Skocz do zawartości

MMORPG


Trzcina

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nigdy, nigdy, nigdy, PRZENIGDY nie zaczynajcie grac w zadne mmo :P

 

Ani sie obejrzycie a poltora roku minie... potem nowy dodatek sie pojawi i zabawa od poczatku :P

 

Damn... ze tez nie ma zadnych fajnych rpg na ps3 :(

 

ohoho Trzciński sie pojawił ;D

Widać prawdopodobny powód zaginięcia Cię w eterze - mówisz MMO Cie przycisnęło na tak długo ?

Odnośnik do komentarza

Aramis @ ja dostałem się do bety, dużo pracy mają panowie nad grą, narazie jest średnio.....nie wiem czy mogę nagrać klipy i wstawić, bo chyba ciągle closed beta jest....anyway, od 2 tygodni się nie logowałem ~_~ za wolny jak dla mnie...

 

Co do ogólnego tematu o mmo, zgodzę się, że jest to strata czasu, i ciężko się wyrwać....zwłaszcze jak się płaci za oficjal; na prywatnych łatwiej odejść, w WOW grałem 1.5 roku i miesiąc odchodziłem, ale mi się udało :) mimo, że postaci ciągle istnieją, kasa, ekwipunek...w ogóle mnie z grą już nic nie łączy.....i to jest najważniejsze xD

Odnośnik do komentarza

Ja nigdy nie mialem problemow z wyrwaniem sie od MMO,ba,bardzo bym chcial zeby jakis mnie wciagnal jak kiedys,ale WoW to ograna sprawa i nuda juz(co za duzo to nie zdrowo),pozatym przerobilem setki innych MMO (w tym warhamer,age of conan itd) i w kazdym mi czegos brakuje.Najlepiej bawilem sie wieki temu przy L2 i Ragnarok Online,ale teraz czlowiek widzi te infantylne systemy.

 

Teraz wrocilem grac na konsoli,bo odkad nasze konsolki sa podlaczone do sieci juz nie czuc tej "samotnosci" i bezproduktywnosci grania single player.

 

p.s. uwazam ze WoW ma najlepszy system walki ever made.

Odnośnik do komentarza

Ych. Cholerne MMORPG... znowu chce mi się grać.

Grałem jakiś czas temu na priv serverze w WoWa, co oczywiście uznaję jako demo głównej gry, trochę się obcykałem w systemie, klasach, profesjach.

Niedawno skrobnąłem w open beta-testy w Conana, ale niespecjalnie mnie zachwycił.

Teraz znowu zainstalowałem WoWa pod priva, ale wiem, że znowu będę się wkur.wiał przez lagi, niedziałające talenty, disconnecty... Z kolei żal mi wydać 45 zł/mies. skoro wiem, że nie mam na tyle czasu, żeby grać w to codziennie po parę godzin. A wydawać kasę po to, żeby konto leżało też nie ma zbytnio sensu. Poza tym ja lubię grać z kumplami, a nikt kasy na globala nie wyda - nie ma takiej opcji.

Kręci mnie też świat w Warhammerze, ale taka sama sytuacja jak z WoWem plus to, że nie znam tam nic, nie wiem czy system będzie mi pasował, nie wiem czy nie zawieje nudą itd.

 

Chyba Tibię zacznę... przynajmniej darmowa i dwóch kumpli gra XD Nie no... aż tak mnie nie poje.bało ;)

Odnośnik do komentarza

Pewnie karta kredytowa,o ile wiem nie ma gamecards do FF 11 bo nie jest az tak popularny (przynajmniej w europie).

Imo postaraj sie znalezc jakiegos triala czy cos,ewentualnie kup gre na allegro (czasami za 30zl mozna wyrwac z kodem na 1 miech jak sie ma farta) i rozeznaj sie w grze bo jest dosc specyficzna i nie kazdemu podchodzi.

Pozatym to staroc i moim zdaniem teraz nie warto zaczynac bo zeby cokolwiek w niej osiagnac trzeba siedziec conajmniej rok,a do tego czasu pewnie juz beda jakies wzmianki o ff 13 online czy innym mmo od square (cos tak slyszalem).

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn
Powiem, że poważnie zastanawiam się nad FFXI na x360. Tym bardziej że wkrótce prawdopodobnie zboostuję sobie neta z 1mega na coś wyzej.

 

Jak to z tym jest? Jaki się płaci abonament?

 

Płaci się abonament. Kiedyś grałem w FFXI przez pierwszy darmowy miesiąc ale nawet żeby to wykorzystać musiałem podać numer karty. Nie polecam tej gry. Ogólnie to nie polecam mmorpgów wogóle. FFXI to nudna gra, świat jest cukierkowy ,a ludzie są mili ,nie ma PVP (chyba że na specjalnych arenach).

W(pipi)iało mnie też że wszystko tak długo trwa, za długo nawet jak na mmorpga i nie chodzi mi o lvle ale np podróż statkiem, czekanie po kilka tygodni na ocielenie czokobosa itp.

Najgorsze ,że każdy napotkany osobnik jest miły. Chyba przez to że niemożna się zabijać ludziom od(pipi)ało i z nudów są przyjacielscy.

 

Odnośnik do komentarza
Najgorsze ,że każdy napotkany osobnik jest miły. Chyba przez to że niemożna się zabijać ludziom od(pipi)ało i z nudów są przyjacielscy.

A coś myślał ? - to świat FF ! :P. Przy takich produkcjach zostaną tylko najzagorzalsi fani (stąd tułmaczy pewnie ich "przyjacielskie nastawienie, po prostu bawią się "role playing").

Jak ktoś ma bzika na punkcie świata Final Fantasy i lubi chockobosy to nie powinien raczej żałować ;).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Zgadza się.

60zł. Ludzie są mili, pod warunkiem że nie są polskiego pochodzenia. :P

Ogólnie to chyba najwiekszy mmorpg. 20 jobów. ~10 endgame eventów. W uj eq i itemów. ~10 craftów. Kopanie na kurze, mining, gardening, blablabla. Wszystkiego jest tyle że trzeba mieć niezły system priorytetowy skonstruowany tak żeby nie wsiąknąć na 24/7.

Z tym że gra zaczyna się dopiero od 75lvl tak naprawdę. To po jakimś 4 miesięcznym grindzie.

Wesoło jest generalnie. Sprawdź - mmorpg.pl - ludzie napisali kilka poradników.

Edytowane przez lolo99
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...