Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś jest z małopolskiego i okolic Tarnowa to w Centrum Sony na ul. Słonecznej mają za 199zł, ale jeśli kupi się przez znany serwis aukcyjny to można wyrwać dychę taniej i odebrać osobiście :D

 

EDIT: Właśnie dzwoniłem do Saturna w Galerii Krakowskiej i są już gry z filmem w liczbie 50 szt, kolo twierdził, że się sprzedają dość szybko.

Edytowane przez owca
Odnośnik do komentarza

Daje Online Multiplayer, dolacz do gry i z listy nie moge zadnej wybrac pomimo, ze jest ich tam duzo, nie da sie przewijac strzalkami, a jak naciskam X to nic sie nie dzieje. Wczesniej moglem normalne dolaczyc.

Nie wiem co jest grane, ale moge dolaczyc tylko poprzez szybkie dolaczanie. :)

Probowalem na innym profilu i jest to samo. :huh:

 

Ehhhh.... Co to moze byc ? :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Daje Online Multiplayer, dolacz do gry i z listy nie moge zadnej wybrac pomimo, ze jest ich tam duzo, nie da sie przewijac strzalkami, a jak naciskam X to nic sie nie dzieje. Wczesniej moglem normalne dolaczyc.

Nie wiem co jest grane, ale moge dolaczyc tylko poprzez szybkie dolaczanie. :)

Probowalem na innym profilu i jest to samo. :huh:

 

Ehhhh.... Co to moze byc ? :)

 

U mnie jest dokładnie tak samo:/ Ale ja narazie przestaje grać, bo po 1 nie doszedł mi jeszcze kabel (przed chwilą grałem na zwykłym TV), a po 2 pad się rozładował.

 

PS. Pad już się ładuje prawie pół godziny, a dalej miga tylko 1 dioda, tak ma być?:]

Odnośnik do komentarza

to jest normalne ze miga tylko jedna dioda. poza tym w trakcie ladowanie tez mozesz grac i nie musisz zawsze rozladowywac baterii do konca. obecne baterie dzialaja w ten sposob ze sa przewidziane na 1500-2000ladowan i na tym koniec. a czy bedziesz rozladowywal baterie do konca czy tez nie to nie ma zadnego wplywu na jakosc baterii.

Odnośnik do komentarza
Daje Online Multiplayer, dolacz do gry i z listy nie moge zadnej wybrac pomimo, ze jest ich tam duzo, nie da sie przewijac strzalkami, a jak naciskam X to nic sie nie dzieje. Wczesniej moglem normalne dolaczyc.

Nie wiem co jest grane, ale moge dolaczyc tylko poprzez szybkie dolaczanie. :)

Probowalem na innym profilu i jest to samo. :huh:

 

Ehhhh.... Co to moze byc ? :)

 

Jakis blad i niedorobka ktora jak najszybciej niech naprawia. Ja po prostu wchodze przez trojkat i gram.. gdzies gdzie mnie wrzuci .. albo i nie bo wywala error 8001. Probuje do skutku i w koncu gram.

Do tego te cholerne duchy.. gosciu jest i nagle znika i znowu pojawia sie kilka metrow dalej.

 

Odnośnik do komentarza

Pada podpinasz do konsoli i to wszystko, maja migać wszystkie 4 diody. Nie musisz go włączać.

 

A co do tego problemu z multi, tu nie chodzi o serwery, to jest jakiś błąd w grze, GG już o tym pisze.

 

Hi folks,

 

we?ve found a wee probem on the join game list where you are unable to scroll through the lists if they are too large. We?re on it and in the mean time do the following:

 

1. Use Quick-join. or

2. Narrow your searches. (My region only, by map, by game size)

3. Use Join Friend.

 

I?ll let you know when its fixed.

 

Seb

 

 

UPDATE: Hit [] and Refresh till you can scroll again and make sure you are searching for games in My Region. We?ll do a proper fix for this.

Odnośnik do komentarza
W jednym z Wrocławskich Saturnów sprawa dostępności wygląda tak....

 

dsc01244y.jpgdsc01241.jpgdsc01243.jpg

 

foto1-Cena 169zł foto2-...na zestaw z filmem (199zł) trzeba było czekac do 12tej bo kurier zaginął w akcji (pewnie uciekł z towarem :) foto3-Slupek88 coś dla ciebie ;)

 

A możesz napisać w którym?? Jeden mam blisko domu drugi na drugim końcu miasta... I coś ta cena 169 zł mi źle pachnie. Nawet na znanym serwisie aukcyjnym nie ma takich cen.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wbijam do Saturna w Złotych Tarasach(W-wa) i panowie na starcie mówią że nie ma gry, że jeszcze nie dojechała i inne farmazony. Powiedzieli mi nawet że Sony przekłada premierę. Ludzi którzy wyczekiwali przed saturnem otwarcia, ogarnia niemiłosierne wk***ienie, lecą wiązanki itp. Szybko wyszedłem, wsiadłem w auto i pojechałem do Arkadii nie licząc na cud. Dojechałem 1,5 godziny po otwarciu a tam killzone zalega na półkach, wziąłem mój egzemplarz i przez ok 20 min przypatruję się czy jeszcze ktoś nie kupuje. Pustki, prawie 2h po otwarciu byłem chyba jedynym którego ta gierka obchodziła. Jeśli ktoś chce jezcze dostać grę razem z filmem to niech uderza do arkadii Towaru jest na pęczki a kolesie przy stoiskach z grami mają ich poupychanych w szufladkach. Film dają w informacji po okazaniu paragonu i z tego co dojrzałem prawie cała szafka była ich pełna.

Odnośnik do komentarza
Wbijam do Saturna w Złotych Tarasach(W-wa) i panowie na starcie mówią że nie ma gry, że jeszcze nie dojechała i inne farmazony. Powiedzieli mi nawet że Sony przekłada premierę. Ludzi którzy wyczekiwali przed saturnem otwarcia, ogarnia niemiłosierne wk***ienie, lecą wiązanki itp. Szybko wyszedłem, wsiadłem w auto i pojechałem do Arkadii nie licząc na cud. Dojechałem 1,5 godziny po otwarciu a tam killzone zalega na półkach, wziąłem mój egzemplarz i przez ok 20 min przypatruję się czy jeszcze ktoś nie kupuje. Pustki, prawie 2h po otwarciu byłem chyba jedynym którego ta gierka obchodziła. Jeśli ktoś chce jezcze dostać grę razem z filmem to niech uderza do arkadii Towaru jest na pęczki a kolesie przy stoiskach z grami mają ich poupychanych w szufladkach. Film dają w informacji po okazaniu paragonu i z tego co dojrzałem prawie cała szafka była ich pełna.

Daj ludziom wrocic z pracy/szkoly,

 

Zreszta zobaczymy ile im zejdzie

Odnośnik do komentarza
Daje Online Multiplayer, dolacz do gry i z listy nie moge zadnej wybrac pomimo, ze jest ich tam duzo, nie da sie przewijac strzalkami, a jak naciskam X to nic sie nie dzieje. Wczesniej moglem normalne dolaczyc.

Nie wiem co jest grane, ale moge dolaczyc tylko poprzez szybkie dolaczanie. :)

Probowalem na innym profilu i jest to samo. :huh:

 

Ehhhh.... Co to moze byc ? :)

 

U mnie jest dokładnie tak samo:/ Ale ja narazie przestaje grać, bo po 1 nie doszedł mi jeszcze kabel (przed chwilą grałem na zwykłym TV), a po 2 pad się rozładował.

 

PS. Pad już się ładuje prawie pół godziny, a dalej miga tylko 1 dioda, tak ma być?:]

musisz dac odswiez liste i dziala normalnie u mnie tak samo jest, JAK KTOS CHETNY NA MULTI TO ZAPRASZAM SIEDZE DZISIAJ DO UPADLEGO TZN DO JUTRA RANA HEHE ID mrozik_pl mala poprawaka, mi tez zaczelo teraz w ogole nie dzialac te multi, wylaczylem i wl konsole i dziala:]

 

Edytowane przez mrozik_pl
Odnośnik do komentarza

.....a u mnie w empiku za 209 pln dostalem metalowy w plastikowej szufladce

 

zestaw collector's box plus gre w platynie za 1pln i koszulke KZ2 z metka sony

 

material, szycie i nalewki takiej jakosci ze pumy przy niej bledna....

 

.....ciekawe gdzie jeszcze tak promowano KZ2 .....

Edytowane przez i.maliszewski
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...