Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

przeszedlem wszystko(teorytycznie) w compani na hardzie, a jednak brakuje mi kilku postaci - bodajze 4, badz 5.

ostatnia to azazel? gdzie cos przegapilem ? czy powinienem wrzucic na very-hard ??? ktory wymasteowal niech sie pochwali... plz...

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

trofeum nie jest za endingi tylko za galerie czyli prologue włącznie,też mialem wszystkie engindi i nie wiedziałem czemu nie ma trofeum ale wszedlem w prologue i brakowalo kilku,a dlaczego ? bo chocby jeden czy 2 endingi mogly wam sie odblokowac same i teraz musicie wejsc w arene tymi postaciami ktorymi nie macie prologue'a (nie trzeba przechodzić wszystkiego,wystarczy wejsc i przejzec prologue i wyjsc).

Odnośnik do komentarza

trofeum nie jest za endingi tylko za galerie czyli prologue włącznie,też mialem wszystkie engindi i nie wiedziałem czemu nie ma trofeum ale wszedlem w prologue i brakowalo kilku,a dlaczego ? bo chocby jeden czy 2 endingi mogly wam sie odblokowac same i teraz musicie wejsc w arene tymi postaciami ktorymi nie macie prologue'a (nie trzeba przechodzić wszystkiego,wystarczy wejsc i przejzec prologue i wyjsc).

 

Ahaa... tak to wykombinowali namcoki. Gdybyś mi nie napisał to i bym się zastanawiał i marnował czas na przechodzenie jeszcze raz dziwnych rzeczy:D Thx

 

P.s. Mi 90% endingów się samo odblokowało hehe

Edytowane przez SAMEWISE
Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/LevelUpYourGame

 

Polecam obadać początkującym Tekkenowcom, chłopaki nawet składnie objaśniają cały system. Dla wyjadaczy jak na razie nic nowego, jednak chłopaki z USA obiecują więcej ciekawego stuffu dot. konkretnych postaci w następnych "odcinkach". Prowadzi to m.in zwycięsca EVO 09 jeden z lepszych graczy Lawem ze Stanów - RIP.

Edytowane przez K'^^
Odnośnik do komentarza

W kampanii po przejściu całego scenariusza odblokowuje się poziom Devil Jin'a i możliwość zmiany poziomu trudności - który tyczy się tylko Scenario. I żeby dostać poziom Mokujin'a, trza przejść poziom Leo na Hard; a dla odblokowania poziomu Yoshka jest potrzebne wejście do poziomu Steve'a na Hard i pokonania faceta w słomianym kapeluszu (spadnie od razu po wejściu do poziomu) i zebranie mapy którą zostawi - wtedy wychodzisz na mapę świata i od razu dostajesz jego lokację.

Odnośnik do komentarza

[quote name=K'^^' date='07 listopad 2009 - 21:45 ' timestamp='1257626702' post='1994773]

http://www.youtube.com/LevelUpYourGame

 

Polecam obadać początkującym Tekkenowcom, chłopaki nawet składnie objaśniają cały system. Dla wyjadaczy jak na razie nic nowego, jednak chłopaki z USA obiecują więcej ciekawego stuffu dot. konkretnych postaci  w następnych "odcinkach". Prowadzi to m.in zwycięsca EVO 09 jeden z lepszych graczy Lawem ze Stanów - RIP.

fajnie ze cos takiego robia. chociarz szkoda ze zdecydowali sie na wersje "live" bez scenariusza. gdyby nagrali sekwencje z gry wczesniej a potem dodali tylko komentarz i zatrzymywali  w kluczowych momentach jak B! byloby to bardziej zrozumiale (cos jak w filmikach "combo breakdown").

 

ale trzeba byc wdziecznym i za tyle pracy ile wlozyli. bede ogladal. oby nie kazali czekac za dlugo na kolejne czesci i oby nie lecieli od najsilniejszych postaci do najslabszych tylko zastosowali jakis random.

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

nałuż sobie jakieś fajne przedmioty i jedziesz z nią jak z.. ;) najlepiej +40 do ataku . i jakieś zamrożenia eentualnie większy life bar. Co do przedmiotów niedostępnych normalnie, grałem wczoraj do 2 nad ranem i udało mi się odblokować 3 nowe przedmioty dla Xiao, kowbojski kapelusz, metalową obręcz i miecz samurajski do boku, większość rzeczy nabiłem na night mare train, ale trza kombinowć z różnymi planszami i najlepiej nałożyć sobie coś co zwiększa częstotliwość wypadania przedmiotów i zwiększa kasę, przy odpowiednim ustawieniu w planszy z mokujinem dostawałem 50 tys za worek z kasą i 2 miliony za przejście całej planszy. I teraz pytanie jak można odblokować inny kolor rage, w trzecim stroju Xiao jest taka opcja ale narazie niedostępna ;P

Odnośnik do komentarza

A jaka postać polecacie do story mode "kampanii " by łatwo przejść? Grałem larsem ale utknołem na poziomie z bucem ....

 

Ja akurat przeszedłem wszystko łącznie z Nightmare Train Kazuyą i nie wyobrażam sobie lepszej postaci^^

 

Ja z kolei, ukonczylem Nightmare Train grajac Alisa (CPU kierowal Larsem). Poniewaz caly scenario mode gralem ta para (tzn Larsem) to mialem pozbierane dobre itemy dla tej dwojki (HP+200-300, defense +8 lub +9, Attack +60-70%, oraz jakies dodatkowe ataki (fire/thunder). Grajac trzymalem sie za plecami Larsa - CPU zalatwial demony a ja pomagalem zza jego plecow. Jak tylko pojawil sie Jin to jak moi poprzednicy w tym watku uzylem gatling gun aby go zrzucic z pociagu.

Odnośnik do komentarza

Napiszcie mi lepiej gdzie zgubiłem 1 bądz 2 trophy... mam 92% wszystkich. Przechodzę po kolei na hardzie ale jakoś nic mi nie wpada :/

 

Pewnie nie obejrzales prologu dla Kuma / Panda i nie wpadlo ci trofeum za odblokowanie calej galerii. Trzeba wejsc do galerii i najpier obejrzec prolog dla Kuma, wyjsc a pozniej jeszcze raz dla Panda. Powinno pomoc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...