Jump to content

Komiks w Sieci


Recommended Posts

 • 3 years later...
 • Replies 14
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ja po przeczytaniu również nie

 

już prologue był lepszy, ale nie dziwota bo pisał go brubaker, a nie ten patałach friction. cały jego run thora ssał pałę. jedyne na to co czekam to juggernout dzierżący młot i siejący rozpier.dol.

 

z nowych serii polecam "caligulę" i "hellrisera" (pisany przez barkera). jeszcze "echoes".

Edited by tk___tk
Link to comment
 • 1 month later...
 • 8 months later...
 • 1 month later...
 • 2 years later...

Nie wiem czy dobry temat, ale mam pytanie. Zainstalowałem na tablecie freeware'ową wersję Comicrack. Wczoraj ładnie pięknie pobrałem i przeczytałem 3 tomy Outcast i nie było problemu, natomiast dziś pobrałem z tej samej strony inne komiksy i CR ich nie widzi. Sprawdzałem już chyba z 10 różnych i nic, mimo że mają takie samo rozszerzenie - cbz. Pobrałem z ciekawości jeszcze raz Outcast bo myślałem, że może darmowa wersja programu ma jakieś ograniczenia czy coś, ale powyższy komiks widzi i działa bez problemu. Ktoś wie ocb?

 

Edit: Na PC nie ma problemu z innymi komiksami  :scratch_one-s_head:

Edited by Luqat
Link to comment

Nie pomogłeś, ale dzięki za posta ;) Pomogłem sobie sam przeinstalowując appkę, widocznie coś się zbiesiło. W każdym razie teraz działa. OS to android jakby ktoś się zainteresował. Natomiast co do apek komiksowych to nie mam porównania bo wcześniej nie korzystałem z takowych, jako że wolę papier, ale Comicrack mogę polecić bo jest lekki, intyicyjny, ma sporo opcji, obsługuje wiele formatów no i jest za free. No, a znalazłem tą appkę po tym jak szukając informacji o Outcast znalazłem cyfrową wersję komiksu, który zresztą polecam. Przed chwilą skończyłem z kolei lekturę Nocnego Kierowcy i również rekomenduję, bo historia zacna B-)

Link to comment
 • 1 year later...

Pewnie na nowo Ameryki nie odkryję, bo ci co siedzą w temacie pewnie już wiedzą(a do tego kącika też niespecjalnie wchodziłem). Ale kilka tygodni temu odkryłem anglojęzyczną stronę http://www.readcomics.tv/ . Fpisdu komiksów online: Marvel, DC, Dark Horse i wiele innych. Większość z nich to kompletne serie. Ale iskra która na nowo rozpaliła moje zamiłowanie do komiksów to strona http://cmro.travis-starnes.com/ (czytanie płatne). Jest tam lista komiksów ustawiona chronologicznie wg.wydarzeń w świecie Marvela. Czyli linia pokazująca w jakiej kolejności czytać wszystkie serie i crossovery. Gdy Marvel wszedł do Polski w latach 90', czytając serie wkurzałem się widząc adnotacje do bieżącej sytuacji że np."wydarzenia miały miejsce w oryginalnym Spider-Man #388". Tutaj spełnia się mokry sen maniaków. Zacząłem od pierwszego komiksu FF4 z 1961r. Pierwsze komiksy wieją sandałem, ale warto poznać korzenie mimo wszystko. Wsiąkłem jak mały kaziu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.