połączenia też wpływa w jakimś % na jakość Twojego, ale jeżeli Ty masz powiedzmy opóźnienie na poziomie 10 klatek to w niczym nie przeszkadza żebym ja miał opóźnienie na poziomie 30 czy więcej klatek. Gdyby Twoje opóźnienia były równoważne z moimi to uwierz mi nie byłbyś w stanie zrobić jedynki po ewgf'ie na reakcje (ja często próbowałem i zawsze się spóźniałem) no chyba że byłbyś pewien że ewgf trafi.

Edytowane przez CheeseOfTheDay
Odnośnik do komentarza

Raczej nie. Patch ma jakiś wyjść, nawet założyli temat na zaibatsu w którym zbierają upierdliwe bugi itp a później wysyłają to namko które niby jest bardzo zainteresowane tym co sądzi community na temat nowej gry i są gotowi poprawić wymienione niedoróbki.

 

Z rzeczy, które są na tej liście jest między innymi niedopracowanie kwestii braku kustomizacji na 2p w VS. Brak command record. Bugi w command liście z dublującymi się atakami oraz złymi motionami przy niektórych atakach. Brak możliwości levelowania do wyższych rang na ghost mode, brak możliwości zmiany hud'a, brak opcji wyłączenia auto save'a, brak możliwości wyboru wszystkich stage'ow. Jest jeszcze parę mniej ważnych.

 

Nic o online nie ma. Nie dziwię się bo też bym tego nie wymieniał. Priorytetem są te rzeczy, które da się załatwić a które są błędem, niedopatrzeniem bądź brakiem logicznego myślenia w danym temacie. Podejście w stylu "poprawcie online żeby można było grać" było by strasznie niepoważnym podejściem do namko no bo jeżeli nie potrafili tego zrobić przez ten cały czas to i nie zrobią tego w przeciągu miesiąca.

 

Daj linka do topicu :D Muszę ponarzekać, jak nakazuje polskie tradycyjne usposobienie :P

Odnośnik do komentarza

A gracie z motion blur włączonym czy wylączonym? Ma to jakiś wpływ na gre online? Narazie katuje scenario mode niejest taki zły ,szybkie plansze na 2minuty jakaś fabuła jest :P Naprawde jestem pozytywnie zaskoczoiny(jesli chodzi o gre główną a nie chodzana klepanke) po tych wszystkich narzekaniach na grafe np w GT czy ign...

Edytowane przez kwachus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...