Skocz do zawartości

Czy poprawiła się dostępność PE w twojej okolicy ?  

336 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy poprawiła się dostępność PE w twojej okolicy ?

    • Tak, jest łatwiej kupic PE
      130
    • Nie zauważyłem aby coś się zmieniło
      206


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Ja mieszkam w Dąbrowie Górniczej i zawsze u mnie na osiedlu był PE tylko w jednym sklepie. Ale ten sklep zrezygnował z prasy i teraz na osiedlu nie ma w ogóle PE. Jak jade do reala to tam też nie mają (jest tylko konkurencyjne czasopismo). Musze jeździć do centrum i tam szukać. Szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

a ja dalej nie mam nowego numeru, co biorąc pod uwagę fakt że mieszkam w Krakowie to jest już lekką kpiną :/ odwiedziłem ok 20 kiosków. wiadomo że w empiku na pewno będzie ale z dostaniem konkurencji nie miałem nigdy takiego problemu...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

U mnie jest straszan lipa z dostepnością - gorzej niż z zielonym ;)

Po gazetę musze jechać w prawdzie nie aż tak daleko, bo albo 15km do miasteczka, albo z 7km na stacje paliw to jednak ilosć numerów nie powala - jeden do trzech na kilka tysięcy ludzi. Zaraz jadę po zakup, moze sie uda, moze nie, bo trocheza późno sie obudziłem. Ewentualie będe misał sienad prenumerata zastanowic.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

Mieszkam w Zakopanem. To trochę specyficzna miejscowość, jeśli chodzi o sprzedaż wszelaką (wszystko zależy od sezonu), ale akurat PE mamy tu jak śniegu (a właściwie to nawet więcej, bo tego ostatnio brakuje ^_^ )

Odnośnik do komentarza
Gość andertejker

potwierdzam, w ciągu 11 lat istnienia gazety może ze 3 razy miałem problem z jej kupnem (zdarzyło się, że cepry wykupiły ;) )

 

ps. Grzesiu wyjrzyj za okno- śnieg wrócił.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Za bardzo nie wiedziałem gdzie o tym napisać, ale na jednej stronie znalazłem linki do numerów PSX Extreme:

 

 

 

Wiem że to nie legalne, ale czy Wy jako redakcja możecie coś z tym robić?

Dziwię się, że ludzie żałują nawet tych głupich 8zł na gazetę.

Edytowane przez Dark AlexX
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...
  • 4 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...

Fenix, od kiedy mieszkam w Pszowie (woj, Śląskie, okolice Rybnika, Wodzisławia Śląskiego), to nigdzie nie ma PSXE. Dostarczany jest do jednego Kolportera, ale w sztuce jednej, która zawsze jest rezerwowana. Można coś z tym zrobić? Parę razy obchodziłem całe te za(pipi)e i nigdzie nie ma.

Edytowane przez Musiol
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ojjjjjj słabo się staracie.

 

Od kiedy kupuję Wasze czasopismo - zawsze jest problem z jego dostępnością, mimo ,że mieszkam w większym mieście.

Najnowszego numeru nie mogę nigdzie dostać - obszedłem cały Bytom, wszystkie sklepy gdzie jest prasa i nic. Zarówno w dzień 'premiery' jak i kilka dni 'po' nigdzie Waszego pisma niema.

 

A siedzibę macie w Katowicach - 15 minut drogi od Bytomia a Wasze czasopismo już tutaj nie dochodzi. Ciekawe jak sytuacja wygląda w innych miastach.

U mnie problem jest tylko z PSXE, inne czasopisma bez problemu można kupić w każdym sklepie z prasą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.