Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Opóźnienie? Ja myślałem, że w pełnej wersji już nie będzie opóźnienia...sami twórcy zaznaczyli w którymś wywiadzie, że nie będzie już opóźnień w celowaniu

Jest największe jakiego zapewne doświadczysz w swojej karierze fps'owej. Normalnie jak permanentny delay jednosekundowy....

Odnośnik do komentarza
YETI serwer POLACY postawiłem ja jeśli ktoś ma ochotę w piatek o 20 stawiam serwa o nazwie POLSKA będzie wybór teamu prosze o wybranie strony konfliktu HIGI bedziemy grać przeciwko innym 16vs16

16 vs 16 to zbyt duża liczba, może z dwie mapy nadają się na takie mecze, na innych mapkach to jest jeden wielki zadyma.

Proponował bym mniejszą liczbę.

Ta druga opcja (środkowa) to chyba 10 na 10. Pamięta ktoś ilu graczy może grać w tym drugim ustawieniu?

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

czy wie ktos moze czy w irlandii jest moze nocna premiera. jakos nie moge zasnac wiec moglbym wypasc do sklepu i sobie pogral jescze dzisaj w nocy.

 

Kurde, powinni to poprawić.

 

czlowieku temat byl juz walkowany setki razy. zreszta opoznienie rzedu 0.16s nie ma najmniejszego znaczenia bo normalny czlowiek nie jest w tego w stanie wychwycic. kazda absolutnie kazda gra ma opoznienie. normalnie nikt tego nie sprawdza tylko teraz jakis idiota porobil glupie testy a reszta jak te barany podchwycila debilny temat.

 

to co niektozy wyprawiaja w tym temacie wola o pomste do nieba. taki JacekW, signap i kilku innych tylko zasmiecaja debilnymi postami to forum. i nie mowcie mi ze nie mam racji bo wystarczy spojrzec na dluga liste ostrzezen niektorych bezmyslnych uzytkownikow. ludzie niepodoba sie wam gra to ja sprzedajcie, uwazacie ze ps3 jest lipne to tez ja sprzedajcie a nie wyplakujecie swoje zale na forum i wszczynacie kolejne bezsensowne klotnie.

 

Jak by wypuścili patcha który to poprawia!?!

nikt zadnego patcha nigdy nie wypusci. takie bylo zalozenie przy produkcji tej gry i zostalo ono zrealizowane w 100%. to ze tobie takie sterowanie sie nie podoba nie znaczy ze jest ono lipne. jest po prostu inne. moim zdaniem zdecydowanie blizsze realizmowi. strzelales kiedykolwiek z jakiejs broni do poruszajacego sie celu. jak nie to to ci powiem ze trafienie obiektu wielkosci czlowieka znajdujacego sie w odleglosci 30-50m od ciebie nie jest proste. powiem wiecej jest cholernie trudne i zanim nauczysz sie celnie trafiac minie sporo czasu. tak samo jest w grze tyle ze zamiast miesiecy na trening tutaj potrzebujesz tygodnia.

Edytowane przez Jazdaone
Odnośnik do komentarza
Jaki sens ma porównywanie czegoś co nowe, inne i odmienne, do czegoś co BYŁO? Dlaczego tak wiele osób uważa, że to logiczne? Bo miliony osób się czymś zachwycały i siłą rzeczy uznano to za piękne, idealne i wzorcowe? (aż mi się ciśnie hasło o milionach much...) A niby kto tak i gdzie ustanowił ? Dlaczego zawsze trzeba szukać dziury w całym, kręcić nosem i wytykać potknięcia, zamiast cieszyć z nowych rozwiązań, nowej jakości, nowego PODEJŚCIA do tematu?

 

To jest chyba jedna z niewielu osób która potrafi docenić odmienność Killzona2

100% się z tobą zgadzam Butcher, polać mu :piwo:

Odnośnik do komentarza
czy wie ktos moze czy w irlandii jest moze nocna premiera. jakos nie moge zasnac wiec moglbym wypasc do sklepu i sobie pogral jescze dzisaj w nocy.

 

Kurde, powinni to poprawić.

 

czlowieku temat byl juz walkowany setki razy. zreszta opoznienie rzedu 0.16s nie ma najmniejszego znaczenia bo normalny czlowiek nie jest w tego w stanie wychwycic. kazda absolutnie kazda gra ma opoznienie. normalnie nikt tego nie sprawdza tylko teraz jakis idiota porobil glupie testy a reszta jak te barany podchwycila debilny temat.

 

to co niektozy wyprawiaja w tym temacie wola o pomste do nieba. taki JacekW, signap i kilku innych tylko zasmiecaja debilnymi postami to forum. i nie mowcie mi ze nie mam racji bo wystarczy spojrzec na dluga liste ostrzezen niektorych bezmyslnych uzytkownikow. ludzie niepodoba sie wam gra to ja sprzedajcie, uwazacie ze ps3 jest lipne to tez ja sprzedajcie a nie wyplakujecie swoje zale na forum i wszczynacie kolejne bezsensowne klotnie.

 

Jak by wypuścili patcha który to poprawia!?!

nikt zadnego patcha nigdy nie wypusci. takie bylo zalozenie przy produkcji tej gry i zostalo ono zrealizowane w 100%. to ze tobie takie sterowanie sie nie podoba nie znaczy ze jest ono lipne. jest po prostu inne. moim zdaniem zdecydowanie blizsze realizmowi. strzelales kiedykolwiek z jakiejs broni do poruszajacego sie celu. jak nie to to ci powiem ze trafienie obiektu wielkosci czlowieka znajdujacego sie w odleglosci 30-50m od ciebie nie jest proste. powiem wiecej jest cholernie trudne i zanim nauczysz sie celnie trafiac minie sporo czasu. tak samo jest w grze tyle ze zamiast miesiecy na trening tutaj potrzebujesz tygodnia.

 

STEK BZDUR! Co Ty pierdzielisz że normalny człowiek nie jest w stanie tego wychwycić? To znaczy że 90% ludzi posiadających gier jest nienormalna czy co? Jaka każda gra ma opóźnienie? Co Ty pierdzielisz? Każda z moich 23 gier z wyjątkiem właśnie Killzone'a śmiga jakby kontroler był podłączony przez kabel do konsoli a nie bluetooth.

I co pozwala Tobie nazywać osoby którym przeszkadza owy delay podczas grania nazywać baranami?

Domyślam się że osoba z sygnaturką killzone'a będzie brnęła uparcie z klapkami na oczach że problemu nie ma, i że to super usprawnienie twórców gier czyniący gre bardziej "realistyczną". Albo być może jest to jedyna gra fpsowa którą posiadasz i żyjesz w przekonaniu że "tak ma być" i już.

Moim zdaniem to jest po prostu bug który powinno się usprawnić vide Call Of Duty czy 96% innych gier.

 

A uprzedzając trolle które zaraz naskoczą że z igły robie widły, po co postuje w ogóle skoro tak sie wypowiadam o tak pięknej grze i że nie miałem sie czego czepiać tylko opóźnienia etc.etc., to o ile wiem forum jest po to aby dyskutować i może za naszą i innych osób które zauważą ten "błąd" zwrócić nań uwagę GG coby w miarę możliwości usprawnić grę...

Odnośnik do komentarza
STEK BZDUR! Co Ty pierdzielisz że normalny człowiek nie jest w stanie tego wychwycić? To znaczy że 90% ludzi posiadających gier jest nienormalna czy co? Jaka każda gra ma opóźnienie?

 

oczywiscie ze kazda gra ma opoznienie. nie wiem czy wiesz ale impuls elektryczny rowniez potrzebuje czas aby sie przemiescic. do tego dodaj czas potrzebny na kolejkowanie paczki w pamieci ram nastepnie informacja zostaje przeslana do procesora gdzie przeprowadzone sa wszelkie obliczenia po czym paczka zostaje przeslana dalej.

druga sprawa to taka ze akurat impuls elektryczny porusza sie znacznie szybciej po kablu niz sygnal przesylany twoim zalosnym bluetooth. zreszta po co ja z toba dyskutuja skoro widze ze ty na elektronice znasz sie tyle co ja na budowie promow kosmicznych.

zreszta gdybys czytal ze zrozumieniem to bys zobaczyl ze ja nigdy nawet slowem nie wspomnialem jakie to kz2 jest zajbiste. po prostu nie lubie jak ludzie pisze co im slina na jezyk przyniesie.

 

a oto kilka przykladow a propos twojej znajomosci elektroniki

Hej mam króciutkie pytanie: włożyłem do laptopa MS stick i mogę odtwarzac z niego dane ale nie wiem jak tą kartę spowrotem wyjąc

mam router i trzy kompy podłączone do niego i mam pytanie co mam sprawić abym mógl przesyłać dane tak jak np. w akademikach czytaj: film w 3sec

sa to pierwsze dwa z brzegu z tematow przez ciebie zalozonych.

mozesz mi wierzyc lub nie ale nigdy abolutnie nigdy nie wypowiadam sie w tematach o ktorych nie mam zielonego pojecia. niestety wiele ludzi robi dokladnie odwrotnie.

Edytowane przez Jazdaone
Odnośnik do komentarza
STEK BZDUR! Co Ty pierdzielisz że normalny człowiek nie jest w stanie tego wychwycić? To znaczy że 90% ludzi posiadających gier jest nienormalna czy co? Jaka każda gra ma opóźnienie?

 

oczywiscie ze kazda gra ma opoznienie. nie wiem czy wiesz ale impuls elektryczny rowniez potrzebuje czas aby sie przemiescic. do tego dodaj czas potrzebny na kolejkowanie paczki w pamieci ram nastepnie informacja zostaje przeslana do procesora gdzie przeprowadzone sa wszelkie obliczenia po czym paczka zostaje przeslana dalej.

druga sprawa to taka ze akurat impuls elektryczny porusza sie znacznie szybciej po kablu niz sygnal przesylany twoim zalosnym bluetooth. zreszta po co ja z toba dyskutuja skoro widze ze ty na elektronice znasz sie tyle co ja na budowie promow kosmicznych.

zreszta gdybys czytal ze zrozumieniem to bys zobaczyl ze ja nigdy nawet slowem nie wspomnialem jakie to kz2 jest zajbiste. po prostu nie lubie jak ludzie pisze co im slina na jezyk przyniesie.

Oh panie elektryku teraz mnie oświeciłeś. Ty mówisz o teorii a ja o praktyce. SC4, Valkiria Chrinicles, GTA4, MGS4, Burnout Paradise, Motorstorm 2, Tomb Raider, LBP i inne gry które posiadam mogą i mieć owe "opóźnienie" ale w nich jest naprawdę niedostrzegalne w porównianiu do Killzone'a.

Krok w stronę realizmu? Dobrze że postacie po kilkunastosekundowym sprincie z swoim ekwipunkiem na plecach są w stanie z precyzją robota utrzymać celownik idealnie w tym samym punkcie. Ale żeby ruszyć ręką tak jak my tego chcemy to nie... bo to by było "nierealistyczne". Śmiech na sali.

Czytam wszystko uważnie więc schowaj sobie te dogryzki w kieszeń dziecino. To że Ty czegoś nie lubisz to mnie i większą część osób tutaj po prostu wali za przeproszeniem. Na forum które jest stworzone do dyskusji a nie do wyłącznych pochwał wobec GG zwracamy uwagę na duże niedociągnięcie. Że Tobie się to się kojarzy z realizmem to Twoje szczęście- baw się dobrze. To że mi i kilkunastom innym osobom po prostu efekt ten śmierdzi niedociągnięciem/bugiem/błędem/chybionym pomysłem to inna sprawa o której można podyskutować. Ja bynajmniej mam argumenty i nie muszę się sarkazmem i mądrością elektroniczną wykazywać aby odbiegać od tematu i starać się sprowadzić rozmowę do flame'owania.

 

Odnośnik do komentarza
Jak by wypuścili patcha który to poprawia!?!

nikt zadnego patcha nigdy nie wypusci. takie bylo zalozenie przy produkcji tej gry i zostalo ono zrealizowane w 100%. to ze tobie takie sterowanie sie nie podoba nie znaczy ze jest ono lipne. jest po prostu inne. moim zdaniem zdecydowanie blizsze realizmowi. strzelales kiedykolwiek z jakiejs broni do poruszajacego sie celu. jak nie to to ci powiem ze trafienie obiektu wielkosci czlowieka znajdujacego sie w odleglosci 30-50m od ciebie nie jest proste. powiem wiecej jest cholernie trudne i zanim nauczysz sie celnie trafiac minie sporo czasu. tak samo jest w grze tyle ze zamiast miesiecy na trening tutaj potrzebujesz tygodnia.

 

Czytaj do końca człowieku!! "ale wszyscy wiemy to niemożliwe, uparli się na innowacyjne strowanie!!!" nie mówie że ma byc to proste ale wszyscy wiemy że to gra a nie strzelanie w realu i wedłóg mnie jest zdeka trudne i tyle. Nie napisałm że jest lipne!!

Odnośnik do komentarza

Sorry Debile, ale bardzo was proszę o niepieprzenie na forum o grze pisząc offtopy i za chwile za nie przepraszac...I nie piszcie o X360 w temacie o exclusivie na ps3 w celu zjechania jednej lub drugiej konsoli. Jak macie problem z wyższością którejś z konsol to sobie kupcie obydwie. I nie mówcie że was nie stać itd. Jak nie bedziecie sierotami obrzyganymi to sobie na obydwie zarobicie. Ja mam obydwie bo na obydwie pracowałem ciężko...nikt mi nie dał a sam pochodze z mało zamożnej rodziny ale sobie poradziłem dzieciaki. I jak jeszcze raz wejde w temat Killzone 2 żeby poczytać dorosłych opini o grze w którą obecnie z chęcia gram a zastane takie bzdury to bede męczył adminów print screenami waszych durnych postów tak długo aż polecicie.

 

I teraz proszę wrócić do temau gry na którą wszyscy czekaliśmy.!!!

Edytowane przez ListuniO
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

W zyciu bym sie nie zorientowal ze jest jakies opoznienie...i tak jak w kogos celuje to strzelam wszedzie tylko nie tam gdzie on stoi:/.A czy to opoznienie ma wplyw na gre kontrolerami myszkopodobnymi(Frag Fx i podobne,o ile sa)?Bo jak padami ludzie juz tak wymiataja walac headshota za headshotem to na takiej myszce i np. ze snajperka to bym juz pewnie sie ruszyc nie mogl...

 

Wczoraj gralem z kolega i nie wiem dlaczego on zawsze mogl do mnie dolaczyc,a ja do niego nie(komunikat: nie masz odpowiedniej rangi bla bla)?Mam chyba 4 stopien(ten z sanitariuszem)on drugi czy trzeci.I dotyczylo to tych samych serwerow...np. wchodze na jakas plansze i on moze do mnie dolaczyc jako do przyjaciela.Wychodzimy i jak on wchodzi na ta plansze ja do niego nie moge dolaczyc z poziomu dolacz do przyjaciela(ww komunikat).Jesli chodzi o wlasne serwery to w ogole nie mozemy sie laczyc(ww. komunikat).O co chodzi?

Edytowane przez aureliusz
Odnośnik do komentarza
W zyciu bym sie nie zorientowal ze jest jakies opoznienie...

Tak jak większość. Dopiero po pojawieniu się tego filmiku, momentalnie znalazła się grupa fachowców, dla których to "opóźnienie" skreśla całkowicie ten tytuł ;)

 

i tak jak w kogos celuje to strzelam wszedzie tylko nie tam gdzie on stoi:/.A czy to opoznienie ma wplyw na gre kontrolerami myszkopodobnymi(Frag Fx i podobne,o ile sa)?Bo jak padami ludzie juz tak wymiataja walac headshota za headshotem to na takiej myszce i np. ze snajperka to bym juz pewnie sie ruszyc nie mogl...

Bo KZ2 w przeciwieństwie do innych fpsów, nie posiada automatycznego nacelowania (auto-aim), przez co gra wymaga czegoś, co nazywamy skillem. Ale nie panikuj, pograsz kilka dni i będzie dobrze, trening czyni mistrza ;) Moje początki z demkiem też były ciężkie, trudno mi się celowało. Teraz jest znacznie lepiej (co nawet pokazują statystyki celności na killzone.com ;P)

 

A jeżeli mowa o killzone.com, denerwuje mnie jedna rzecz. Historia meczu jest naprawdę fajna, ale czemu nie zrobili przeglądania meczy jak na bungie.net? Czyli ile zdobyliśmy fragów, ile asyst, itd. Kompletnie nie rozumiem braku takiej opcji na oficjalnej stronie <_<

 

Odnośnik do komentarza

I kolejne doświadczenia(miłe!) w multi, dziwiłem się dlaczego mój we mnie strzela(hig), gość okazał się szpiegiem(ta klasa swoją drogą ma zaj.ebiście), ludzie rzeczywiści mają lepiej niż czerwonoocy, nie wiem może sama gra losuje tam lepszych(po statystykach), ale zawsze jak gram w higach to przegrywamy(co nie znaczy, że nie nabiję wielu fragów 8) ), w ISA natomiast mamy mega zgranie i w ogóle pro :P Bardzo się zląkłem jak centrala mi gada, że jestem celem :D Skryłem się za samochodem(mapa z wielkim rozwalonym mostem imo genialna), ale nikt nie pomyślał o plecach(działka nie dały rady), jak się odwrociłem miałem przed oczyma 2 wariatów z wyłupiastymi czerwonymi gałami :) A i brawo dla GG i Sony za stabilność serwerów, darmowe a dobre!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...