Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu dużo mówić, żadna gra nie ma takiego hype'u na PS3, jak KZ2.

hmm w chwili obecnej tak i na bank Killzone2 sprzeda się najlepiej z wszystkich gier na ps3 ale ....mi się wydaje,że jeszcze większy hype będzie przy God of War3.Dużo osób jara się Killzone2 tylko z powodu grafiki ,ciesząc się ,że wreszcie pojawia się gra ,która pokazuje mityczną moc naszego chlebaka(ile w tym prawdy ,a ile zasługi 4 lat developingu i fortuny wpakowanej w projekt pewnie się nie dowiemy).Dużo osób mimo wszystko dalej w pamięci ma przeciętną jedynkę,na rynku jest od groma fpsów,a dużo serwisów pisze ,że to CoD4 s-f.Z God of War3 sprawa wygląda inaczej,a właściwie powinienem napisać ,że sprawa wygląda identycznie jak z Halo3-po prostu dwie poprzednie części udowodniły światu,że Santa Monica Studio to mistrzowie kodu,muzyki,rozmachu i gameplayu i ludzie GoW3 kupią z uwagi na fenomenalne części poprzednie.

 

Mimo wszystko warty podkreślenia jest fakt,jak hype sam się nakręcił z powodu swoistej wpadki Sony z renderem z E3 i słowami ,że śmigał on w 100% na ps3 (ehh te pamiętne e3 2005) jak słusznie to już podkreślaliście w tym temacie.Zgodnie ze złotą zasadą PR ,że "nie ważne co się o nas mówi,ważne że się mówi" ponad 3 lata od prezentacji minęły w internecie na niekończących się dyskusjach czy Ps3 to pociągnie,czy to tak będzie wyglądać,że PS3 na 100% tego nie osiągnie itp.

Odnośnik do komentarza
Jacbss szczerze wątpię no ale po żyjemy zobaczymy;)

A to apropo czego? :)

 

Sprzedaż alla Halo 3 ,Yeti dobrze napisał Halo pracowało sobie na ten sukces długie lata.....

Killzone2 tez sobie wypracowal przez dlugie lata od czasu renderu na E3. Kazdy slyszal o tej grze. Kazdy kto ma stycznosc z konsolami wie jak wazny jest to tytol dla PS3. I mysle ze BARDZO wiele osob bedzie chcialo sie przekonac czy to wszystko co przez te lata pisza serwisy jest takie jak to opisuja. Kazdy bedzie chcial zagrac i zobaczyc. I wlasnie to spowoduje ze sprzeda sie w milionach sztuk. Data premiery tez nie jest bez znaczenia bo.... zadnej konkurencji na horyzoncie nie widac. Jednyny mocny tytol jaki wyjdzie mniej wiecej w tym okresie to Resident 5

 

Wiele = 2 mln w dniu premiery nie więcej ,to samo można napisać o MGS4 też każdy na to czekał uważam że w przypadku KZ2 będzie podobnie ze sprzedażą.

A no i właśnie KZ2 wypracował sobie jedynie dobrymi filmikami a halo zrobiło to pierwszą ,drugą częścią swojej produkcji. O serii KZ tego nie można napisać bo jedynka ssała kule ;)

 

BTW tą grę tyle robią że jest skazana na SUKCES !!!!

 

 

Owszem Halo 1 i 2 zapracowalo na sukces 3 czesci. ja nie mowie ze Kz2 osiagnie 10m, ale mysle ze ok 3m zejdzie w 1 tydzien. Moze to duzo moze to malo, ale jestem pewien ze ok 75% GRACZY takich od podszewki ktorzy posiadaja PS3 zakupi Killzona2.

 

Przyklad, mam 2 kumpli ktorzy nie sa moze obcykani w grach, owszem maja ps3 ale dla nich tylko Pes , itd, generalnie zadko uzywaja.

 

Nie wiedza co to np Uncharted mimo ze tyle jest juz na rynku, nie wiedza ze UT3 wyszedl na PS3 , ale jak sie pytam jaka strzelanka jest na PS3 to mowia " czekam do lutego na KZ2, wyglada swietnie na filmikach i chce zobaczyc czy ta maszyna, ktora stoi pod tv jest az tak mocna.

 

Wlasnie tacy ludzie napedza ta sprzedaz, A jestem pewien ze od nowego roku Sony ruszy z taka kampania Kz2 ze beda o nim wiedziec nawet mochery w kosciele

 

Jest to najwazniejszy tytol na PS3 w 2009r, wazniejszy niz FFXIII , Niz Tekken6, Resident5 i wiele innych (GOW jesli wyjdzie to moze na swieta) i wpakuja w to cala swoja moc jaka posiadaja w marketingu, wpakuja mnostwo pieniedzy, a Razem z obnizka ceny ps3 (pewnie tak bedzie) rusza z wielka ofensywa w 2009r. Czas od pojawienia sie PS3 na zrobienie dobrych gier juz minal, Jesli przespia kolejny rok to PS3 nic nie osiagni.

Nie moga sobie na to juz pozwolic, No chyba ze sa idiotami i pojda produkowac mikrofale

Edytowane przez karol885
Odnośnik do komentarza
Soul, ja myślę, że to nie ma znaczenia ile się sprzeda :). Mnie ze świadomością, że zeszło ileś tam pudełek, lepiej grać się nie będzie.

Nie mogę się zgodzić.

Wiem o co Ci chodzi, ale wole grac w swietna gre ze swiadomoscia, ze jej tworcy na niej sporo zarobili i maja srodki na kontynuacje lub inny projekt niz w kolejne Ico czy inny tytuł o ktorym moge przeczytac "gra genialna, dzieło sztuki zbiera same pozytywne oceny jednak sie nie sprzedaje przez co studio ktore ja zrobilo zostaje rozwiazane".

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie chcę się bawić w moda :P, ale dajcie se już sianą z tą sprzedażą. Zobaczymy po prostu :D. Soul, jeżeli Sony zrobi z KZ2 taką kampanię reklamową, jaka miała np. Zemsta Sithów i obniżą cenę PS3 w tym czasie, do 299 Euro/dolarów, to może im się udać z 3 milionami w tydzień. Ale nie jest to istotne, zobaczymy.

 

Wracając do KZ2 - apropos bohatera - wiecie, że Sev (bohater, którym kierujemy w KZ2) pochodzi ze wschodniej Europy? :D

 

Edit: Przypominam, że za 8 minut Gamespot robi prezentację KZ2.

 

http://www.gamespot.com/shows/on-the-spot/

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Ja też oglądam :).

 

Gość chwali AI.

 

I mówi, że gra jest najładniejsza jaką widział, nie ma spadków frameratu (poza momentem kiedy gra się zapisuje, ale trwa to pół sekundy) i jest totalnie zachwycony.

 

Teraz leci piąty level z gry.

 

Edit: Gość coś często ginie :D.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Szczerze COD5 wygląda przy tym jak gra z past gena :lol: Ogólnie cholernie mnie interesuje MP mam nadzieję że będzie konkretny ,urzeknie mnie i zacznę w niego grać jak głupi (tak jak w przypadku Halo 1,2 ,COD4 ,GEOW2).

 

COD5 nie domaga jest rzadki jak kupa.

Odnośnik do komentarza
Ja też oglądam :).

 

Gość chwali AI.

 

I mówi, że gra jest najładniejsza jaką widział, nie ma spadków frameratu (poza momentem kiedy gra się zapisuje, ale trwa to pół sekundy) i jest totalnie zachwycony.

 

Teraz leci piąty level z gry.

 

Edit: Gość coś często ginie :D.

dokłądnie potwierdzam każde słowo bo również to oglądam.

 

Przejście 6 chapterów(tyle ma wersja dla prasy) zajęło mu 4h ,a w statystykach miał 40 % gry więc prosty rachunek daje ok 10h na całą kampanię.

Odnośnik do komentarza

Soul - ja po graniu w KZ2 w ogóle się będę bał odpalić jakąkolwiek grę :P.

 

 

Co do prezentacji - już koniec :(. Po co ja tyle czekałem? Idę chyba spać...

 

Edit:

Przejście 6 chapterów(tyle ma wersja dla prasy) zajęło mu 4h ,a w statystykach miał 40 % gry więc prosty rachunek daje ok 10h na całą kampanię.

 

Ale trzeba przyznać, że gość grał na easy/normal, bo tylko któryś z tych leveli jest dostarczony w wersji preview. Reszta jest niedostępna.

 

Przejście na hardzie to może być jakieś 15h...

 

Ja tam sobie przyrzekłem, że KZ2 przejdę za jednym zamachem :D. Siądę i się nie oderwę (żarcie itd. trzeba mieć obok). Pokój barykaduje przed światem, spuszczam zasłony, i jazda - TV + głośniki + PS3 + KZ2 = Helgazm

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Huraa! :1pl: :1pl:

 

Data wydania to piątek! To było dla mnie bardzo ważne. Byłem trochę zły jak mówili, że może to być 17 lutego, bo byłby to wtorek, a tak jest piątek.

 

Dlaczego piątek najlepszy? No to chyba wiadomo. Weekend się zaczyna i mnóstwo czasu na granie jest. We wtorek bym tylko przyszedł zmordowany do domu i pewnie w ogóle nie chciałoby mi się grać... Myślę, że wielu graczy się ze mną zgodzi. :)

 

A tak, jest super! Piątki są zawsze najlepsze na premiery gier (ewentualnie soboty, ale mimo wszystko...).

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
That date: February 27, 2009 for the United States. There is no word on other territories yet.

 

Ciekawe kiedy Europa dostanie

To moze byc jednoczesnie powod, ze gra zostanie wydana rownoczesnie. Jak wiadomo Wtorki to dzien premiery gier w USA natomiast Piatek w Europie, Dlatego wnioskuje ze bedzie swiatowa premiera w 1 dniu. No chyba ze to tylko moje zyczenie :D

 

BTW, moj dostawca juz wie ze potrzebuje ta gre bardzo szybko ;)

Odnośnik do komentarza

Wiedzialem, ze beda czekac z premiera do konca lutego, byloby za dobrze gdyby wydali ja na poczatku miesiaca, zawsze tak jest, ze jesli podaja date wydania na jakis miesiac to jest to jego koncowka. :)

 

Co do dnia wydania w EU. to nie moze byc pozniej, pewnie bedzie to tego samego dnia, a jak dla mnie moze byc wczesniej - w koncu Killzone 2 to europejska gra to niby dlaczego my mamy na nia czekac dluzej. :)

Jak juz to niech tym razem inni zaczekaja i tyle. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
That date: February 27, 2009 for the United States. There is no word on other territories yet.

 

Ciekawe kiedy Europa dostanie

A nie bylo kiedys mowy na jakims E3 czy cos o World Premiere?

 

anyway... jak w piateczek, to bedzie midnight premiere :) Za(pipi)iscie... pojde w koszulce Halo po KZ2 ;)

Odnośnik do komentarza
That date: February 27, 2009 for the United States. There is no word on other territories yet.

 

Ciekawe kiedy Europa dostanie

A nie bylo kiedys mowy na jakims E3 czy cos o World Premiere?

 

anyway... jak w piateczek, to bedzie midnight premiere :) Za(pipi)iscie... pojde w koszulce Halo po KZ2 ;)

 

Hehe żeby Cie tam fanboye nie pozabijali :D

Oby tylko w Europie premiera była tego samego dnia, w piątek zostane w domu i poczekam na kuriera z pre orderem :P

Odnośnik do komentarza

Tak się właśnie chciałem spytać was o dwie rzeczy - jak planujecie sobie zaplanować dzień premiery. kiedy i skąd grę kupić itd.? A drugie pytanie, to czy kupujecie kolekcjonerkę :P

 

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że w ten piątek, który nadejdzie, na pewno nie pójdę na uczelnię :D. U mnie raczej nie będzie nocnej premiery (mimo, że to Niemcy - ale tu się nie zabijają o KZ), więc z samiutkiego ranka polecę sobie do Gamestopu :D. Trza bedzie kupić kilka litrów piwka, jakiś fast-food i jedziemy z koksem :). Później przyniosę płytkę do domu i będę się rozkoszował intrem :slinotok: :blush: :piwo:

Odnośnik do komentarza
Tak się właśnie chciałem spytać was o dwie rzeczy - jak planujecie sobie zaplanować dzień premiery. kiedy i skąd grę kupić itd.? A drugie pytanie, to czy kupujecie kolekcjonerkę :P

 

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że w ten piątek, który nadejdzie, na pewno nie pójdę na uczelnię :D. U mnie raczej nie będzie nocnej premiery (mimo, że to Niemcy - ale tu się nie zabijają o KZ), więc z samiutkiego ranka polecę sobie do Gamestopu :D. Trza bedzie kupić kilka litrów piwka, jakiś fast-food i jedziemy z koksem :). Później przyniosę płytkę do domu i będę się rozkoszował intrem :slinotok: :blush: :piwo:

Ja jestem pewien na 100% ze gre bede mial 2 dni przed europejska premiera :D zawsze tak mam, z kazda gra jaka chce przed europejska premiera, Ze tak powiem mam dostep :). I nie bedzie to kupiona gra w zadnym sklepie xD. A i czesc moich znajomych bedzie miala tak samo ;) (czyt. Caly klan POL )

 

Oczywiscie nie mozna ryzykowac i trzeba odpiac konsole od netu :) przynajmniej singla bede mial czas skonczyc ,a od dnia premiery tylko MULTI

Edytowane przez karol885
Odnośnik do komentarza
Tak się właśnie chciałem spytać was o dwie rzeczy - jak planujecie sobie zaplanować dzień premiery. kiedy i skąd grę kupić itd.? A drugie pytanie, to czy kupujecie kolekcjonerkę :P

 

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że w ten piątek, który nadejdzie, na pewno nie pójdę na uczelnię :D. U mnie raczej nie będzie nocnej premiery (mimo, że to Niemcy - ale tu się nie zabijają o KZ), więc z samiutkiego ranka polecę sobie do Gamestopu :D. Trza bedzie kupić kilka litrów piwka, jakiś fast-food i jedziemy z koksem :). Później przyniosę płytkę do domu i będę się rozkoszował intrem :slinotok: :blush: :piwo:

Ja jestem pewien na 100% ze gre bede mial 2 dni przed europejska premiera :D zawsze tak mam, z kazda gra jaka chce przed europejska premiera, Ze tak powiem mam dostep :). I nie bedzie to kupiona gra w zadnym sklepie xD. A i czesc moich znajomych bedzie miala tak samo ;)

Mogę zostać Twoim znajomym ? ;>

 

Jacobss -> Ja kupie zapene kolekcjonerkę! :D Ciekawe kiedy ogłoszą jej skład ?

Odnośnik do komentarza

karol885, fajnych masz kolegów, też tak chce :D.

 

 

Oczywiscie nie mozna ryzykowac i trzeba odpiac konsole od netu smile.gif przynajmniej singla bede mial czas skonczyc ,a od dnia premiery tylko MULTI

 

Zrobisz błąd, jeżeli singla po dwóch dniach olejesz :P. IMO główny power graficzny itd. to single. Wiadomo multi super itede, ale mimo wszystko - 4 lata pracowali nad tą kampanią, będzie niesamowicie epicka.

 

 

Jacobss -> Ja kupie zapene kolekcjonerkę! biggrin.gif Ciekawe kiedy ogłoszą jej skład ?

 

Nie wiadomo :).

 

Ja oczywiście kupuję kolekcjonerke i mam nadzieję na taki skład:

 

- Figurka Visiariego, albo jakiegoś pułkownika Helghastowskiego.

- Hełm Heghasta

- płyta z making of

- soundtrack

 

A wszystko w ładnym metalowym boxie, z wypukłym Heghastem :D.

 

Edit: Dla przypomnienia, tak wyglądała kolekcjonerska wersja jedynki:

 

DSC00251-1.jpg

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...