Jump to content

Sep

Użytkownicy
 • Content Count

  1337
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Sep last won the day on June 5 2015

Sep had the most liked content!

Community Reputation

730 Nie-random

About Sep

 • Birthday 09/01/1985

Kontakt

 • ICQ:
  0
 • GG:
  7804481

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Zgierz
 • PSN ID:
  Makzz_85
 • Nintendo ID:
  Makzz85

Recent Profile Visitors

8658 profile views
 1. Obrona Izraela to poziom ekstraklapy.
 2. Sep

  Cinema news

  Nie wiedziałem że coś takiego powstaje
 3. Final Fantasy Type-0 (ps4) - tak gdzieś do połowy przygody myślałem "wow to chyba będzie najlepszy fajnal od czasów FF X". Dojrzała wojenna fabuła, masa postaci, multum wątków. No ale właśnie już od początku widać spore dziury w fabule które właśnie od połowy już masakrycznie się pogłębiają. Większość postaci drugoplanowych pojawia się na chwilę co jakiś czas, ale bardzo mało o nich wiemy i o ich motywacjach. To samo nasi bohaterowie, bardzo słabo rozwinięto te postacie. Koniec końców fabuła jest mocno poszatkowana, wiele rzeczy trzeba sobie doczytać lub domyślić się co się mogło wydarzyć. Widać że gra była robiona na handhelda, uproszczenia w scenkach przerywnikowych, skromna mapa świata, lochy czy miasta wyglądające tak samo. Sama walka jest dość przyjemna, choć bardzo prosta i zero w niej jakiejkolwiek taktyki. Na plus 14 postaci w naszej drużynie gdzie każdy włada inną bronią białą lub miotaną przez co każdym walczy się inaczej. Fajnie też że między misjami fabularnymi możemy sobie swobodnie chodzić po hubie który pełni tutaj budynek akademii (mocno uproszczony) i robić dodatkowe zadania lub uruchamiać dodatkowe dialogi z postaciami. Jest to jednak ograniczone czasowo. Spędziłem ponad 40 godzin i nie miałem jakiegoś uczucia że już mam dość i kiedy koniec. Gdyby gra miała większy budżet i była robiona myślą o dużych konsolach mógł z tego wyjść konkrety fajnal, a tak kolejna odsłona z niewykorzystanym potencjałem i chaosem fabularnym.
 4. Watchmen - zabierałem się za ten film od kiedy wyszedł, ale wreszcie obejrzałem. Do filmów Zacka Snydera można mieć szereg różnych zarzutów, kilka fajnych mu wyszło, a ten jest najlepszy. Brudny, wulgarny świat superbohaterów, no idealnie mi to zagrało.
 5. Sep

  Death Stranding

  Cieszy że fabuła na poziomie. Ogra się za 1,5 roku chyba że trafi w tym okresie do plusa. Od początku nie miałem hypu na ten tytuł i po recenzjach też mnie nie porwało, choć Mgsa jako serie uwielbiam.
 6. Sep

  Zakupy growe!

  Zakupy z bieżącego miesiąca
 7. A ja tam będę zadowolony jak znów będzie 18 zespołów. Lepsze to niż jakieś grupy, podgrupy, dzielnie punktów i inne gówna które wymyślali przez ostatnie lata. No i przy 3 spadających zespołach wygląda to o wiele korzystniej dla beniaminków, że pograją dłużej niż jeden sezon w ekstraklapie.
 8. I cyk po Macedonii. Milik zawsze szanowałem.
 9. To się nazywa selekcjoner, wie kogo wpuścić by od razu strzelił gola
 10. Lost Planet 3 - zmęczyłem i skończyłem choć zajęło mi to dużo czasu. Tytuł jest strasznie zabugowany. Gra zawiesiła mi się kilka razy poza tym czasem zanikał dźwięk, tekstury potrafią się w całości nie załadować podczas scenek/dialogów, jeden sub boss potrafi się zawiesić na jakiś czas albo stać się nieśmiertelnym. Ponadto trafia się wiele innych kwiatków jak np. gra załączyła mi przerywnik jak jeszcze strzelałem więc po jej skończeniu postać nie mogła przestać strzelać i pomógł tylko powrót do ostatniego checkpointa. No i właśnie przez te babole odechciewało mi się grać dalej i robiłem sobie dłuższe przerwy od LP 3. Bo poza tym gra jest naprawdę solidna. Strzela się dobrze, fabuła jest na poziomie, a misje różnorodne. Do tego bestiariusz z wielkimi skurczybykami. Nie wiem jak przebiegała produkcja w Spark Unlimited, czy mieli sztywny termin i musieli się do niego wyrobić, przez to tyle błędów bo gonili na szybko, czy po prostu byli partaczami i im się nie chciało. W każdym razie gdyby nie tyle bugów które wymagały resetu i czasami powtarzania z 30 minut rozgrywki mogła to być naprawdę dobra gra.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.