Skocz do zawartości

DJMAX Portable


Figlarz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Teraz gram w Hot Tunes, szczerze to może ja nie zauważam jakiś znaczących różnic pomiędzy kolejnymi częściami, ale jak piszę to moje osobiste odczucie, może za mało w to gram. Grając w jakąś część, gra była podzielona na coś w rodzaju klubów, w których trzeba było wykonywać misje, np. 1000 combo w jednym utworze.. zrezygnowałem, nie dawałem z tym sobie rady :confused:

Odnośnik do komentarza

Grałem w niektóre część ale wszystkie są tak samo ciężkie.

Nie wiem jak wy możecie w to grać ;p Ja po kilku sekundach mam GameOver :O

Hardcorowa gra, chociaż w Project Diva daję rade ;D.

DJ MAX Portable Ogólnie jest znakomita grą, ale niestety nie wszyscy (większości?) mogą w nią grać.

Może zdradzicie mi sekret jak wyrabiać z przyciskami? Chyba w tą grę najlepiej się gra z zamkniętymi oczami ;p

Odnośnik do komentarza

Najtrudniejszym aspektem tej gry jest nauczyć mózg, gdzie co jest, a następnie przestać myśleć. Naprawdę. Tu nie ma czasu na zastanowienie się "o ten klocek jest po lewej, czyli nacisnę strzałkę w lewo". Musisz patrzeć na ekran i w ogóle nie zastanawiać się nad tym co tam się dzieje. Przyciski naciskasz mechanicznie.

Odnośnik do komentarza

Najtrudniejszym aspektem tej gry jest nauczyć mózg, gdzie co jest, a następnie przestać myśleć. Naprawdę. Tu nie ma czasu na zastanowienie się "o ten klocek jest po lewej, czyli nacisnę strzałkę w lewo". Musisz patrzeć na ekran i w ogóle nie zastanawiać się nad tym co tam się dzieje. Przyciski naciskasz mechanicznie.

dokladnie.

 

 

@kamil - RB unplugged nie dorasta do pięt DJ Maxowi bo jest prosciutki.

Odnośnik do komentarza

Graj na normal i 4B. Ja i tak wyżej niż 8 levele nie doszedłem, bo wciskanie wszystkich 4 klawiszy naraz wprawdzie przeprowadzi cię przez kawałek, ale wątpliwa z tego przyjemność. Wydaje mi się, że na 6B jest troszkę łatwiej, bo po prostu jest więcej klocków i łatwiej to ogarnąć, chociaż nie wiem bo byłem już tak przyzwyczajony do 4B, że wymiękałem nawet na 6B Miles ;)

 

Jak kawałek jest wolny albo ma dużo klocków naraz na ekranie to polecam grać na 1.5x speed. Łatwiej to ogarnąć wtedy.

Odnośnik do komentarza

chlopaki maja racje, dopoki nie nauczysz sie grac z podswiadomosci to nie ogarniesz xD

 

im wiecej buttonow tym trudniej sie nauczyc. Na 4 wystarczy dzien, na 6 nawet tydzien, w zaleznosci od posiadanego doswiadczenia w tego typu gry.

 

nie polecam czesci ktore maja ulatwienie ze jakikolwiek button nie wcisniemy to nam zaliczy nutke (np fever, black square). Hot Tunes wydaje sie najodpowiedniejszy, bo tego nie ma.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...