Skocz do zawartości

Legendy Amerykanskiego Rapu.


Rekomendowane odpowiedzi

Cóż jak dla mnie 2Pac to ścisła czołówka i gdyby go nie zabili, to byłby dziś prawdopodobnie raperem nr 1 na świecie i wcale nie przesadzam.

Parę lat wystarczyło mu, żeby nagrać tyle hitów ile nie udało się eminemowi czy dre przez 20lat.

Rap wyglądał by dzisiaj o wiele wiele lepiej, bo przez te 12 lat nagrał by tyle kawałków, że hoho.

W swoim czasie wymiatał on wszystkich, nikt nie miał podejścia do jego rapowania.No ale niestety nic nie poradzimy u czarnych należenie do gangu, to jak u nas chodzenie na zakupy - czysta normalka.Rap byłby dziś 2x lepszy.

Ale na szczęście Dre,Snoop,Eminem,Nate,Xzibit i inni dają też radę.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 17
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem, czemu się tak jaracie 2Paciem :/ Nie rozumiem tego. Ktoś mi wytłumaczy, co jest w nim takiego za(pipi)istego?
Żeby się nim jarać trzeba spełnić 3 warunki - trzeba tolerować czarną muzę, trzeba choć trochę rozumieć angielski i być fanem rapu.

A tak poza tym sprzedał on ponad 80milionów płyt co czyni go raperem, który sprzedał najwięcej płyt w historii rap co mówi samo za siebie. Nagrywał 5 lat i sprzedał więcej płyt niż eminem, który jest na 2 miejscu ale nagrywał ponad 10 lat

Odnośnik do komentarza
Żeby się nim jarać trzeba spełnić 3 warunki - trzeba tolerować czarną muzę, trzeba choć trochę rozumieć angielski i być fanem rapu.
Szkur.wa, najwidoczniej ktoregos nie spelniam :/

 

A tak poza tym sprzedał on ponad 80milionów płyt co czyni go raperem, który sprzedał najwięcej płyt w historii rap co mówi samo za siebie. Nagrywał 5 lat i sprzedał więcej płyt niż eminem, który jest na 2 miejscu ale nagrywał ponad 10 lat
A liczyles ile z tych plyt sprzedano po 1996?
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
Nie wiem, czemu się tak jaracie 2Paciem :/ Nie rozumiem tego. Ktoś mi wytłumaczy, co jest w nim takiego za(pipi)istego?

Jezus marja gust ziomek. To, że jest legenda nie da się podważyć bo chyba zreszta każdy słyszał o nim lub o jego śmierci. A jaranie się jego muzyką to już inna sprawa.

Odnośnik do komentarza

Ej kolesie, nie czajecie bazy jak widze w ogole. Kumajcie akcje.

 

"Kazdy slyszal o nim". "Kazdy" to mogl slyszec o Ronaldo albo o papiezu. Na pewno nie o Dwupaku, Bartek. Ale wiem, ze miales na mysli osoby zainteresowane w pewien sposob rapem. Ale znajomosc u "fanow rapu" nie daje mu statusu legendy, bo przeciez tacy "fani rapu" przynajmniej slyszeli tez o innych wykonawcach. A dla osob nieobeznanych ze swiatkiem rapu, jak np. moj ojciec, 2pac jest po prostu jednym z czarnuchow. Na bank za to rozpoznaja Eminema czy 50, moge sie zalozyc, bo to sa postacie naprawde ZNANE.

Odnośnik do komentarza
Najwyraźniej typie słuchasz tylko candy shop, still dre. in da club i P.I.M.P i to twoje całe pojęcie o rapie

 

chodzi o to, że 2pac to żaden underground, wręcz przeciwnie, jak na rap to mainstream. Nie trzeba być żadnym fanem rapu, żeby znać 2paca, a duża część jego odbiorców to niedzielni słuchacze.

 

Nie wiem, czemu się tak jaracie 2Paciem :/ Nie rozumiem tego. Ktoś mi wytłumaczy, co jest w nim takiego za(pipi)istego?

Jezus marja gust ziomek. To, że jest legenda nie da się podważyć bo chyba zreszta każdy słyszał o nim lub o jego śmierci. A jaranie się jego muzyką to już inna sprawa.

 

 

przecież każdy wie, że Tupac żyje. Jak coś to zapytaj drugiej babci.

Odnośnik do komentarza
Cholera, moja teza legła w gruzach bo spytałem się babci czy slyszała o 2pacu

 

-Babcia wiesz kto to był Tupac Shakur?

-Szczupak co ?

 

 

:franc:

 

U mnie w miescie jest/byl (bo juz malo sie angazuje) kolezka o ksywie DBK-Duzo Bakajacy Kolezka. Malowal i troche rapowal. Kiedys na jednej z imprez jechal na wolno i rzucil wers "jestem DBK, po stylu mnie poznacie, moja babcia zamiast papieza ma tupaca na plakacie" wiec niektore babcie jednak go znaja wiec jednak w (pipi) ludzi go zna

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...