Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, z tego co zauważyłem, to praktycznie każdy posiadacz PS3 jest napalony na tą grę :P

Już wiadomo jaka gra się sprzeda najlepiej na PS3 :)

Mam nadzieje, ze zrobia Midnight premiere jak bylo w przypadku H3 i GTA IV... Midnight Premieres w gamestopie sa zaiebiste :)

No i zobaczymy jakim wynikiem otwarcia sie gra pochwali... czy ma szanse zasluzyc na tytul Halo Killer?

4.2mln sprzedanych na otwarcie

$300mln zysku w pierwszym tygodniu

 

Bedzie ciezko... przebic takie wyniki, ale pozyjemy zobaczymy, w lutym chyba bedzie wiecej sprzedanych PS3 niz Xbox360 bylo we wrzesniu 2k7

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony Killzone 2 to Must-Have i juz od dawna wszyscy czekaja na ta gre, uzytkonwnikow PS3 jest juz dosyc duzo, z drugiej jednak strony nigdy nic nie wiadomo - wystarczy spojzec na wyniki sprzedazy MGS4, jak wiadomo nie sa az tak dobre jak oczekiwano. :)

 

Metal Gear Solid to seria z o wiele wieksza "tradycja" niz Halo, a jednak MGS4 sprzedal sie gorzej niz Halo 3. :)

Sam jestem zdziwiony, ze az tak slabo. :)

Odnośnik do komentarza

Killzone 2 ma szansę na sprzedaż podobną do Halo 3, tylko wtedy, jeżeli Sony zrobi bajerancką kampanię reklamową na wszystkich kontynentach. Reklamy w TV, kinach, ulicach, fast-foodach itd.

 

Jeżeli Sony to zawali, to nie spodziewam się wyników na miarę Halo 3 - brak marki.

 

 

Ale IMO (jak wy to mówicie :P) nie jest to ważne, jak gra się sprzeda. Dla mnie gra musi być po prostu dobra. Oczekiwania co do KZ2 mam wysokie i być może się nie spełnią.

 

Edit:

 

Yhm, Seb odpowiedział na pytanie dotyczące "niespodzianki", cóż, głupki z Neogafa coś znowu źle zinterpretowali (podobnie jak z forum Playstation).

 

http://boardsus.playstation.com/playstatio...ng&page=194

 

Dół strony...

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
Metal Gear Solid to seria z o wiele wieksza "tradycja" niz Halo, a jednak MGS4 sprzedal sie gorzej niz Halo 3. :)

Sam jestem zdziwiony, ze az tak slabo. :)

 

czy ja wiem czy tak słabo ? Halo3 to typowa strzelanka FPP na które jest w tej generacji straszne parcie , miała super kampanie reklamową o której dużo gier może pomarzyć a MGS4 to racja gra z o wiele większymi tradycjami ale dla osób ktore znają wcześniejsze czesci , grali w nie ogólnie lubia taki styl rozgrywki jaki w tej grze jest , specifycznie przedstawioną fabułe ! bo dla nowych/młodych którzy nie mieli stycznosci z seria wczesniej to nic specjalnego a takich osob co posiadaja teraz obecne konsole ps3 i x360 jest sporo. Dlatego uważam ze ten wynik MGS4 jest dobry a napewno nie słaby :)

 

edit.

saptis wiem ze TPP sa tez popularne ale to nie jest taka typowa strzelanka nastawiona tylko i wylacznie na czysta akcje i tak jak pisałem dużo osób które sięgają teraz po konsole nie graly we wcześniejsze części i co zauważyłem po przeróżnych forach nie tylko polskich to duzo 'nowych' osob nie było zdecydowanych co do tej gry a jeszcze wyjadacze polecali ta czesc osoba tylko zaznajomionym z fabula bo innaczej to ta gra traci klimat i to tez w jakis tam sposob odstraszało wlasnie takie osoby które chciały pierwszy raz zagrać :) ale wiadomo ze najważniejsza jest kampania reklamowa a MGS4 to jej raczej nie miał a napewno nie taki jak Halo3 :)

 

 

co do K2 to ja już czekam na premierę :) filmiki z singla tylko podkręciły atmosferę wielkiego oczekiwania do wyjścia gry :)

Edytowane przez froniu
Odnośnik do komentarza

Arkady - wrzucony przez ciebie gif powalil mnie na ziemie ! :lol:

 

froniu - MGS4 to gra TPP, tego typu gry tez sa teraz popularne, malo tego - o MGS4 mowiono nawet, ze jest bardziej filmowy niz poprzednie czesci, jest jak filmy akcji z Hollywood, to powinno powiekszyc potencjalna liczbe odbiorcow. Moze to kwestia kampanii reklamowej :)

 

Jesli chodzi o Killzone 2 to musze przyznac, ze prezentowane filmiki z trybu Single Player robia niesamowite wrazenie, akcja az sie wylewa z ekranu, klimatu co nie miara - jak dla mnie rewelacja ! :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
froniu - MGS4 to gra TPP, tego typu gry tez sa teraz popularne, malo tego - o MGS4 mowiono nawet, ze jest bardziej filmowy niz poprzednie czesci, jest jak filmy akcji z Hollywood, to powinno powiekszyc potencjalna liczbe odbiorcow. Moze to kwestia kampanii reklamowej :)

Ta, pewnie, powiekszyc liczbe odbiorcow. A co to da, skoro wczedzie odradzano ta gre osobom nie znajacym poprzednich czesci?? Wg. mnie to jest bez sensu, osoby nie znajace poprzednich czesci najwyzej moga sobie ocene odjac o jedno oczko i tyle. Ludzie sie poprostu poprzestraszali nie kupili tej gry, poddali sie manipulacji (wiadomo ze nie wszyskie, ale naprawde duzo takich bylo)

Odnośnik do komentarza
w sumie mozna naprawde zgodzic sie, ze grafika nie zabija. W koncu render byl pokazany w 2005, a grze jest do niego blisko. Przez te 3 lata dostawalismy scinkowe trailere, gameplaye, bety, wiec oko przywyklo, ze gra bedzie sie prezentowac kapitalnie. Do tego jakby nie bylo jestesmy w obecnej generacji juz 3 lata, a ladnych gier wyszlo pare. Jasne roznica, miedzy nimi a KZ2 jest spora, ale nie jest to roznica sprzedajaca kopa w twarz. Nie jest to roznica jaka pokazal GoW vs past geny. Jakby KZ2 wyszedl w 2006-2007, to bylby Halo Killer, bylby numero uno itd. Ale gra wychodzi w 2009, wiec nie mozna powiedziec, ze graficznie zabija i masakruje.

 

Ale...

Animacja, przywiazanie do detali... OMFG to zabija. Przeladowanie snajperki mnie rozlorzylo na lopatki. Akcja z nozem!!!... Animacja umierajacych ghastow itd. Tego jeszcze nie bylo i to masakruje. Bronie prezentuja sie kapitalnie, ich design niszczy. Podobał mi się level z filmiku ze snajperką, wychodzimy, a tam burza piaskowa... jaki mega feeling!

 

Dla mnie IMO KZ1 był średniakiem, ale KZ2 prezentuje się naprawdę na 10 luźno... bo z pewnością o fabułę można być spokojnym.

 

A najlepsze jest to, że wszystko będzie (powinno) wyglądać 4 razy lepiej jak się to u siebie na HDTV odpali :P

 

Dokładnie o to mi się rozchodzi ,grafa konkretna ale szoku nie ma za to reszta mocno daje radę ,nie oszukujmy się takich rzeczy w grach jeszcze nie było 8) Za gram w to z ogromną przyjemnością.

 

Imo najładniejsza gra na konsole ever, Gearsy 2 nie mają co podskakiwać.

 

Przeszedłeś Geow2 chociaż że tak piszesz?

 

Jacbss szczerze wątpię no ale po żyjemy zobaczymy;)

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Ja natomiast nie mysle o tym, jak sama gra sie sprzeda i czy zarobi na siebie bo o to akurat glowa mnie nie boli. Bardziej jednak martwi mnie fakt, czy aby ten caly Hype nad KZ2 nie rozlozy ja na lopatki po premierze, gdzie grajacy stwierdza, ze bylo wiele szumu o nic. Juz nam raz panowie z Guerilla pokazali prerenderowany filmik z 2k6 (bodajze) roku na E3 i od tego czasu podchodze z dystansem do wszechogarniajacego szalu. Gra bedzie dobra to nie podlega wiekszej watpliwosci, ale na miano kultowej zarobi wtedy, gdy sprzeda sie jaka pogromca innych tytulow trybem multi. A majac do czynienia z gigantami pokroju wspomnianego nad wyraz Halo (gralem we wszystkie czesci i do teraz nie wiem o co 'halo') oraz CoD4(tu chyle czola, oddajac hold Infinity Ward za najlepszy FPS online rewolucjonizujacy rynek fps online jak dotad) to mam nadzieje, ze nie tyle powieli co rzuci calkiem nowe swiatlo na potyczke sieciowa. Ja szczerze mowiac dopatruje sie wielu smaczkow wsrod snajperow, ktorych wyroznia octo-camo, a stroj snipera helghast to jakias avangarda na miano tubylca z planety Tatooine (in plus).

Roll on KillZone 2 - make daddy proud. :D

Odnośnik do komentarza
Jacbss szczerze wątpię no ale po żyjemy zobaczymy;)

A to apropo czego? :)

 

Sprzedaż alla Halo 3 ,Yeti dobrze napisał Halo pracowało sobie na ten sukces długie lata.....

Killzone2 tez sobie wypracowal przez dlugie lata od czasu renderu na E3. Kazdy slyszal o tej grze. Kazdy kto ma stycznosc z konsolami wie jak wazny jest to tytol dla PS3. I mysle ze BARDZO wiele osob bedzie chcialo sie przekonac czy to wszystko co przez te lata pisza serwisy jest takie jak to opisuja. Kazdy bedzie chcial zagrac i zobaczyc. I wlasnie to spowoduje ze sprzeda sie w milionach sztuk. Data premiery tez nie jest bez znaczenia bo.... zadnej konkurencji na horyzoncie nie widac. Jednyny mocny tytol jaki wyjdzie mniej wiecej w tym okresie to Resident 5

Odnośnik do komentarza
Ja natomiast nie mysle o tym, jak sama gra sie sprzeda i czy zarobi na siebie bo o to akurat glowa mnie nie boli. Bardziej jednak martwi mnie fakt, czy aby ten caly Hype nad KZ2 nie rozlozy ja na lopatki po premierze, gdzie grajacy stwierdza, ze bylo wiele szumu o nic. Juz nam raz panowie z Guerilla pokazali prerenderowany filmik z 2k6 (bodajze) roku na E3 i od tego czasu podchodze z dystansem do wszechogarniajacego szalu. Gra bedzie dobra to nie podlega wiekszej watpliwosci, ale na miano kultowej zarobi wtedy, gdy sprzeda sie jaka pogromca innych tytulow trybem multi. A majac do czynienia z gigantami pokroju wspomnianego nad wyraz Halo (gralem we wszystkie czesci i do teraz nie wiem o co 'halo') oraz CoD4(tu chyle czola, oddajac hold Infinity Ward za najlepszy FPS online rewolucjonizujacy rynek fps online jak dotad) to mam nadzieje, ze nie tyle powieli co rzuci calkiem nowe swiatlo na potyczke sieciowa. Ja szczerze mowiac dopatruje sie wielu smaczkow wsrod snajperow, ktorych wyroznia octo-camo, a stroj snipera helghast to jakias avangarda na miano tubylca z planety Tatooine (in plus).

Roll on KillZone 2 - make daddy proud. biggrin.gif

Do tekstu powyżej powiem jedno - poczytaj opinie ludzi o becie. Zaskakująco w necie aż wrzało o tym, że multi w KZ2 jest zwyczajnie wspaniały i KZ2 przejmie pałeczkę po COD4 :).

 

Natomiast ciesz się, że był render, bo tylko dzięki temu gra wygląda jak wygląda (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi :P).

 

Aha - nie ma jeszcze gry, która by wszystkim dogodziła, więc narzekacze i tak się znajdą ;) Chyba nie myślisz, że brakuje narzekaczy na CODa?

 

I trzeba dodać, że IMO single player w KZ2, gra ważniejszą rolę niż multi (developer mówi 50-50). Mimo, że multi jest wspaniały, to mnie zabija epickość (uniwersum rzecz jasna), klimat i helghaści, a to wszystko okraszone przepięknym designem i grafiką.

 

I najważniejsza rzecz - Sony nie hypuje gry. Nic, kompletnie nic. Cały hype, który się wytworzył od pierwszego pokazu real time (nie rendera), zrobił się sam.

 

Zwróćcie na to uwagę, Sony się nie wypowiada na temat gry, nie ma wywiadów z Guerila itd. Gracze sami sobie grę hajpują (co jest rzadko spotykane - bo wydawca zwykle dolewa oliwy do ognia).

 

Edit:

 

Owszem, pracował. A resident wyjdzie dopiero miesiąc po KZ2, więc zadna konkurencja.

 

Co do zainteresowanych - KZ2 zajmuje obecnie pierwsze miejsce na Gametrailers ze WSZYSTKICH gier.

 

Edit 2: Wykrakałem, na GT dwa wywiady!

 

http://www.gametrailers.com/player/43388.html

 

http://www.gametrailers.com/player/43391.html

 

A tu jest w rogu, 1 miejsce KZ2:

http://www.gametrailers.com/game/1668.html

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
Ja natomiast nie mysle o tym, jak sama gra sie sprzeda i czy zarobi na siebie bo o to akurat glowa mnie nie boli. Bardziej jednak martwi mnie fakt, czy aby ten caly Hype nad KZ2 nie rozlozy ja na lopatki po premierze, gdzie grajacy stwierdza, ze bylo wiele szumu o nic. Juz nam raz panowie z Guerilla pokazali prerenderowany filmik z 2k6 (bodajze) roku na E3 i od tego czasu podchodze z dystansem do wszechogarniajacego szalu. Gra bedzie dobra to nie podlega wiekszej watpliwosci, ale na miano kultowej zarobi wtedy, gdy sprzeda sie jaka pogromca innych tytulow trybem multi. A majac do czynienia z gigantami pokroju wspomnianego nad wyraz Halo (gralem we wszystkie czesci i do teraz nie wiem o co 'halo') oraz CoD4(tu chyle czola, oddajac hold Infinity Ward za najlepszy FPS online rewolucjonizujacy rynek fps online jak dotad) to mam nadzieje, ze nie tyle powieli co rzuci calkiem nowe swiatlo na potyczke sieciowa. Ja szczerze mowiac dopatruje sie wielu smaczkow wsrod snajperow, ktorych wyroznia octo-camo, a stroj snipera helghast to jakias avangarda na miano tubylca z planety Tatooine (in plus).

Roll on KillZone 2 - make daddy proud. :D

Nie martw sie, ludzie nie beda zawiedzeni. :)

Osoby, ktore graly w wersje Beta (w tym ja) sa po prostu zachwycone zarowno gameplayem, dzwiekiem jak i grafika. :)

Wielu niedowiarkom otwieraja sie teraz oczy, po zobaczeniu najnowszych filmikow z trybu single player widac, ze grafika jest na prawde rewelacyjna. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Jacbss szczerze wątpię no ale po żyjemy zobaczymy;)

A to apropo czego? :)

 

Sprzedaż alla Halo 3 ,Yeti dobrze napisał Halo pracowało sobie na ten sukces długie lata.....

Killzone2 tez sobie wypracowal przez dlugie lata od czasu renderu na E3. Kazdy slyszal o tej grze. Kazdy kto ma stycznosc z konsolami wie jak wazny jest to tytol dla PS3. I mysle ze BARDZO wiele osob bedzie chcialo sie przekonac czy to wszystko co przez te lata pisza serwisy jest takie jak to opisuja. Kazdy bedzie chcial zagrac i zobaczyc. I wlasnie to spowoduje ze sprzeda sie w milionach sztuk. Data premiery tez nie jest bez znaczenia bo.... zadnej konkurencji na horyzoncie nie widac. Jednyny mocny tytol jaki wyjdzie mniej wiecej w tym okresie to Resident 5

 

Wiele = 2 mln w dniu premiery nie więcej ,to samo można napisać o MGS4 też każdy na to czekał uważam że w przypadku KZ2 będzie podobnie ze sprzedażą.

A no i właśnie KZ2 wypracował sobie jedynie dobrymi filmikami a halo zrobiło to pierwszą ,drugą częścią swojej produkcji. O serii KZ tego nie można napisać bo jedynka ssała kule ;)

 

BTW tą grę tyle robią że jest skazana na SUKCES !!!!

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Soul, ja myślę, że to nie ma znaczenia ile się sprzeda :). Mnie ze świadomością, że zeszło ileś tam pudełek, lepiej grać się nie będzie.

 

Halo 3 to jedna z moich ulubionych gier i też mnie wali, że sprzedało się 10 milionów (czy ile tam to było). Natomiast Halo 2 w ogóle nie trawię, mimo, że też sprzedały się kokosy. Gra dla noobów i tyle.

 

No ale to inna bajka, nie związana z tematem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...