Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

postrzelaj moze heady(najlepiej pistoletem) to bedziesz wiedzial czemu na 1 serwie wchodza za 1 razem na innym po 3 kulkach na jeszcze innym masz mega opoznienie np zginelem nastepnie polecialo 4-5 fragow a potem zabilem goscia ze snajperki :lol:

malo tego jestem przekonany ze ten kto ma slabsze lacze ma wieksze szanse (trudniej go zabic) i ogolnie masa innych rzeczy o ktorych nie chce pisac jako ze juz nie gram w ten .hit!

 

"poza włączonymi rakietnicami i granatnikami" apropo to wlasnie osoby z trudnoscia w celowaniu lubia wylanczac granatniki i wyrzutnie (mi np w ogole one nie przeszkadzaly)..

 

co do rakietnic - nie wiem co ma moje celowanie do debilnego nawalania rakietnicą po ludziach, nawet za cenę samobójstwa. Trafnie to określił [uLPL]BoDerekKochPL - "to jakaś alkaida normalnie". Wpada koleś do pomieszczenia między wrogów, strzał w stopy i happy że zatłukł 5-u kolesi. To mnie wkurza i to uważam, ża randomowe zagranie, bo możesz akurat się napatoczyć na takiego debila i nie masz tutaj na to wpływu - żaden skill, żadne celowanie nie pomoże, bo koleś ma jeszcze odpalonego boosta i jeden cel: kill'em all (bez względu na cel misji oczywiście). Takich najlepiej załatwiają serwery z FF ON - nagle kolo kończy rozgrywkę z minus 12 pkt... Owszem - mistrzem celowania nie jestem, ale rakietnica przeszkadzaja mi z zupełnie innego powodu

 

 

co do lagów - f :lol: akt - sporadycznie zdarzyło mi się, że biegnąc sobie spokojnie wpadł mi punkt, bo okazało się, że jednak kogoś zabiłem zanim sam zginąłem. Ale działo się to bardzo sporadycznie. To że na jednym serwerze heady wchodzą od ręki a na innym nie wynika ze skilla walczących tam ludzi, a nie z lagów. Z resztą jak chcesz tak na to patrzeć, to najbardziej randomową grą jest cała seria COD gdzie lagi były nieziemskie, łącznie z teleportem - tutaj nie ma to miejsca.

 

Uważam, że faktycznie singiel KZ2 ssie, ale od multi wara - albo sobie pograj trochę z dobrym zespołem

 

 

no cod lagowal i to dosyc mocno a co ty uwazasz ze kz2 (w ktorym jest 2 razy wiecej ludu na raz nie laguje LOL (nie pokazuje pingu)

 

lagi sa markowane w chodzeniu (jak np w halo 3) gdzie teleportow nie uswiadczysz ale czasem strzelasz w powietrze...ja wole stary system-widziec teleporty(to przynajmniej wiem ze musze zmienic serv)

 

 

"To że na jednym serwerze heady wchodzą od ręki a na innym nie wynika ze skilla walczących tam ludzi"

[chyba chciales napisac ze wynika ze skila]

 

no ta na jedym celuje w glowe i wchodzi a na "tym skilowym" celuje w glowe ale koles ma zdolnosci wyginania rodem z matrixa :D

Odnośnik do komentarza
Jest prostsze wyjście othis od narzekania,sprzedaj i zapomnij.

 

 

napisalem ze juz w to nie gram spokojnie(ale rada dobra)....a bazuka moze wkurzac jedynie na krotkim dystansie lub na respach jak ktos wspomnial ale w pol lub dalekim dystansie ssie mocno jesli team jest slaby i dal sie "przykuc do muru" to coz nie ma lekko...

 

 

Odnośnik do komentarza
Nie o to mi chodzilo.Uwazam ze zgon od karabinu jest bardziej zalezny od przypadku niz od rakietnicy.Rakietnica trzeba trafic,karabinem nader czesto zablakana kula trafia w Twoja glowe.

 

tutaj zupełnie się nie zgadzam - rakietnicą zupełnie nie musisz celować !!! - strzelaj w podłogę tam gdzie jest ciasno i masz problem z głowy. Ani razu nie spotkałem kolesia, który rakietnicą gra z głową. Z reguły taktyka jest prosta, po respawnie odpal boosta, leć na jana im dalej tym lepiej, odpal rakietę i zapomnij. nie myślą nawet żeby ładować drugą bo i po co. Sam spróbuj.

 

karabin nader często trafia w Twoją głowę - przykro mi aureliusz. W moim przypadku jest to kwestia małego skilla (choć w uciekaniu jestem coraz lepszy). W Twoim rozumiem były to lagi, przypadkowość, bo oczywiście Ty jesteś super master i nie wiesz czemu Cię trafiają. LOL (polecam np. szybkie kucanie - nagle ilość hedów spadła? no popatrz...)

 

lagi sa markowane w chodzeniu (jak np w halo 3) gdzie teleportow nie uswiadczysz ale czasem strzelasz w powietrze...

może i tak, ale czy to ważne? wazne, że występują cholernie rzadko!!!

Odnośnik do komentarza

ja wogule nie wiem o co come on???najbardziej skillowy fps!!!a tutaj same narzekania ?jasne ze z wyrzutni celowac nie trzeba bo to wyrzutnia :lol: ,a i lagów nie widziałem a gram naprawde duzoooooo a moje łacze to 1/2 mb wiec calkiem gówniane !!jak sie komus nie podoba to wypieprzac!!gra jest skierowana dla fanow klanówek i to widac mega szczegułowe tabela,ustawki wszystko wszystko z mysla o uzytkownikach mimo wielu frajerskich cziterów!!!grafa masakra,oswietlenie nie mam pytan ,animacja MASAKRA!!!,bronie superrr,plansze superrr,dajcie jeden przyklad lepszego fps-a????w cod-a grałem od poczatku prawie 2 lata!!nie umywa sie do kz2!!!jasne ze moze komus nie podobac sie trudne celownie ,czy naturalne poruszanie sie a nie latanie jak w codzie czy sciaganie snajpera z pistoletu na 500 metrów to jawne jaja!!!!kałasz vs snajpa w kodzie i na kazdej planszy mozesz z kazdej odleglosci snajpera sciagnac karabin vs snajpa w kz2 na stosunkowo duzych planszach zero szans!!!!

Odnośnik do komentarza
dajcie jeden przyklad lepszego fps-a???

 

Resistance 1. No, ale kz2 znajduje się zaraz za nim. I zgodzę się z tobą, że cod 4 nie umywa się do kz2. A co do lagów to lagi są. I najbardziej mają przerąbane gracze ze słabymi łączami. Mam 1mb i czasami jest tak, że muszę gościowi cały magazynek wpakować zanim padnie. A najbardziej mnie wkurza sytuacja gdy strzelam takiemu delikwentowi po plecach, a ten się zdąży obrócic, rozwalić mnie i biegnie sobie dalej w najlepsze. No, ale ogólnie online gierka jest świetna i jak narazie nie widzę dla niej alternatywy (na cod:MW2 nawet nie czekam bo nie trawię tej serii za jej mainstreamowość).

Odnośnik do komentarza
ja wogule nie wiem o co come on???najbardziej skillowy fps!!!a tutaj same narzekania ?jasne ze z wyrzutni celowac nie trzeba bo to wyrzutnia :lol: ,a i lagów nie widziałem a gram naprawde duzoooooo a moje łacze to 1/2 mb wiec calkiem gówniane !!jak sie komus nie podoba to wypieprzac!!gra jest skierowana dla fanow klanówek i to widac mega szczegułowe tabela,ustawki wszystko wszystko z mysla o uzytkownikach mimo wielu frajerskich cziterów!!!grafa masakra,oswietlenie nie mam pytan ,animacja MASAKRA!!!,bronie superrr,plansze superrr,dajcie jeden przyklad lepszego fps-a????w cod-a grałem od poczatku prawie 2 lata!!nie umywa sie do kz2!!!jasne ze moze komus nie podobac sie trudne celownie ,czy naturalne poruszanie sie a nie latanie jak w codzie czy sciaganie snajpera z pistoletu na 500 metrów to jawne jaja!!!!kałasz vs snajpa w kodzie i na kazdej planszy mozesz z kazdej odleglosci snajpera sciagnac karabin vs snajpa w kz2 na stosunkowo duzych planszach zero szans!!!!

Heh... i obudził się fanboy rodem z bajki z swojego zimowego snu. Może najpierw stylistyka: zamiast używać "milionów" wykrzykników, użyj po prostu następnym razem bardziej przekonywujących argumentów (i może lepszej gramatyki: bardziej szczegółowej xD)- bo ani one nie czynią Ciebie twardszym, ciekawszym ani bardziej przekonywującym a po prostu wyglądasz na strasznie niedojrzałego albo jesteś cholerykiem.

Nawet nie wiem co do której części Twojej wypowiedzi się odnieść...Może od początku.

"jak sie komus nie podoba to wypieprzac"- Myślę że powiem za wszystkich myślących na tym forum: WHOOO DAA FAK?! Kim Ty jesteś aby mówić co ktoś ma robić jeśli się pewne elementy gry nie podobają? Czy to Ty płacisz za to forum że posuwasz się do takich wypowiedzi? A może to ja pomyliłem fora i trafiłem na forum stworzone tylko dla osób które "oddadzą życie" za KZ2 i żadne złe słowo nie może tu paść? A może jednak to forum jest poświęcone konstruktywnej rozmowie na temat gier(coś czego do dnia dzisiejszego nie może pojąć Jazdaone)?

"gra jest skierowana dla fanow klanówek i to widac mega szczegułowe tabela,ustawki wszystko wszystko z mysla o uzytkownikach mimo wielu frajerskich cziterów!!!",- nie chcę być "gramatycznym strażnikiem", bo nic mi do Twojego wykształcenia, ale mimo że mieszkam już jakieś 13 lat w Polsce, z trudem doszedłem do tego co próbujesz "powiedzieć". Od kiedy to gra skierowana dla fanów klanówek? Co czyni ją taką? Bo te mega szczegółowe tabele są również skierowane do casuall'i takich jak ja. A w dzisiejszych czasach ustawki, czyli customy między clanami są standardem.

Jadąc dalej: "grafa masakra,oswietlenie nie mam pytan ,animacja MASAKRA!!!,bronie superrr,plansze superrr,dajcie jeden przyklad lepszego fps-a????",- ŁAAAAA... Jak oni fajno SZcZELAJOMMMM. ŁOOO... Ale ta KREFF LECI PO SZCZELENIU SZOTGANEM!! MASAKRA!! xD

A teraz wracając do świata dorosłych: równie dobrze mogliby jak dla mnie przedłożyć dopracowanie sterowania, działania online i ogólnej mechaniki gry nad grafikę i gra mogłaby im wyjść o wiele lepsza. Wcale nie zaprzeczam że gra wygląda "elegancko", ale to nie czyni gry "Masakrą"(chyba że jesteś jak mój 6 letni siostrzeniec :)).

Ocena gry jest subiektywna więc nie za bardzo rozumiem Twojego pytania o lepszego Fps'a. Dla mnie np. takimi lepszymi są Bioshock, Cod4, Half Life2, i coby wymienić grę przy której spędziłem 6 lat: Counter strike(nie sprecyzowałeś platformy :P).

Inna sprawa: Co czyni z tej gry, najbardziej skillowego fps'a? Bo o ile o innych jej cechach możemy się sprzeczać tak tutaj nie widzę nic coby czyniło ją "najbardziej skillową". Gdyby takową była to miałbym przyjemność grać z ludźmi którzy owego skilla mają gdyż jakieś 10-15h w trybie online spędziłem. Skill musiałby się przecież przejawiać tym że ktoś jest definitywnie lepszy od innych i powinien wręcz zdominować ich(coś na podstawie CS'a, Unreal'a czy Quake'a gdzie Fatal1ty, Luq czy inne osoby są w stanie stawić czoło dwóm czy trzem innym pro'som i ich "zniszczyć" nie tracąc przy tym nawet jednego życia. W killzone'ie natomiast osoba znajdująca się na pierwszym miejscu ma coprawda zwykle z 40 killi ale zazwyczaj tyleż samo jak nie więcej death'ów. Zaraz pewnie zaprzeczysz Ty czy ktoś inny mówiąc że wy to potraficie "wyciąć" w pień ekipę przeciwną. Moje pytanie by było: ze snajperki, shotgun'a czy granatnika ? :)

Ja jestem bardziej przychylny opinii ludzi którzy uważają iż gra jest totalnym chaosem. Przemawia za tym ilość turretów, snajperów, ludzi z granatnikami czy ładunki wybuchowe postawione w przejściu- gdzie jest skill tutaj? Sterowanie to w ogóle inna śpiewka- wiedząc że kontrolery do konsol są i tak nieprecyzyjne autorzy chcieli stworzyć grę bardziej realną dodając opóźnienie xD Szybko gracze im przemówili do rozsądku nie zważając na osoby jak "Jazdaone", który to pzepowiedział że "NIGDY ŻADNEGO PATCH'a NIE BĘDZIE".

Jasne, poprawili je w pewnym stopniu. Ale nadal połączenie bynajmniej grywalnego sterowania, laga, i braku precyzji dualshock'ów prowadzi do tak kuriozalnych sytuacji jak te gdy osoba wbija w drugą pełen magazynek z automatu, dodaje jeszcze z dwa- trzy strzały z pistoletu a tamta się odwraca i wali head'a z pupki. Jeśli to określasz najbardziej skillową grą to... (tutaj sam sobie możesz coś wpisać ;P).

A teraz używając prowokacji porównywalnej do Twojej bo nie chcę już przeciągać i tak długiego postu: jeśli w "kodzie" gracz z kałachem ściągał Cię z 500m gdy Ty miałeś snajperkę- to czas najwyższy pozbyć się gry ;)

 

PS: jeśli masz zamiar się ustosunkować do mojego post'a, to proszę po polsku i bez tysiąca wykrzykników...

Odnośnik do komentarza

"pierwszym miejscu ma coprawda zwykle z 40 killi ale zazwyczaj tyleż samo jak nie więcej death'ów. Zaraz pewnie zaprzeczysz Ty czy ktoś inny mówiąc że wy to potraficie "wyciąć" w pień ekipę przeciwną. Moje pytanie by było: ze snajperki, shotgun'a czy granatnika ? smile.gif"

 

W tym momencie zaczęłeś pisać bzdury. Dobry gracz z karabinkiem(medyk czy taktyk nie ma znaczenia) ugra ratio 2+ bez żadnego problemu.

 

"Ja jestem bardziej przychylny opinii ludzi którzy uważają iż gra jest totalnym chaosem. Przemawia za tym ilość turretów, snajperów, ludzi z granatnikami czy ładunki wybuchowe postawione w przejściu- gdzie jest skill tutaj?"

 

Jedyny chaos z jakim się spotkałem jest przy grach 16+. Turrety łatwo zniszczyć, snajperzy tylko na 1-2 mapach są naprawdę groźni(chyba, że ktoś jest naprawdę dobry, lecz to nie wina gry), z assult'erami nie gram bo to jak narazie jedyna poważna wada tej gry jaką znalazłem, a i tymi C4 za dużo fragów też nie ugrasz.

 

"Sterowanie to w ogóle inna śpiewka- wiedząc że kontrolery do konsol są i tak nieprecyzyjne autorzy chcieli stworzyć grę bardziej realną dodając opóźnienie xD Szybko gracze im przemówili do rozsądku nie zważając na osoby jak "Jazdaone", który to pzepowiedział że "NIGDY ŻADNEGO PATCH'a NIE BĘDZIE".

Jasne, poprawili je w pewnym stopniu. "

 

Jak zrobisz 50h+ i powiesz, że dalej nie opanowałeś sterowania to nazwę Cię opóźnionym. To nie CoD, że byle początkujący po 2 godzinach będzie heady walił, za co chwała GG.

 

"Ale nadal połączenie bynajmniej grywalnego sterowania, laga, i braku precyzji dualshock'ów prowadzi do tak kuriozalnych sytuacji jak te gdy osoba wbija w drugą pełen magazynek z automatu, dodaje jeszcze z dwa- trzy strzały z pistoletu a tamta się odwraca i wali head'a z pupki. Jeśli to określasz najbardziej skillową grą to... (tutaj sam sobie możesz coś wpisać ;P)."

 

Musisz mieć jakąś inną wersję gry, bo ja jeszcze się nie spotkałem żebym w kogoś TRAFIAŁ i mi nie zaliczyło(czasami po sekundzie, ale zawsze było). Miejmy w pamięci jednak, że ze sterowaniem, jak napisałeś, sobie nie radzisz. Tylko teraz za niepowodzenia w grze obwinia się pada, "guwniane sterownie", lub też laga. Jeżeli dostajesz w du,pe to tylko dlatego, że jesteś słabszy(na serwie bez assulterów). Jeżeli to nie jest cecha skillowej gry to ja już nie wiem co jest.

 

"A teraz używając prowokacji porównywalnej do Twojej bo nie chcę już przeciągać i tak długiego postu: jeśli w "kodzie" gracz z kałachem ściągał Cię z 500m gdy Ty miałeś snajperkę- to czas najwyższy pozbyć się gry wink.gif"

 

To Cię najbardziej boli nie? W CoD'a pewnie byłeś madafaka pr0, a teraz ciężko się z tym pogodzić , że sterowanie trudniejsze, że auto-aim mniejszy i musisz w końcu użyć prawej gałki żeby w kogoś trafić, że mapy trzeba poznać(gra ci się wydaje chaotyczna, bo pewnie po respie biegniesz w kierunku czerwonych kropek, a duża część graczy już wie, że to nie jest metoda na grę i tylko czeka na takie "darmowe fragi"). Ta gra wymaga czasu i to mi się w niej naprawdę podoba. W dobie casualowych popierdółek taki ukłon w stronę "starszej szkoły", przy takich kosztach produkcji, to nie lada dowód odwagi ze strony GG.

Edytowane przez Siarex
Odnośnik do komentarza

Hmm... To nie jest to samo co w przypadku GTA IV?? Gruby poradnik.

Tak, to jest poradnik, jak pisał Shakeawake, niestety/stety :) po angielsku. Z tym że napisany na tyle prostą angielszczyzną że nie stanowi jakiegoś większego problemu jego zrozumienie. Zawiera szczegółowe opisy: od historii KZ, przejścia singla krok po kroku, przejścia na elite, sposób na Radecka na elite itp. przez opisy z bardzo dokładnymi mapami poszczególnych plansz, rozpisane staty każdej z broni (zasięgi, damage dla danych odległosci, punktacja za fragi i cele itp), aż po dokładnie rozpisane taktyki w multi dla każdej z plansz i każdego z trybów, porady dotyczące składów drużyn i zachowania każdego z zawodników...

 

Naprawdę fajna kniga, wszedłem w jej posiadanie dzieki :bow: tomci23, jeszcze raz dzięki chłopie :) Nie zdążyłem jej jeszcze dokładnie przeczytać, czasu ma człek mało a "książeczka" ma prawie 400 stron.

 

 

Chaos jest wtedy gdy nie znamy swojego miejsca,z chaosu łatwo można skorzystać.Też było także wbiłem cały magazynek w plecy,kolo się obrócił i mnie zabił chyba 6 kulami,ale ja mam łacze 10 mega więc nie wiemco to było w takim razie.

 

Może to był assalut na pigule ? ;)

 

 

Mnie czasami denerwuje że tuż po respawnie jesteśmy odwróceni tyłem do celu misji, podczas zadymy mozna nie zdązyć sie obrucić, choć ma to niekiedy swoje plusy gdy akurat chcemy spie.przać w kierunku swojej bazy. Ja wiem że respawnowanie się w środku jatki to rzecz nierozważna ale czasami nie ma innej możliwości lub poprostu brakuje czasu by zdążyć dobiec do strefy walk.

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza
Skill musiałby się przecież przejawiać tym że ktoś jest definitywnie lepszy od innych i powinien wręcz zdominować ich(coś na podstawie CS'a, Unreal'a czy Quake'a gdzie Fatal1ty, Luq czy inne osoby są w stanie stawić czoło dwóm czy trzem innym pro'som i ich "zniszczyć" nie tracąc przy tym nawet jednego życia. W killzone'ie natomiast osoba znajdująca się na pierwszym miejscu ma coprawda zwykle z 40 killi ale zazwyczaj tyleż samo jak nie więcej death'ów. Zaraz pewnie zaprzeczysz Ty czy ktoś inny mówiąc że wy to potraficie "wyciąć" w pień ekipę przeciwną. Moje pytanie by było: ze snajperki, shotgun'a czy granatnika ? :)

Ja jestem bardziej przychylny opinii ludzi którzy uważają iż gra jest totalnym chaosem.

 

Cześć Ocelot,

bardzo konstruktywna i poukłada wypowiedź, dlatego miło się odnieść. Bo akurat się nie zgadzam z Tobą. :D przede wszystkim chodziło mi o dominację - uważam, że jest dokładnie na odwrót, jak ktoś ma skilla do dominuje w każdej grze, ale nie na każdej mapie... bo widzisz, mapy w Killzone2 to majstersztyk projektanta - silnie zróżnicowane, wymagające różnego podejścia. I tak o ile ja na Tharsis Depot daję radę, o tyle na np. Vissari Hammer mam spore problemy żeby wyjść z respawna w całości 8) co do deathów - nie wiem, nigdy nie zwracałem na to uwagi, bo generalnie statystyki mi widzą i powiewają, ma być fun

co do chaosu - tutaj to już zupełnie wychodzi brak ogrania. Z pozoru chaos, ale jak wsłuchasz się w to, co ludzie mówią w headsetach (np. nasze rozmowy wewnątrz KRÓLÓW POPu - wyłączając te, które traktują o tym, że mi się chcę sikać i komentarze dziewczyny neogriszy :D ) to zauwazysz, że jednak w miare ogarniamy co się dzieje i czasami wypuszczenie się na jelenia jest zagraniem taktycznym (dobrze nas tłumaczę chłopaki nie?)

Odnośnik do komentarza
ja wogule nie wiem o co come on???najbardziej skillowy fps!!!a tutaj same narzekania ?jasne ze z wyrzutni celowac nie trzeba bo to wyrzutnia :lol: ,a i lagów nie widziałem a gram naprawde duzoooooo a moje łacze to 1/2 mb wiec calkiem gówniane !!jak sie komus nie podoba to wypieprzac!!gra jest skierowana dla fanow klanówek i to widac mega szczegułowe tabela,ustawki wszystko wszystko z mysla o uzytkownikach mimo wielu frajerskich cziterów!!!grafa masakra,oswietlenie nie mam pytan ,animacja MASAKRA!!!,bronie superrr,plansze superrr,dajcie jeden przyklad lepszego fps-a????w cod-a grałem od poczatku prawie 2 lata!!nie umywa sie do kz2!!!jasne ze moze komus nie podobac sie trudne celownie ,czy naturalne poruszanie sie a nie latanie jak w codzie czy sciaganie snajpera z pistoletu na 500 metrów to jawne jaja!!!!kałasz vs snajpa w kodzie i na kazdej planszy mozesz z kazdej odleglosci snajpera sciagnac karabin vs snajpa w kz2 na stosunkowo duzych planszach zero szans!!!!

Heh... i obudził się fanboy rodem z bajki z swojego zimowego snu. Może najpierw stylistyka: zamiast używać "milionów" wykrzykników, użyj po prostu następnym razem bardziej przekonywujących argumentów (i może lepszej gramatyki: bardziej szczegółowej xD)- bo ani one nie czynią Ciebie twardszym, ciekawszym ani bardziej przekonywującym a po prostu wyglądasz na strasznie niedojrzałego albo jesteś cholerykiem.

Nawet nie wiem co do której części Twojej wypowiedzi się odnieść...Może od początku.

"jak sie komus nie podoba to wypieprzac"- Myślę że powiem za wszystkich myślących na tym forum: WHOOO DAA FAK?! Kim Ty jesteś aby mówić co ktoś ma robić jeśli się pewne elementy gry nie podobają? Czy to Ty płacisz za to forum że posuwasz się do takich wypowiedzi? A może to ja pomyliłem fora i trafiłem na forum stworzone tylko dla osób które "oddadzą życie" za KZ2 i żadne złe słowo nie może tu paść? A może jednak to forum jest poświęcone konstruktywnej rozmowie na temat gier(coś czego do dnia dzisiejszego nie może pojąć Jazdaone)?

"gra jest skierowana dla fanow klanówek i to widac mega szczegułowe tabela,ustawki wszystko wszystko z mysla o uzytkownikach mimo wielu frajerskich cziterów!!!",- nie chcę być "gramatycznym strażnikiem", bo nic mi do Twojego wykształcenia, ale mimo że mieszkam już jakieś 13 lat w Polsce, z trudem doszedłem do tego co próbujesz "powiedzieć". Od kiedy to gra skierowana dla fanów klanówek? Co czyni ją taką? Bo te mega szczegółowe tabele są również skierowane do casuall'i takich jak ja. A w dzisiejszych czasach ustawki, czyli customy między clanami są standardem.

Jadąc dalej: "grafa masakra,oswietlenie nie mam pytan ,animacja MASAKRA!!!,bronie superrr,plansze superrr,dajcie jeden przyklad lepszego fps-a????",- ŁAAAAA... Jak oni fajno SZcZELAJOMMMM. ŁOOO... Ale ta KREFF LECI PO SZCZELENIU SZOTGANEM!! MASAKRA!! xD

A teraz wracając do świata dorosłych: równie dobrze mogliby jak dla mnie przedłożyć dopracowanie sterowania, działania online i ogólnej mechaniki gry nad grafikę i gra mogłaby im wyjść o wiele lepsza. Wcale nie zaprzeczam że gra wygląda "elegancko", ale to nie czyni gry "Masakrą"(chyba że jesteś jak mój 6 letni siostrzeniec :)).

Ocena gry jest subiektywna więc nie za bardzo rozumiem Twojego pytania o lepszego Fps'a. Dla mnie np. takimi lepszymi są Bioshock, Cod4, Half Life2, i coby wymienić grę przy której spędziłem 6 lat: Counter strike(nie sprecyzowałeś platformy :P).

Inna sprawa: Co czyni z tej gry, najbardziej skillowego fps'a? Bo o ile o innych jej cechach możemy się sprzeczać tak tutaj nie widzę nic coby czyniło ją "najbardziej skillową". Gdyby takową była to miałbym przyjemność grać z ludźmi którzy owego skilla mają gdyż jakieś 10-15h w trybie online spędziłem. Skill musiałby się przecież przejawiać tym że ktoś jest definitywnie lepszy od innych i powinien wręcz zdominować ich(coś na podstawie CS'a, Unreal'a czy Quake'a gdzie Fatal1ty, Luq czy inne osoby są w stanie stawić czoło dwóm czy trzem innym pro'som i ich "zniszczyć" nie tracąc przy tym nawet jednego życia. W killzone'ie natomiast osoba znajdująca się na pierwszym miejscu ma coprawda zwykle z 40 killi ale zazwyczaj tyleż samo jak nie więcej death'ów. Zaraz pewnie zaprzeczysz Ty czy ktoś inny mówiąc że wy to potraficie "wyciąć" w pień ekipę przeciwną. Moje pytanie by było: ze snajperki, shotgun'a czy granatnika ? :)

Ja jestem bardziej przychylny opinii ludzi którzy uważają iż gra jest totalnym chaosem. Przemawia za tym ilość turretów, snajperów, ludzi z granatnikami czy ładunki wybuchowe postawione w przejściu- gdzie jest skill tutaj? Sterowanie to w ogóle inna śpiewka- wiedząc że kontrolery do konsol są i tak nieprecyzyjne autorzy chcieli stworzyć grę bardziej realną dodając opóźnienie xD Szybko gracze im przemówili do rozsądku nie zważając na osoby jak "Jazdaone", który to pzepowiedział że "NIGDY ŻADNEGO PATCH'a NIE BĘDZIE".

Jasne, poprawili je w pewnym stopniu. Ale nadal połączenie bynajmniej grywalnego sterowania, laga, i braku precyzji dualshock'ów prowadzi do tak kuriozalnych sytuacji jak te gdy osoba wbija w drugą pełen magazynek z automatu, dodaje jeszcze z dwa- trzy strzały z pistoletu a tamta się odwraca i wali head'a z pupki. Jeśli to określasz najbardziej skillową grą to... (tutaj sam sobie możesz coś wpisać ;P).

A teraz używając prowokacji porównywalnej do Twojej bo nie chcę już przeciągać i tak długiego postu: jeśli w "kodzie" gracz z kałachem ściągał Cię z 500m gdy Ty miałeś snajperkę- to czas najwyższy pozbyć się gry ;)

 

 

PS: jeśli masz zamiar się ustosunkować do mojego post'a, to proszę po polsku i bez tysiąca wykrzykników...

 

 

Twoja tragiczna POLEMIKA jest zbędną widać że masz problemy osobiste nie spełniasz się zawodowo i tak dalej<TRUDNO>

<<<A teraz używając prowokacji porównywalnej do Twojej bo nie chcę już przeciągać i tak długiego postu: jeśli w "kodzie" gracz z kałachem ściągał Cię z 500m gdy Ty miałeś snajperkę- to czas najwyższy pozbyć się gry ;)>>

naprawde jesteś zabawny!widac że nie masz pojęcia o tym co piszesz no comment

 

osoba wbija w drugą pełen magazynek z automatu, dodaje jeszcze z dwa- trzy strzały z pistoletu a tamta się odwraca i wali head'a z pupki. Jeśli to określasz najbardziej skillową grą to... (tutaj sam sobie możesz coś wpisać ;P).

 

Jeżeli ktoś strzela po nogach a druga osoba się odwraca i w mgnieniu oka wali head-a/ to właśnie jest skill/

 

Możesz sobie komentować co tylko chcesz FLEGMUSIE,ale dobra przyjacielska rada zabierz się za swoje życie osobiste bo naprawde widac ze masz straszne problemy

 

POZDRAWIAM

 

RESZTA NO COMMENT SIAREX POWIEDZIAŁ WSZYSTKO CO MIAŁEM NA MYŚLI

Edytowane przez hixx360
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj ukonczylem Killzone 2 na Elite i musze napisac, ze ten poziom to przesada. :D

 

Nie powinno go w ogole byc, a Veteran powinien byc najwyzszy, Elite to przegiecie - jest trudniejszy nawet od Insane w Gears Of War 2 bo tam przynajmniej nie ma czegos tak glupiego jak respawnujacy sie przeciwnicy. :lol:

 

Guerrilla odjechala, rozumiem, ze ma byc trudno - sam nie lubie zbyt latwego poziomu i biegania w stylu Rambo, ale to bylo przegiecie. :D

Odnośnik do komentarza
Dzisiaj ukonczylem Killzone 2 na Elite i musze napisac, ze ten poziom to przesada. :D

 

Nie powinno go w ogole byc, a Veteran powinien byc najwyzszy, Elite to przegiecie - jest trudniejszy nawet od Insane w Gears Of War 2 bo tam przynajmniej nie ma czegos tak glupiego jak respawnujacy sie przeciwnicy. :lol:

 

Guerrilla odjechala, rozumiem, ze ma byc trudno - sam nie lubie zbyt latwego poziomu i biegania w stylu Rambo, ale to bylo przegiecie. :D

 

Przegięcie by było wtedy, gdyby nie udało ci się przejść gry. Jest trudno ale bez przesady. A sekwencje z respawnującymi się przeciwnikami (jak

zdobywanie mostu czy końcówka gry gdzie przebijamy się przez plac)

) stają się banalne gdy wykorzysta się pewien sposób.

Odnośnik do komentarza

 

Na moście zaraz po starcie biegniesz trzymając sie lewej strony. Nie przejmujesz się wrogiem tylko biegniesz aż dotrzesz do miejsca gdzie lewa strona mostu i wrak samochodu (chyba, już nie pamietam) tworzą literę V. Chowasz się tam i właściwie od razu rzucasz za siebie granaty bo inaczej higi cie dojadą, a wszystkich nie zdążysz ubić samym karabinem. Czekasz tam do momentu kiedy będzie spokojnie.

 

Ta sama metoda działa na placu przed walką z Radeckiem. Przebijasz się środkiem placu do momentu gdzie po lewej i prawej stronie masz bunkry. W jednym i drugim jest hig, którego trzeba sprzątnąć zajmując jego miejsce. Ja władowałem się chyba na lewą stronę, dokładnie nie pamiętam. Przykucasz i wybijasz resztki. Dalej jest walka z atackiem i kolejny moment z respawnującymi się przeciwnikami gdzie trzeba dotrzeć do drzwi ale jego nie rozpracowałem.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...