Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

bo pewnie Zeratul ginął co chwilę....sorry ale wg mnie to jest jedyny powód czemu tak napisałeś.Taki to jest ten K2 ,że trening czyni mistrza,a ostatnio to bardzo bardzo długo w niego nie grałeś.Potrenuj trochę i zobaczysz,że K2 to król multi na PS3.To nie Res2 gdzie praktycznie nie ma rożnicy w co strzelamy,auto aim jest olbrzymi,a sami mamy masę energii.

Odnośnik do komentarza
Odpaliłem w weekend... pograłem chwilę na Elite, pograłem chwilę na multi... doszedłem do wniosku, że ta gra jest niegrywalna i wyłączyłem.

 

Eeee tam... A na poczatku twierdziłeś że jest nawet znośna... :) Co Cię kolego tak odrzuca od niej ? 

 

Brak HALO w tytule :lol:

 

Hehehe no fakt...

 

 

...a i kolory jakieś takie mało kolorowe w tym KZ2

 

...i skoki jakieś takie niskie mają te żolnierzyki           ;) peace

 

 

Odnośnik do komentarza
bo pewnie Zeratul ginął co chwilę....sorry ale wg mnie to jest jedyny powód czemu tak napisałeś.Taki to jest ten K2 ,że trening czyni mistrza,a ostatnio to bardzo bardzo długo w niego nie grałeś.Potrenuj trochę i zobaczysz,że K2 to król multi na PS3.To nie Res2 gdzie praktycznie nie ma rożnicy w co strzelamy,auto aim jest olbrzymi,a sami mamy masę energii.

 

Nie chodzi nawet o to, że ginąłem bo w multi miałem 30kills/27deaths (konsola zawiesiła i się wkorwiłem :/ ). Ale nie o to chodzi, wystarczy być ostrożnym i chowac się za murkiem i powoli ostrzeliwać helghastów w singlu i problemu większego nie ma niż na Veterwanie. Multi to włącze swoją rangę w wyszukiwarce i też mi idzie oka. I brak celownika mi zwisał, bo i tak na Veteranie nie strzelałem z celownikiem. Problem leży gdzie indziej. Jak sam wspominasz, nie grałem za dużo. Ba, nie grałem w KZ wcale. I już przy demie miałem dyskusję z Uralem, że jeżeli do sterowania się nie przywyknie to tytuł będzie niegrywalny. I to jest moja bolączka... ja nie mam ochoty poświecać się tylko KZ. Tak jak w HALO chciałem wskakiwać do gry od czasu do czasu, natłuc parę kills i wrócić za jakiś czas po więcej. Nie interesuje mnie granie non-stop w KZ. I to IMO czyni ten tytuł dla mnie niegrywalnym, za dużo czasu zajmuje przyzwyczajenie się do sterowania. Poza tym męczy mnie granie w KZ i nie sprawia frajdy, aż się męczę celując, ruszając się... tak, pewnie to przez zbyt realistyczne oddanie rozgrywki, ale moje obawy po demie się tylko potwierdziły. Odstawcie KZ na tydzień, to będziecie pisać to co ja.

 

A brak Halo w tytule nie ma wpływu na grywalnośc, a na pole magnetyczne przyciągające mnie do danej produkcji (gry z Halo mają pole magnetyczne dwa razy mocniejsze 8) )

 

Odnośnik do komentarza

Szanuje Twoje zdanie Zeratul ale KAŻDEGO fpsa trzeba się nauczyć.Ty po prostu nauczyłeś się grać w Halo i nie masz motywacji do nauki gry w jakikolwiek inny fps,a w szczególności w K2(bo nie czujesz magii tytułu,wiesz,że i tak w niego nie będziesz sporo grać,bo jest dużo innych gier itp).Szukasz tytułu ,którego mechanika będzie zbliżona do tej z Halo by się nie uczyć jej od nowa i tyle,K2 to jednak inna bajka.Śmiem jednak twierdzić,że takim tokiem rozumowania nie pograsz w multi więcej w żaden z tytułów do premiery Halo4.....no chyba ,że tam też zmienią sterowanie co sprawi,że będziesz się na forach udzielać jak to je zje!@li

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Szanuje Twoje zdanie Zeratul ale KAŻDEGO fpsa trzeba się nauczyć.Ty po prostu nauczyłeś się grać w Halo i nie masz motywacji do nauki gry w jakikolwiek inny fps,a w szczególności w K2(bo nie czujesz magii tytułu,wiesz,że i tak w niego nie będziesz sporo grać,bo jest dużo innych gier itp).Szukasz tytułu ,którego mechanika będzie zbliżona do tej z Halo by się nie uczyć jej od nowa i tyle,K2 to jednak inna bajka.Śmiem jednak twierdzić,że takim tokiem rozumowania nie pograsz w multi więcej w żaden z tytułów do premiery Halo4.....no chyba ,że tam też zmienią sterowanie co sprawi,że będziesz się na forach udzielać jak to je zje!@li

 

Po części się zgodzę, ale np. taki GoW, CoD, Lost Planet, GRAW2, UT3 (ration 2.5) to były również gry które męczyłem na multi i to sporo. Średnio min około miesiąca i też na początku musiałem się ich nauczyć by potem pogrywać. I w każdej z tych gier po malej przerwie wystarczyły 2h i już potrafiłem pwnować graczy, w KZ tak nie jest, tu zamiast 2h trzeba by było 2 dni... a ja na to nie mam ochoty. Ja szanuję zdanie ludzi dla których ta gra to krół i to nie tylko na PS3, ale ogólnie. Nie zgadzam się z nim i dla mnie KZ pozostaje niegrywalnym tytułem. A czy nauczyłem się grać w Halo? Nie... dalej n00bie, ale mam frajdę grając blasterkami :catfight:

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza
bo pewnie Zeratul ginął co chwilę....sorry ale wg mnie to jest jedyny powód czemu tak napisałeś.Taki to jest ten K2 ,że trening czyni mistrza,a ostatnio to bardzo bardzo długo w niego nie grałeś.Potrenuj trochę i zobaczysz,że K2 to król multi na PS3.To nie Res2 gdzie praktycznie nie ma rożnicy w co strzelamy,auto aim jest olbrzymi,a sami mamy masę energii.

 

Nie chodzi nawet o to, że ginąłem bo w multi miałem 30kills/27deaths (konsola zawiesiła i się wkorwiłem :/ ). Ale nie o to chodzi, wystarczy być ostrożnym i chowac się za murkiem i powoli ostrzeliwać helghastów w singlu i problemu większego nie ma niż na Veterwanie. Multi to włącze swoją rangę w wyszukiwarce i też mi idzie oka. I brak celownika mi zwisał, bo i tak na Veteranie nie strzelałem z celownikiem. Problem leży gdzie indziej. Jak sam wspominasz, nie grałem za dużo. Ba, nie grałem w KZ wcale. I już przy demie miałem dyskusję z Uralem, że jeżeli do sterowania się nie przywyknie to tytuł będzie niegrywalny. I to jest moja bolączka... ja nie mam ochoty poświecać się tylko KZ. Tak jak w HALO chciałem wskakiwać do gry od czasu do czasu, natłuc parę kills i wrócić za jakiś czas po więcej. Nie interesuje mnie granie non-stop w KZ. I to IMO czyni ten tytuł dla mnie niegrywalnym, za dużo czasu zajmuje przyzwyczajenie się do sterowania. Poza tym męczy mnie granie w KZ i nie sprawia frajdy, aż się męczę celując, ruszając się... tak, pewnie to przez zbyt realistyczne oddanie rozgrywki, ale moje obawy po demie się tylko potwierdziły. Odstawcie KZ na tydzień, to będziecie pisać to co ja.

 

A brak Halo w tytule nie ma wpływu na grywalnośc, a na pole magnetyczne przyciągające mnie do danej produkcji (gry z Halo mają pole magnetyczne dwa razy mocniejsze 8) )

 

Ale boli cię rozłożenie przycisków czy może grałeś bez patch'a?

Odnośnik do komentarza

My tu gadu gadu a wie ktoś co się dzieje z Jacobsem??największy fanatyk gry zanim się ukazała przepadł bez śladu po tym jak parę dni po premierze napisał swoją mini reckę ,w której był zawiedziony z K2....miejmy nadzieję,że nie targnął się na swoje zdrowie po tym jak go gra rozczarowała i jakoś teraz to dzielnie znosi :)

Odnośnik do komentarza
My tu gadu gadu a wie ktoś co się dzieje z Jacobsem??największy fanatyk gry zanim się ukazała przepadł bez śladu po tym jak parę dni po premierze napisał swoją mini reckę ,w której był zawiedziony z K2....miejmy nadzieję,że nie targnął się na swoje zdrowie po tym jak go gra rozczarowała i jakoś teraz to dzielnie znosi :)

he...padlem :) A jakiez on ohy i ahy mowil na temat KZ2 przed premiera :P Co jak co ale w K2 po sieci to grac ze swoimi....glupota ludzi to mnie czasami dobija i odechciewa sie grac :P

Odnośnik do komentarza

Nie ma się czym martwić, żyję i powracam :).

 

Potrzebowałem kilku tygodni odpocząć od Killzone 2. Hype mnie po prostu pokonał, tak, niestety.

 

Przeszedłem grę pierwszego dnia i od wtedy jej nie włączyłem. Teraz już na spokojnie, przejdę sobie kampanię na elite i zacznę grać w multi.

 

Natomiast w między czasie zdołałem zaliczyć Resident Evil 5 :).

 

Dobra, dość pieprzenia, przechodzę do ofensywy:

 

Gdzie się podziali "miszczowie", który nie wierzyli w KZ2? I kto miał rację? No właśnie. Głupio im i tyle.

 

A co najlepsze, początek nowej ery PS3 się dopiero rozpoczyna :diablo:

Odnośnik do komentarza
My tu gadu gadu a wie ktoś co się dzieje z Jacobsem??największy fanatyk gry zanim się ukazała przepadł bez śladu po tym jak parę dni po premierze napisał swoją mini reckę ,w której był zawiedziony z K2....miejmy nadzieję,że nie targnął się na swoje zdrowie po tym jak go gra rozczarowała i jakoś teraz to dzielnie znosi :)

he...padlem :) A jakiez on ohy i ahy mowil na temat KZ2 przed premiera :P Co jak co ale w K2 po sieci to grac ze swoimi....glupota ludzi to mnie czasami dobija i odechciewa sie grac :P

cofam ohy i ahy...sugerowalem sie tym co napisal Ficus :) sry...miala byc edycja a nie nowy post

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza
Moze mi ktos opowiedziec na PW historie z kz2? Nie chce mi sie przechodzic Singla , wlasciwie wogole nie jestem zainteresowany walczeniem z komputerem, wiec poprosze o relacje,

 

Ja sobie ciuram w multi od 1 dnia, a singla przeszedlem ok 10%

 

a czemu na PW? Historia prosta: wszyscy naparzają w Helghastów zwanych przez ISA potocznie Higami :D no.

Odnośnik do komentarza

No tak ale to jest historia dziejaca się do killzona 1 i libaraton  (psp).

 

 

W KZ2 fabula jest prosta jak drut:

 

 

ISA utworzyło super-piper za(pipi)iste extra oddziały 4 osobowe do zadan specjalnych. Visari podp.ierdolił atomówki a my go gonimy podczas ofensywy wojsk ISA na Helgan. Jednak doganiamy tylko jego przydupasa Radecka. Po drodze standardowe akcje jak to w grach: śmierć kumpla, targanie z sobą dup.y pani profesor co to zajmuje się badaniem tajemniczego minerału z którego Helgaści czerpią energię, rozwalanie ciągów komunikacyjnych którymi ów surowiec jest dostarczany, dywersja na tyłach wroga itp.

 

 

:)

 

Do przejscia motywują mnie jedynie intele (multi jednak wciaga duuuużo mocniej :) ) za które na stronce killzone.com odblokowywuja nam się extrasy typu tapety, plakaty w pdf-ach, skany z oficjalnego poradnika, modele kartonowe do sklejania czy nawet 145megowy zestaw gifów, przycisków, grafik itp do tworzenia własnych stron o kz2.

 

PS. Jak oprawic helgańską rybę ;)

 

foodpreparation.th.jpg

 

 

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...