Skocz do zawartości

Gry region-free


Darko.

Rekomendowane odpowiedzi

PSP z play-asia? Myślałem że nigdy nie wysyłali PSPków. Zawsze gdy zaginie przesyłka można złożyć w sklepie reklamacje i odzyskać zapłaconą kwotę.

 

w07t3ek:

 

Do ilu gier moge zamowic w jednej paczce nie narazajac sie na clo?

- tu chyba nie ma reguły, ja zamawiam po 1-2 sztuki, teraz poszły po 3 gry na paczkę i narazie ich nie widać, dam znać czy mnie oclili.

Czy komus z forum zdarzylo sie wpasc?

- mi zdarzyło się raz aczkolwiek zdarzają się osoby które wpadają częściej, to już zależy od szczęścia.

Jaki jest koszt wysylki z play-asia?

- 3.10$ przy jednej grze standardową wysyłką.

Czy da sie uniknac cla zamawiajac konsole(od tych najmniejszych do tych najwiekszych)?

- Nie próbowałem jednak nie polecam zamawiania ciężkiego sprzętu ze względu na wysokie koszta przesyłki.

Ile trzeba czekac na przesylke z play-asia?

- tydzień-dwa.

Czy zdarzylo sie komus z was, zeby paczka zaginela? Placimy z gory, gdyby placic przy odbiorze nie byloby problemu

- Jeszcze nigdy.

Jak dokonywac platnosci za gre?

- Masz wszystko opisane na play-asia. Karta kredytowa lub konto paypal jest najrozsądniejszą opcją.

 

Miłych zakupów.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 348
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Blantman co Ty opowiadasz? :)

Oczywiście że jest w grze język Polski, nawet w grach z blokadą regionalna kupowanych w Japonii jest język Polski (Forza, Piniaty, Crackdown....) w ME jest tak samo, kumpel kupował właśnie z Play-Azji i gra po Polsku.

 

Jak Ci wlepią cło, a raczej podatek, to licz się z zapłatą bodajże z 22% wartości paczki.

Odnośnik do komentarza

na play-asia można o połowę ale wtedy w razie zaginięcia paczki otrzymujesz tylko połowę jej wartości.

Co do zasad opodatkowywania to nie mam pojęcia, mi zdażyło się to tylko raz (chociaż idą właśnie do mnie paczki po 3 gry każda i mam czarne myśli, odpukać w niemalowane). Trzeba mieć szczęście :)

Odnośnik do komentarza

^^Też się nad tym zastanawiałem i nawet na forum Mass effect pytałem ale odpowiedzi satysfakcjonującej nie uzyskałem (jest szansa).

Za to na innej aukcji (nie ma już) był po niemiecku w pudełku itp z fotek Diabeu (thx) stwierdził ze jest szansa że nie tylko po włosku.

Odnośnik do komentarza
LOST - 49,90$

 

Wykrakałem sobie cło - nie ładujcie 3 gier do 1 paczki ^_^ przechwycili mi dwie :f

hehe. moze ktos z UC czyta te forum i postanowil nie dac Ci sie tyle cieszyc <_<

 

to naprawde roznie bywa.

ostatnio staram sie brac pojedynczo i mnie cla nie dokadaja.

troche wczesniej wzialem 2 gry i juz clo doszlo.

ale najlepszy byl motyw jak zamowilem kilka dosc duzych przedmiotow. marakesy do DC, kabel component do GameCuba i jakas gra. karton byl wielki jak pudlo od odkurzacza. i nie zatrzymali.

a raz kazali mi zaplacic clo przy jakiejs grze za 39$

nie wiem wiec czy wszystko nie zalezy od humoru celnika, ktory ma akurat zmiane.

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytanko, przy wszystkich grach/konsolach/akcesoriach sony jest informacja ze nie wysylaja do Europy.

 

Prawda to?? czy to tylko taki niby oficjalny "chlyt manketingowy" zeby sony sie nie przywalalo i nie podalo ich do sadu jak lik-sanga???

Odnośnik do komentarza

Nie przy wszystkich tylko tych których platformą docelową są PSPki i PS3ki. Tak, prawda.

Jako osoba która zamawia po kilka gier na X0 miesięcznie zapytałem czy byłaby możliwość wysłania "po cichu" kilku fantów na PS3/PSP jednak odpisali standardowym szablonem że nie ma takiej możliwości :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.