Skocz do zawartości

Nowości


Rekomendowane odpowiedzi

Uwierz mi, ze jak pojawi sie na tej plycie chociaz jeden kawalek bez zoladkowej i pan lekkich obyczajow to bede sie jarac. Poki co - bez zadnych fajerwerkow.

Wiesz, nie możesz na to patrzeć w ten sposób po dwóch kawałkach jakich dotąd można było posłuchać z nowej płyty Typa. "My" jest niejako wizytówką jego toku myślenia, ciężko więc, żeby nie zawarł tam tak istotnych kwestii jak alkohol i kobiety. "Jak to !?" to numer, który miał pokazać dwie strony życia - niepokorną i tą która podporzadkowała się systemowi -> zatem tu też musiały być zawarte... tak kobiety i alkohol.

 

Cięzko wątpić w to by na płycie pojawiły się dwa podobne tracki, Mes zawsze dbał o różnorodną tematykę tekstów i zawsze zaznaczał przy nich swój światopogląd i to kim jest (na 2cztery7 jest tak samo), w tym tkwi jego siła (no i we flooooow): ciężko wątpić by pod tym względem zawiódł. To napewno będzie wazna płyta tego roku i napewno wartościowa.

 

A przynajmniej dla mnie, przyznam, że "Zapiski Typa" wciąż męcze na okrągło i trudno mi się nie zajarać drugim solo Piotrka.

Odnośnik do komentarza
Gość Oliwka - Wosku Królowa.
Uwierz mi, ze jak pojawi sie na tej plycie chociaz jeden kawalek bez zoladkowej i pan lekkich obyczajow to bede sie jarac. Poki co - bez zadnych fajerwerkow.

Wiesz, nie możesz na to patrzeć w ten sposób po dwóch kawałkach jakich dotąd można było posłuchać z nowej płyty Typa. "My" jest niejako wizytówką jego toku myślenia, ciężko więc, żeby nie zawarł tam tak istotnych kwestii jak alkohol i kobiety. "Jak to !?" to numer, który miał pokazać dwie strony życia - niepokorną i tą która podporzadkowała się systemowi -> zatem tu też musiały być zawarte... tak kobiety i alkohol.

 

Cięzko wątpić w to by na płycie pojawiły się dwa podobne tracki, Mes zawsze dbał o różnorodną tematykę tekstów i zawsze zaznaczał przy nich swój światopogląd i to kim jest (na 2cztery7 jest tak samo), w tym tkwi jego siła (no i we flooooow): ciężko wątpić by pod tym względem zawiódł. To napewno będzie wazna płyta tego roku i napewno wartościowa.

 

A przynajmniej dla mnie, przyznam, że "Zapiski Typa" wciąż męcze na okrągło i trudno mi się nie zajarać drugim solo Piotrka.

 

Problem w tym, ze mozna miec watpliwosci co do jego zycia i takiej 'ogromnej' ilosci kobiet, to raz.

A dwa ; obawiam sie ze alkopoligamia byla swietna, ale jego ostatnie zagrywki, zelik na glowie, pseudo elegancki image i szpanowanie plakietkami vipa na koncertach moga sie zle skonczyc...odbija, a szkoda.

Mam tylko nadzieje, ze te dwa kawalki to beda najgorsze jointy z lp.

 

Odnośnik do komentarza

Hmm 'prawdziwość' każdego rapera mozna podwazać, przecież znamy ich tylko z tracków. U Mesa widac jednak konsekwencję od czasu Flexxip aż do dzisiaj, czy oszukuje? nie wiem, ale wierzę, że nie, bo gdyby oszukiwał to nie tworzylby tak dobrej muzyki.

 

Co do jego image'u, to hmmmm, też od dawna tak się nosi, a żelu na głowie nie dojrzałem :) nie każdy raper musi przecież golić głowę i latać w air maxach.

Odnośnik do komentarza
Gość Oliwka - Wosku Królowa.

Nie chodzi o golenie glowy, ale nawijanie o hatbojach samemu takiego przypominajac jest lekka hipokryzja.

Forum zreszta to nie miejsce na dowody i udowadnianie takich kwestii, jednak wiekszosc zna tylko z trackow, wiec mu bezgranicznie wierzy <_< Zostawmy ;]

Edytowane przez Oliwka - Wosku Królowa.
Odnośnik do komentarza
Problem w tym, ze mozna miec watpliwosci co do jego zycia i takiej 'ogromnej' ilosci kobiet, to raz.

A dwa ; obawiam sie ze alkopoligamia byla swietna, ale jego ostatnie zagrywki, zelik na glowie, pseudo elegancki image i szpanowanie plakietkami vipa na koncertach moga sie zle skonczyc...odbija, a szkoda.

Mam tylko nadzieje, ze te dwa kawalki to beda najgorsze jointy z lp.

 

No jak patrze na niego w teledysku to jak na mnie to on jest niezly ale w kategorii "tucznik", wyglada raczej na takiego, co wali gruche po kolacji w makdonaldzie, lol. Ale odrzucajac jego image, ktory mi ewidentnie nie lezy - kawalek sredni, na uwage zasluguja 2 panie wywijajace na lozku, plus za cycki - generalnie rzecz biorac przesluchalem raz i wystarczy. Czekam na plyte, zapiski typa swietna plyta btw.

Odnośnik do komentarza
Gość el becetol
Problem w tym, ze mozna miec watpliwosci co do jego zycia i takiej 'ogromnej' ilosci kobiet, to raz.

 

Akurat takie życie prowadzi, a co do kobiet to ogromnej iloście nie widziałem, ale to ktore widziałem robiły wrażenie, duzo wieksze niz te ktore ma w klipach. Wiem, "forum to nie miejsce na udowanianie takich rzeczy" wiec jak chcesz to dalej 'miej wątpliwość'.

 

Zresztą dobry rap robi więc po co zaglądać mu do życiorysu. Dużo bardziej od tekstów odbiega życie takiego Jotuze czy Lerka.

Odnośnik do komentarza
Gość el becetol
http://videos.onsmash.com/v/kCP5uwsYawjBtUQl

 

Method Man & Redman feat. Saukrates - A-Yo

 

<ekhem> słyszałem ploty ze mają być w maju w Warszawie... za free <ekhem> Narazie ploty, ale moze coś w tym jest. Jungle Brothers i IAM już potwierdzeni. 9, 10 maja. Licze że meth i red tez sie zjawią. A jak sie nie zjawią to (pipi)ać kurs dolara elo elo na zawsze.

 

 

Odnośnik do komentarza

Sorry, wiem, ze to nie jest odpowiedni temat na takie newsy ale nie wiedzialem gdzie moglbym go zaszufladkowac. Nadrabialem sobie zaleglosci ostatnich miesiecy w czarnym rapie i natrafilem na taka ciekawostke...

"BATTLE BOW WOW ON XBOX LIVE - NBA LIVE '09

Do you think you are better than Bow Wow at NBA Live '09?

Bow Wow Game With Fame on Xbox LIVE

Date: April 15th

Location: Atlanta

Time: 5:00PM - 7:00PM (EST)

Game: NBA Live '09

GAMERTAG: Bow Wow GWF (**space between Bow and Wow and GwF)"

 

Nie wiem jak dokladnie wyglada to w strefach czasowych ale moze jeszcze nie jest za pozno i ktos sie skusi, inna rzecz, ze heh boje sie pomyslec ilu chetnych bedzie sie tam na Bow Wowa czaic. Jesli jednak ktos z was jest jego fanem i akurat posiada xa to ma szanse skopac mu tylek.

PS. Wogole to przydalby sie taki temat z newsami, info itp ze swiata rapu, niech glowa forum sie zastanowi.

Odnośnik do komentarza

Whitehouse - Poeci

 

http://rapidshare.com/files/222445895/VA-P...-BFPMP3-peb.rar

 

01. Wall-E "Poeci Do Publiczności" (Adam Asnyk)

02. Lilu "Lokomotywa" (Julian Tuwim)

03. donGURALesko "Mochnacki" (Jan Lechoń)

04. L.U.C. "Znów To Szuranie" (Julian Tuwim)

05. L.U.C "Poza Rzeczywistością/Zużyte Wszystko" (Stanisław Ignacy Witkiewicz)

06. Numer Raz "Świat Zepsuty" (Ignacy Krasicki)

07. Sokół (WWO) "Niech Nikt Nad Grobem Mi Nie Płacze" (Stanisław Wyspiański)

08. Peja "Pijak" (Jacek Kaczmarski)

09. Tomasz Andersem/Roszja "Ballada O Trąbiącym Poecie" (Konstanty Ildefons Gałczyński)

10. Trzeci Wymiar "Reduta Ordona" (Adam Mickiewicz)

11. Łona "Młodzieżowy Zaciąg" (Ryszard Danecki)

12. Pih "Lubię Kiedy Kobieta" (Kazimierz Przerwa-Tetmajer)

13. Fokus "Całujcie Mnie Wszyscy W Dupę" (Julian Tuwim)

14. O.S.T.R "Krótki Wiersz O Jaromirze Jagrze"

 

Mainstream rapujący wiersze różnych polskich poetów. Świetne bity + kilka naprawdę dobrych kawałków. Album całkiem spoko no i odmienny od wszystkich, ciekawostka.

Odnośnik do komentarza

Ten Typ Mes - Zamach na przeciętnośc

 

ARTiST....: Ten Typ Mes
ALBUM.....: Zamach Na Przecietnosc
BiTRATE...: 169 kbps avg
SOURCE....: CD
LABEL.....: Alkopoligamia / Fonografika
GENRE.....: Hip-Hop
RiP DATE..: 2009-04-23
ENCODER...: LAME 3.97 -V2 --vbr-new


TRACKLiST

1.  Ten Typ Mes - Czesc (Intro)                           1:35
2.  Ten Typ Mes - Ten Zwykly We Mnie                        3:32
3.  Ten Typ Mes - To Juz                                 4:24
4.  Ten Typ Mes - Nie Ten Sam Ziom (feat. Numer Raz & Lona)      4:18
5.  Ten Typ Mes - Jak To!?                               4:40
6.  Ten Typ Mes - Nie Placze Za Nimi (feat. Ero & Stasiak)       5:16
7.  Ten Typ Mes - Na Pozniej (Skit)                        3:02
8.  Ten Typ Mes - Welcome Willkommen!                       5:15
9.  Ten Typ Mes - Tribute To Hank (Skit)                     1:59
10. Ten Typ Mes - Smak Zycia                              4:15
11. Ten Typ Mes - Dwadziescia Piec (feat. K8)                 5:41
12. Ten Typ Mes - Kontrkultura (Skit)                       2:30
13. Ten Typ Mes - My                                    4:14
14. Ten Typ Mes - Zamach Na Jana K.                        4:33
15. Ten Typ Mes - Gin, Kochanie! (feat. Flow)                 4:12
16. Ten Typ Mes - OiOM                                  3:36
17. Ten Typ Mes - Dzis Nie Zamierzam Kochac (Skit)             1:43
18. Ten Typ Mes - Co Jest Warte Uwagi                       4:28


                                            total:  69:13 min
                                                  88.48 megs


NOTES:

CKM ma fajne dupy, ale nas nie smieszy...

O *****, znowu my!

Enjoy i za******laj po oryginal!

i(pipi)!

 

http://rapidshare.com/files/224939848/Ten_Typ_Mes-Zamach_Na_Przecietnosc-PL-2009-HWDP.rar

 

:P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...