Skocz do zawartości

DJMAX Portable


Figlarz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

o jakies nowości coś teges ? napisz dude ;p

Bo kupuje nowwego pspka, jakos w przyszłym miesiącu to chce wiedziec czy nie bede żałował ;]

 

edit - oke widziałem filmiki. Jaram sie. na psp znowu będę grał tylko w monster Huntera, Dj maxa i okazyjnie w rpga jakiegoś (Star Ocean!). Max ;]

 

btw - skąd masz bo nawet koty nie mają ;p

Odnośnik do komentarza

Różnic jest sporo.

 

-Gra jest połączeniem sie z jakims zespołem(tytułowy classi cośtam, dośc dużo ich piosenek jest, ale są fajne więc ok)

-Bardzo fajne intro, totalnie inne niż do tej pory.

-Znacznie, znacznie ładniejsze menusy niz w poprzednich DJ Maxach

-Tryb 2B o_______o

-Tryb 4BFX(4b z L i R)

-Brak trybu 8b(edycja dla casuali to jest)

-Mamy coś w rodzaju kariery, podózujemy po klubach, gramy tam lub robimy misje jak w 2, jestem w polowie i jest (pipi) łatwo, no ale to edycja dla casuali jest

-Opcja instalacji gry na dysk, nie wiem po co to, jesszcze nie testowałem

-Czasami konsola do grania znika w trakcie piosenki i oglądamy fragment nie grając, świetny patent imo ;]

-avatary juz nie mają funkcji efektów, teraz są tylko obrazkami, efekty podpina sie pod 4 sloty(fever, xx% HP, łatwe długe nuty i takie tam)

-teledyski są wykonane miazdząco, w 1 i 2 czesto to było kilka teł co chwile sie zmieniajacych, tutaj wiekszosc to normalne filmiki z za(pipi)istą jakością.

-znacznie, znacznie wiecej krecenia analogiem

-opcja Link Disc, z DJMP1, DJMP2, DJMax Black Square

-brak online ;/

-znacznie mniej obrazków, avatarów, nutek, gearów, szkoda.

-ogołem ona krótka jakas jest, dzisiaj chyba skoncze tryb kariery. Chyba ze przy koncu zacznie robic sie hardkorowa.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

nom kawalki takie... no słabe ;/

 

clazziquai mi sie nawet podobalo takie chilloutowe - jesli mozna to tak okreslic - bylo.

w tym nowym to narazie intro mi sie tylko podoba ;]

 

serdż ta gra z zalożenia mial byc trudna.. no i jest... mikes jesli juz gra [wypraszam sobie nazywanie mnie 'chamem' xD] to zapewne mu sie podoba ;p

Odnośnik do komentarza

Nie ma Obliviona, nie gram w to.

 

Dobra, a na poważnie.

 

Chłopaki, co żeście pili? Muzyka niszczy! Jest conajmniej 5 WY(pipi)ISTYCH kawałków, coś tam Witch i coś tam Wolf to takie nowe Obliviony, czyste masakratory. Reszta trzyma poziom, bardzo mało j-popu + powrót Nightmare, Hamsina itp.

 

Minusy: Mało wsztstkiego. Mało tapet, skinów, avatarów, nutek. Tylko 3 filmiki, tylko 49 piosenek. Szkoda, troche mam niedosyt chociaz grania bedzie w (pipi). Za łwy tryb 4b, nie ma żadnego masakratora w stylu Blythe z DJMP, na 6b na szczescie robi sie za(pipi)iscie trudno

 

Ja tam olałem misje, wprowadziłem czity, i jade freestyle i nabijam punkty.

 

Jutro moze jaki filmik nagram

Edytowane przez Mikes
Odnośnik do komentarza

Nie wiem na jakim gram, gra się zapytała czy grałem w Clazza, grałem, i tyle, nie ruszałem nic w opjach czy coś. Ja zrobiłem już nie wiem, z 7 klubów, prościutkie są, tylko te z misjami są głupie. Teraz jest misja na 6B, trzeba miec fevera x6 na dość trudnych piosenkach, i to na kilku z rzędu(!), nie tylko na jednej. Chociaz w sumie w (pipi)e mam te misje, cały czas sie bawie freestylem.

 

A w dj maxie zawsze było tak, ze najlepsze piosenki sie dostawało na koncu wiec się nie bójcie.

 

aha, i cofam to mówiłem o 4b, jest kilka piosenek na levelu 13, ze 2 na 14 i jedna na 15, która nie jest trudna jeśli chodzi o samo granie ale po prostu ryje palce szybkością. Masakra

Edytowane przez Mikes
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...